sanjust 2011 márc. 12. - 20:36:45
(20/60)
A film valóban jó ,dehát szombaton fõmûsoridõben n+1. ismétlés khm...
offtopic
fredi60 2011 márc. 10. - 18:02:03
(19/60)
"100 éves lesz 12-én"

Csak lenne. :(
offtopic
fredi60 2011 márc. 10. - 18:01:14
(18/60)
Én is így gondoltam! :)
balta zoltán 2011 márc. 10. - 12:51:15
(17/60)
a sok bugris politizál, ahelyett, hogy Kiss Manyi zsenijét ünnepelné. 100 éves lesz 12-én, mikor a film adásba kerül. bár Kazal Lászlóról egy kis mukk sem esett febr. 27-én, mikor õ lett volna 100, itten megmukkanok az érdekében, pláne, hogy õ is szerepel a film végén (talán taxisofõr) egy nyúlfarknyit. tehát: IGYUNK KISS MANYI ÉS KAZAL LÁSZLÓ EMLÉKÉRE, AKIK TÖBBET TETTEK E NYOMORULT KIS ORSZÁGÉRT, MINT AZ ÖSSZES ÓTVAR POLITIKUS. MOSOLYT CSALTAK E BÚVALB....TT NÉP ORCÁJÁRA, SÕT, MEGNEVETTETTÉK AZ EMBEREKET. és ez a legtöbb, amit az egyik ember tehet a másikért. vagy nem? dehogynem
offtopic
fredi60 2011 márc. 09. - 14:23:03
(16/60)
Mintha a mai idõk jobbak lennének!
10/10
521478963 2011 márc. 08. - 23:41:04 10/10
(15/60)
A szereplõk közül lemaradt:
Kati: Tóth Judit
10/10
mukky 2010 jún. 19. - 18:48:59 10/10
(14/60)
Aranyos, aranyos.. :]
10/10
DarkGirl 2010 márc. 09. - 12:44:25 10/10
(13/60)
De jó kis film ez. :) 10/10
ondok 2010 febr. 16. - 00:07:34
(12/60)
Egyetértünk ,mert láthattad az idézõjelet.
Wilde 2010 febr. 15. - 23:31:41
(11/60)
Ez aranyos kis film volt, pedig nem rajongok a régi magar filmekért sem. De imádnivaló karakter volt a Mici néni, meg mulatságos a történet.
rajongólány 2009 dec. 14. - 22:40:58 Előzmény Lyl
(10/60)
Igen, van valami tisztaság ebben a filmben, ami ma már annyira hiányzik... jó nézni az ilyesmit!
10/10
Dr.Mouse 2009 dec. 14. - 19:02:27 10/10
(9/60)
Szegény Tóth Juditot meg sem említi a stáblista... Õ "Kati", a fiatal pár nõtagja. Ejnye. Amúgy tényleg aranyos film! :o)
10/10
Lyl 2009 dec. 14. - 10:03:49 10/10
(8/60)
Más kor, más normák. Akkoriban fontosak voltak az emberi értékek, de akár azt is mondhatnánk, hogy boldog tudatlanságban éltek eleink. :) Ne feledjük, '62-ben készült a film.
Mai szemmel boldog békeidõket sejtet, meg biztonságot, de ez csak ma ennyire fontos, amikor mindez nincs meg. Némi nosztalgiával és mosollyal emlékezünk rá. :)
A két csodálatos színész játéka pedig elvarázsol.
10/10.
crazyforyou 2009 dec. 13. - 23:54:04
(7/60)
Ez egy nagyon jó film!

Kiss Manyi jutalomjátéka.

Valahogy akkoriban mennyivel jobb és értelmesebb filmeket tudtak csinálni,pl a Két emelet boldogság is milyen jó.

Szerettem volna abban a korban élni,mennyivel emberségesebb volt minden!

Örülök hogy holnap megint játszák a Filmmúzeumon!
tomázia 2007 szept. 01. - 15:25:08 Előzmény atticusworld
(6/60)
Játszik benne L. Margit õ volt a Laci fõbérlõje és mindig a zárban felejtette a kulcsot.
mape49 2007 szept. 01. - 07:21:54
(5/60)
Nagyon jó, szórakoztató film.
balazsele 2007 máj. 06. - 20:19:36
(4/60)
Fónay Márta nagyon jól játszik ebben a filmben (is), de Ladomerszky Margit is játszik benne, "Bokor úrék" fõbérlõje, aki mindig véletlenül bennehagyja a kulcsot a zárban...
atticusworld 2007 máj. 06. - 15:40:43
(3/60)
Ugy latom, az itt kozolt szereposztas hianyos. Legalabbis en nem emlekszem itt Ladomerszky Margitra, de annal inkabb FONAY MARTARA...
tomázia 2007 máj. 06. - 14:02:42
(2/60)
nem mondod ? Hát ha valaki egy ilyen jó régi magyar filmet sem ismer, annak az IQ-ja milyen lehet ?
perry 2007 máj. 06. - 12:13:15
(1/60)
Fekete-fehér film , de ha megnézed színes lesz az életed 82 percre :) Igazi komédia .