lestykeee 2011 ápr. 08. - 14:45:44
(30/50)
sziasztok ezt a filmet sehol sem találtam, egyik torrent oldalon sem, nem tudnátok segíteni, esetleg ajánljatok nekem egy internetes oldalt ahonnan majd le tudom tölteni, köszike! :D
9/10
johnny1216 2010 okt. 25. - 11:37:45 9/10
(29/50)
Ezt a filmet gyerekkoromban az akkori egyetlen mozicsatornán láttam elõször. Akkor nagyon megfogott, most is bármikor meg tudom nézni. Ugyan vannak benne húzó nevek (Madonna, Geena Davis, Tom Hanks), a "kisebbek" is jól játsszák a szerepüket. Nekem nagyon tetszett a film olykor vidám, olykor szomorú hangulata, és az az utolsó néhány perc, amely a múlandóságról, múlandóságunkról szól.
10/10
rekab88 2010 júl. 18. - 17:01:31 10/10
(28/50)
Nagyon szeretem ezt a filmet, rengetegszer láttam, de mindig tud valami újat mutatni! Csak ajánlani tudom mindenkinek.
10/10
Rebecca 2009 okt. 18. - 20:49:41 10/10
(27/50)
Imádom ezt a filmet! Nagyon élvezetes! Egyszerre van benne humor és szomorúság... A film után kezdtem utána nézni a baseball-nak:D KEDVENCEM(L)
ezustangyalka 2009 aug. 19. - 05:13:13 Előzmény zszoltan
(26/50)
madonna ezt mindig meg tudta csinálni. sosem láttál még madonna koncertet? mondjuk régebbiekre gondolok (pl. 1991.) akkor sem volt már mai csirke, de nagyon összeszedett volt az elõadása. mindig is csodálkoztam, hogy hogy a fenébe képes úgy énekelni, hogy közben aerobikozik (?):))))) de ezt akarta csinálni, és jól kidolgozta! ... szerintem. láttam már egy britney baba koncit, amin élõben! 'énekelt'. hát ... a nagyasszonyt igyekezett utánozni, de ... egy ipszilon kategóriás elõadásra sikeredett .. :/ nem is mozgott annyit, mint madonna szokott, és vörös fejjel, izzadtan csak úgy kapkodta a levegõt! az volt benne a vérciki, hogy a vokalistákat jobban lehetett hallani, mint az énekest. britney sajnos nem ebbe a világba való .. :( egy olyan mûfajt kellene elsajátítania, ami tényleg õ, amit elbír, amit meg tud mutatni és eladható. dehát ... már az elején halálra volt ítélve az egész csaj, mert olyan szerzõdést írt alá, ami kifilézte. egy álmodozó volt, aki egyszercsak felébredt, de már nem bírta megállítani a lavinát, és nem bírta a stresszt. neki már csak a pénz a legfontosabb. talpra tudna még állni, de nem hiszem, hogy annyira akarna. pedig tudna igényes is lenni ... :P de én csak azt látom, hogy ez a lány nagyon kevés ahhoz, hogy valaki lehessen .... :/
ezustangyalka 2009 aug. 19. - 05:00:54 Előzmény dave1
(25/50)
színészkedni tényleg nem tud igazán ... :/ de vannak nála rosszabbak is. viszont az evita egész jól sikerült :)) és biztosan nem a banderas-ról jut eszetekbe a musical :))))))) saját magához képest nem is rossz ...
