Téma: Mézengúz

Dius 2008 jan. 28. - 13:21:59
(23/63)
Bátran kövezzetek meg a véleményemért - de nekem nem tetszett.
Annyit beszéltek benne, hogy az teljesen lefárasztott a végére, és a cselekményt sem mondanám túl, hmmm...mesébe illõnek?..gyerekeknek valónak?...jópofának?...

Megjegyzem, lehet, hogy más hangulatban kellett volna megnéznem, - de könyörgöm, hol annak azok a könnyed, vicces, hétköznapian egyszerû mesék, amiken nem kell agyalni, csupán nézni és kacagni?
Ez a történet már olyan "felnõttes" volt. Több gyereket láttam egyébként ki is menni a szüleivel a terembõl, szóval lehet, hogy nem vagyok egyedül a véleményemmel...
túlio 2008 jan. 05. - 13:56:47 Előzmény Pokopoko
(22/63)
muhahahahaha!nagyon jó volt:O
10/10
Pokopoko 2008 jan. 01. - 22:44:00 10/10
(21/63)
Hi, mindenkinek ajánlom gyereknek, felnõttnek egyaránt, ezt a poénokban gazdag filmet !!! A cselekmény és a mondanivaló kifejtése kiváló ! Egy szó mint száz, mindenkinek ajánlom megvételre is mert többször is nézhetõ :)
moviky 2007 dec. 23. - 21:35:42
(20/63)
Én ma néztem meg a filmet, de nekem nagyon tetszett. A címmel semmi bajom nincsem, az alaptörténete nagyon aranyos, jók a szövegek benne, úgyhogy úgy gondolom egy jó kis animácós film lett. Bátran ajánlom hogy nézzétek meg!
10/10
gombat 2007 dec. 19. - 19:25:25 10/10 Előzmény janetoth
(19/63)
Ez az elsõ alkalom, hogy véleményt írok egy filmrõl, de úgy érzem meg kell védenem a Bee Movie-t. Ezt a filmet Jerry Seinfeld készyítette, és a õ a hangja a fõszereplõ méhecskének is. Õ Amerika egyik legismertebb humoristája, aki még soha nem készített rajzfilmet, csak egy TV sorozata volt hosszú éveken át, amely a mai napig nagyon népszerû. (Magyar nyelvre szinte lefordíthatatlan, sajnos.)Sajnálom azokat akiknek nem tetszett a film, de egyúttal meg is értem õket. Ez a rajzfilm Amerikából érkezett, és ez érezhetõ is rajta. A kultúrális különbségek azonnal megmutatkoznak az elsõ pár perc után, és a poénok sem nekünk, Európaiaknak szólnak. A film tele van eredeti humorral és rengeteg szóviccel, és mint sok más hollywoodi alkotás, ez a film is figyelemfelkeltõ, olyan dologra hívja fel a figyelmet, amire magunktól nem figyelnénk. A legalapvetõbb az az, hogy ne irtsuk a méheket, hisz igen sok hasznot hoznak, arról nem is beszélve, hogy az õ életük ugyan miért lenne jelentéktelenebb mint bármely emberé.
Szóval nekem nagyon tetszett, jól szórakoztam rajta...ja, és egy fontos dolog, eredeti nyelven kell megnézni, és akkor talán közelebb jutunk az igazsághoz, és láthatjuk amerikai(bb) szemmel a világot.
Enjoy!
10/10
Jogica 2007 dec. 15. - 14:48:40 10/10
(18/63)
Sziasztok!

Én tegnap láttam a filmet, és nagyon tetszett.
A véleményem az, hogy csak aki nem értette meg a mondanivalóját, annak volt unalmas. (Itt céloznék azokra, akik a mókuskereket csak belülrõl látják lehetõségeik híján.)

Nagyon jó poénok voltak benne, és érdekes volt, ahogy a "problémát" és annak következményét megközelítették.

Mindenkinek csak ajánlani tudom. :)
Barney 2007 dec. 14. - 19:07:11
(17/63)
Ahány ház, annyi pofon, vagy hogy szól a mondás...
Én tök jól szórakoztam a filmen, volt pár kifejezetten jó poén , és csodálkozom, hogy többen borzalmasnak minõsítik, mert láttam már pár borzalmas filmet, és ez nem hasonlított hozzájuk. (Megnõsülsz, mert azt mondtam. Na az tényleg borzalmas!!!) De ahogy mondottam, különbözünk.
Szóval, aki elrettent eddig a kritikák miatt, azért adhat a filmnek egy esélyt...
janetoth 2007 dec. 14. - 15:48:51 Előzmény daved
(16/63)
Hát ez tényleg borzalmasan gyenge volt. Pedig én gyesen levõ anyuka vagyok, ritkán jutok el a párommal moziba, így még a gyengusnak is örülök, csak végre megnézhessek valamit, na de ez szenvedés volt. Pedig imádom a rajzfilmeket, de a story ebben a filmben annyira torz és bugyuta volt, hogy 1 jó poén kivételével (már arra sem emléxem, mi volt), csak üveges szemmel bambultuk végig az egészet. Ezt tuti nem veszem meg a gyereknek anno DVD-n...
Kár ennyi animációs munkáért, meg a jegy áráért...
Nici 2007 dec. 11. - 18:24:23
(15/63)
Nem láttam.DE a barátaim azt mondták hogy király!
cherry baby 2007 dec. 10. - 14:11:06 Előzmény gretel
(14/63)
a méhekkel eddig sem volt bajom. a darazsakat ki nem állhatom és írtom õket otthon...
cherry baby 2007 dec. 10. - 14:09:49
(13/63)
mi megnéztük. tetszett. nem volt olyan jó, mint a bûbáj, de tetszett...
duplapa 2007 dec. 07. - 14:53:13
(12/63)
Hi

