makailaci25 2012 febr. 13. - 14:11:54
(6/6)
Lenin lényegét ne az alapján ítéljétek meg, mint a templomban összegyûlt hívõk, akiknek minden maszlagot be lehet dumálni.Lenin--ha tetszik, ha nem-- igenis a történelem egyik legnagyobb alakja,aki jót akart az emberiségnek.Olvasta valaki is összes mûveit? Én igen! A Biblia után képes voltam erre is ráharapni.nem bántam meg!Nyugodt szívvel mondhatom, hogyha a komcsik csak a felét betartják v. megvalósítják annak, amit õ "elõírt", ma is lenne létjogosultsága a kommunizmusnak.Az õ mûveiben nagyságrendekkel kevesebb az ellentmondás mint a Bibliában, a költõien kiszínezett meseszerûségekrõl nem is beszélve.
offtopic
kõmacska 2012 febr. 13. - 11:41:12
(5/6)
"A húszas években ez volt a jelszó: “Lenin sírja az egész emberiség bölcsõje!” Aztán így tanították az iskolában: “Dicsõség a megszállottnak, aki fényes álmot bocsát az emberiségre!" http://www.ketezer.hu/menu4/2005_07_08/scsuplov.html
issti1 2008 márc. 04. - 17:17:08 Előzmény smasszer
(4/6)
Azért milyen bájos dolgokat élhettünk meg Lenin apánknak és kedves tettestársainak hála! Ne legyünk háládatlanok!
Én még ma is tudnék mondani közülük aktívan tevékenykedõt ..pl. népünk kormányából! :o))
smasszer 2008 márc. 03. - 10:25:33
(3/6)
... ja, ez tényleg jó! :)
De ha meg sem születik, az milyen jó lett volna. - Már akkor szenvedést okozott anyjának, amikor kidugta kopasz kobakját.
issti1 2008 márc. 03. - 09:34:00 Előzmény CDK
(2/6)
Ez jo! :o)
CDK 2007 jún. 25. - 19:39:01
(1/6)
"Mikor Lenin elvtárs gondterhelten a parkban sétált, elmélyülvén az ország ügyes-bajos dolgaiban, a közelben gyermekek játszottak és labdájuk Lenin elvtárs lába elé gurult. Picinykét felderült az arca, majd nyájasan visszagurította a labdát. Míly' nagyszerû tett volt tõle, hiszen akár közibük is lövethetett volna!"
:D