ezustangyalka 2009 aug. 19. - 04:56:03 Előzmény dave1
(24/50)
ott a pont! énekelni bárki tud, de elõadni csak õ tud igazán :)))) nagyon kreatív és stramm nõci, az tuti :)))
ezustangyalka 2009 aug. 19. - 04:54:15
(23/50)
szerintem ez egy bájos film :))) nem semmi az a küzdelem a nõk részérõl, ami szebbé teszi a történetet. a feminim töltete miatt érdemes ráfigyelni. folyamatosan bizonyítani a nõknek (a mai napig), hogy érnek és tudnak annyit, mint a férfiak. a nulláról indulni, és feltornázni magukat, majd elismerést szerezni és azt megtartani nem kis dolog! úgyhogy kedves uraim! nemcsak a férfiak tudnak keményen sportolni! :))
a madonna az madonna. tényleg csak önmagát adta a filmhez, de nem egészen a játékától lett híres. ha nem õ énekelte volna a betétdalt, senki nem vette volna észre, hogy benne van a filmben ....... :/ de attól még ügyesen eladta a karaktert. tom hanks egy brilliáns színész! elsõosztályú a játéka, és le a kalappal! nagyon hiteles! :))) én úgy vagyok vele, hogy az amerikai színészek egy része nem tud játszani, és a magyar szinkron teszi karakteresebbé a színészt. tom hanks számomra bizonyította, hogy nem kell szinkron ahhoz, hogy jót nevessek rajta, vagy elgondolkozzak a játékán. az arcgrimaszai lenyûgözõek! :)) ahhoz képest, hogy nem színésznek készült, nagyon jól csinálja :)))) gina davis is kellett ebbe a filmbe, mert nagyon komoly volt a figura, amit eljátszott. egy éredt, komoly feleség, aki tud irányítani, és nem akad fenn csip-csup dolgokon, egyszerûen csak teszi a dolgát! én akárhányszor megnézem a filmet, végig nézem, mert leköt. jó kis történet. :) de mikor jön a gyásztávirat, azon mindig elsírom magam :(((( de nemcsak a színészek játéka miatt érzelemdús, hanem a zene, amit alá komponáltak, gyönyörûen eladja az egész filmet! egy hatalmas gratula az egész stábnak! :)
10/10
Hirsipuu 2008 aug. 11. - 15:12:40 10/10
(22/50)
Szeretem ezt a filmet, jópárszor láttam már, de még mindig szórakoztató :D
dave1 2008 jan. 06. - 03:50:49
(21/50)
Sean Penn meg egy hülye f*sz meg sem érdemlete Madonnát...
dave1 2008 jan. 06. - 03:49:48 Előzmény zszoltan
(20/50)
Madonna az esetek 90%ban élõben énekel, és õ NEM énekesnõ hanem ELÕADÓMÛVÉSZ....
dave1 2008 jan. 06. - 03:48:40
(19/50)
Neked meg nincs ízlésed :P
csigusz92 2007 jún. 19. - 20:38:39
(18/50)
aranyos délutáni nincs jobb dolgom film
néha kell ilyen
sztem nem annyira rossz
zszoltan 2007 ápr. 10. - 20:52:16
(17/50)
"Nem, énekesnõ énekeljen, aerobicos meg ugrabugráljon:) " Én is ezt gondoltam amikor megláttam. :) Vegyen fel dublõrt, aki ugrál helyette, õ maga meg csak ölelgesse a mikrofont az egyik sarokban a zenekar mellett. Láttunk már ilyet, és egyáltalán nem nézett ki rosszul...
zszoltan 2007 ápr. 10. - 15:25:08
(16/50)
Én még a playback-et is elviselem. Minap láttam - túl korán kapcsoltam be a TV-t - valami koncertet, mittudoménkitõl. Na, ami ugrálást a nõ levágott a színpadon, azon sem csodálkozok, ha suttogni sem volt levegõje, nemhogy élõben énekelni. Az már más kérdés, hogy kell-e egy koncerten az énekesnek is akrobataként megállnia a helyét, vagy elég a látványhoz, ha a fiúk körbeugrálják...
Newcastle United 2007 ápr. 10. - 14:14:03
(15/50)
Semmire nem tartom az olyan elõadókat, akiknek mások írják a dalaikat és ráadásul még szívesen playbackeznek is.
szmerci 2006 dec. 27. - 19:52:57
(14/50)
na végre valaki meg mondta amit meg kell
dave1 2006 dec. 26. - 23:31:55
(13/50)
Madonna igenis jó színésznõ! És igenis kioktatlak arról, hogy Madonna nagyon jól alakítja a karakterét szinte az összes filmjében... És nem vagyok 12-13 éves kislány :P
szmerci 2006 júl. 05. - 18:20:43 Előzmény Csepi
(12/50)
szia csepi!!
szerintem haggyad azt az embert!!!!
én neem is az a véleményem róla, hogy neki bár mit mondhatsz, õ úgy is kif..áz!!!!!
de én veled tartok!!

puszz: Merci

Ui: szerinted õ hány éves hogy ilyeneket dumál???
Csepi 2006 jún. 25. - 12:52:52
(11/50)
heeee
te egy olyan figura vagy, hogy nem is tudom:)