én is sokkal többet vártam a filmtõl, de ugy is megnézi az egész ország, mert a bemutató állati jó, a film mint mondtam nem annyira. Mondjuk egyszer megnézhetõ, de a shrek mögött nagyon lemaradt mint témában mint szerintem látványban.
Én ezek ellenére ajánlom megnézni.
Éljen a haza.

u.i: egon és dönci tényleg szebb:-) pedig magyaaaaar
1/10
daved 2007 dec. 05. - 13:24:34 1/10 Előzmény Csokika
(11/63)
Ez a mese borzalmas.
Nem értem minek kell ilyen témákat gyártani, ami után a gyerek csak hülyébb lesz...

Azé bírom, hogy az Egon és Döncinek jobb volt a grafikája :D
gretel 2007 nov. 03. - 05:08:19 Előzmény Csokika
(10/63)
Nem ertek Veled egyet. Szerintem egyaltalan nem rossz tema es eleg jol feldolgoztak, mondhatni minden poent kihasznaltak, amit ebbol ki lehet hozni, szoval szerintem - legalabbis az eredeti szoveggel - szorakoztato 8 even felulieknek is, amolyan csaladi szorakozas. Es persze nem hianyozhat belole a nagy, vegso tanulsag sem....de ezt mindenki el tudja kepzelni, leven, hogy amerikai kozonseg filmrol vagyon szo.
gretel 2007 nov. 03. - 04:51:28 Előzmény sipka
(9/63)
Lanyok, fiuk, ma lattam a Bee Movie-t, azaz magyarul Mezenguz c. animacios filmet, en beleszerettem, nekem bejottek a poenok, a figurak, a megszemelyesitesek, stb. Kivancsi vagyok, kik lesznek a szinkron hangok, mert az Jerry Seinfeld Amerikaban nagyon nepszeru, talan emlekszik valaki, egy ideig Mo-on probalkoztak a sorozattal, de ugy tunik, nem sokaig, lenyeg, hogy allati jo sorozat volt....nem is ez a lenyeg, hanem az, hogy eredetiben nagyon allat a hangja Jerry-nek Berry-hez, mert a forradalmar mehecske ezen a neven fut a szerepben. Lattam irtatok a "Kungfupanda"rol, Amerikaban is egyelore a bemutatoja fut, december elso napjaiban kezdik vetiteni, es valoban harcmuveszek az allatok meglepo modon ;) es a panda pedig a "luzer", aki persze kover, lomha es tok bena, de sejteni velem, hogy ez nem tart egeszen a film vegeig ;))))) Szoval hajra "Mezenguzok". Megjegyzem biztosan benne van a filmben a mezgyartok keze ;)....mit is mondjak, gyanitom, hogy a mehek nepszerusege nagyot fog ugrani a bemutato utan!
sipka 2007 okt. 07. - 10:44:29
(8/63)
A harmadik film a: "Monsters vs. Aliens" címet viseli. Errõl sem tudok semmit.. Legfeljebb azt, hogy ûrlények, illetve szörnyek is fognak szerepelni benne :) (Hát ma nagyon brillirozok... :DD Ezt viszont egy késöbbi idõpontban fogják bemutatni: 2009-ben. Az még elég messze van....
sipka 2007 okt. 07. - 10:25:05
(7/63)
A második ilyen film egy folytatás: "Madagaszkár 2". Ennek a sztorijáról sem tudok semmit... Csak annyit, hogy megint ez a négy állat lesz a fõszereplõje... Most gondolom, mindenki meglepödött ezen az információn.. :DD Na mindegy. Ez is valamikor 2008-ban várható.
sipka 2007 okt. 07. - 10:08:26
(6/63)
Felrakok három olyan animációs filmet, amelyek a "Dreamworks"-tõl fognak érkezni valamikor a közeljövõben.
Az elsõ: a "Kung-fu Panda". Ezt az alkotást körül-belül 2008 közepe felé fogják nálunk is bemutatni. A történetérõl nem tudok semmit, hacsak azt nem, hogy a filmben szereplõ animált állatok, a harcmûvészettel probálják megoldani a felmerülõ problémájukat :) (Hát igen!! Én ilyen intelligens vagyok, hogy egy cím, illetve egy kép segítségével kiszûröm a film lényegét :DD) S még annyit tudok, hogy az egyik szereplõt, Jackie Chan fogja szinkronizálni!!! Már kíváncsian várom...
sipka 2007 okt. 06. - 19:40:59
(5/63)
Mézengúz.... Ez jó!! :DD Mondjuk ez még mindig jobb, mint az eredeti címe: "Méh mozi".... Szóval szerintem egész ötletesen nevezték el ezt a filmet. Nálunk (állítólag) december 6.-án adják le. Remélem, hogy egy nagyon vicces, kellemes hangulatú (Bee)"movie" lesz :)
Muya 2007 okt. 04. - 07:09:32
(4/63)
én is láttam a bemutatóját. és szerintem a "mézengúz" cím elég találó egy rajzfilmhez. egyébként a méhecskék amõgy is közel állnak hozzám, mert Maya a nevem:)