Téma: Mintaapák

1/10
zazee 2020 aug. 25. - 19:37:41 1/10 Előzmény kino21
(662/4882)
Makranczi idegesítően unalmas, modoros, semmi karizmája nincs. Klem Viktort több mindenben láttam, rendkívül tehetséges, sokoldalú. Olyan bájjal, természetességgel és hitelesen lubickolt ebben a kis egoista ügyvéd szerepben, hogy a mostani utánzata a közelébe sem fér! Kamarás pedig meglepően gyenge a ripacskodásával. Minden lehető fórumon megy a tiltakozás és az elégedetlenkedés a nézők részéről az első epizód után és joggal. Végre volt valami jó is a TV-ben, azt is elcseszték! A TV2 folyamatosan törli a facen a nagyszámú negatív kommenteket. De hiába próbálja a szőnyeg alá söpörni amatőr módon a véleményeket, a nézettség a minimálisra fog csökkeni! Nem lehet minden sz@rt az emberek torkán lenyomni, mert ők úgy gondolják.
kino21 2020 aug. 25. - 19:35:38 Előzmény napraforgó
(661/4882)
Mindenki ezzel jön, hogy az amerikai konyhás lakásokban érezni a körömpörkölt stb. szagot. Én 10 évvel ezelőtt laktam egy 3. emeleti, 55 m2-es lakásban, ahol egy légtérben volt a konyha a nappalival. Szagelszívóról még senki nem hallott? Nem arra a kis ketyerére gondolok, ami a tűzhely fölött van, bekapcsolod, aztán az tényleg nem ér semmit, hanem amikor normálisan ki van vezetve a kültérbe. Nálunk csak az erkélyen érződött a kajaszag (azon a falon volt kivezetve), ott meg kit érdekelt. Tudjátok, mely lakásokban érződik a kelkáposzta? Pont azokban a lakásokban, ahol a konyha külön van (a háziasszony elszeparálva főzőcskézik), na OTT. Elég, ha néha kijön és kinyitja a konyhaajtót. Szerintem sok helyen (nálunk is) a konyha a lakás lelke, kb. a legfőbb közösségi tér, ne kelljen már elzárva főzőcskézni... Nem tudom, ki hanyadik században él, én eddig CSAK az amerikai konyhás lakásokban nem éreztem ételszagot.
kino21 2020 aug. 25. - 19:04:57 Előzmény napraforgó
(660/4882)
Sajnos számomra (és úgy tűnik, nem vagyok egyedül) Makranczi sehogy sem tud sármos lenni. Lóképű, kissé bamba tekintetű, színésznek is gyenguska. Sajnos annyi esélye van eljátszani a szívtipró nagymenőt, mint nekem eljátszani a 23 éve szőke bombázót. Egyszerűen pocsék... és mivel maga a színészi teljesítménye sem fergeteges, ezért ezen még az alapos plasztikai műtétek sorozata sem segítene.
4/10
napraforgó 2020 aug. 25. - 15:53:47 4/10
(659/4882)
Klem Viktor eléggé vonzóvá tudta tenni a karaktert, a nőcsábász, lelkiismeretlen válóperes ügyvédet. De Makranczi olyan idétlen volt Szabiként, az adsvételi szerződések helyett csak azon járt az agya, hogy dönthetné meg Emmát. Azért ez szánalmas volt.
4/10
napraforgó 2020 aug. 25. - 15:43:51 4/10
(658/4882)
Majd bebizonyitják, hogy Dorka csak egy megtévedt kamaszlányka, aki csak figyelemre vágyott.

Nekem is ellenszenves a kis qrva, és zavar, hogy sosem látjuk az anyját. Zsóti bá egyszer megkereshetné már, hogy nézzen a lánya körmére.
Magenta99 2020 aug. 25. - 14:29:07 Előzmény janderka
(657/4882)
Én sem tudom, Dorkából mit akarnak kihozni, egy kis undormány kavarógép, nekem igazából fel sem tűnt, hogy szelidítették a sminkjét.
Viszont Emma nagyon halovány lett így. Ő azon kevés nők közé tartozik, akin nem qrvás a vörös rúzs, kifejezetten jól állt neki, feldobta, élénkítette az arcát.
4/10
napraforgó 2020 aug. 25. - 11:48:54 4/10 Előzmény janderka
(656/4882)
Nekem hiányzik Emma vérvörös rúzsa. De egy szolidabb szinnel is beérném, mert igy szinte festetlenül elég fura.

Azt meg nem tudom, hogy mit akarnak kihozni Dorka karakteréből, most egész szolid kamaszlány külseje van, holott egy arrogáns kis kigyó volt eddig.
4/10
napraforgó 2020 aug. 25. - 11:43:54 4/10
(655/4882)
Makranczinak a kora inkább passzol a nagymenő ügyvédhez, mint a fiatal Klemé. Nem hiszem, hogy lenne 30 éves sztárügyvéd, ezért a cimért nagyon meg kell dolgozni és az bizony idő, minimum 15 év, vagy inkább több.

De a viselkedése elég idétlen volt, attól, mert valaki szerelembe esik, még nem kell meghülyülnie.

És igen, miért nem csináltat egy gyerekszobát a fiának? Ha nem akar falakat felhúzni, kitalálták már az átlátszatlan üvegfalat is.
És amig az átalakitás lezajlik miért nem járnak Emma lakásába pásztorórákra? Sőt, ha eleinte az iroda is megfelelt, akkor miért nem tudnak még párszor ott enyelegni?
3/10
janderka 2020 aug. 25. - 09:51:55 3/10
(654/4882)
Makranczi a felületes kívülálló nők számára első blikkre lehet jó pasi. De ez legfeljebb a külső vetülete. Lélekben egy infantilis, nyámnyila, labilis alak lehet, aki maga sem hiszi el a ráképzelt tulajdonságokat.
3/10
janderka 2020 aug. 25. - 09:37:45 3/10 Előzmény napraforgó
(653/4882)
Azzal nekem még nem volt bajom, hogy az egyedülálló nőcsábász Szabi ilyen lakásban lakott - bár neki meg túl nagy volt egy ekkora, dolgozószoba nélküli loft. A fura csak az lett, hogy lassan egy év után se kért meg egy szúrható lakberendező csajszikát rá, hogy termémszetbeni ellenszolgáltatásért cserébe tegye kicsit szeparáltabbá számára - és új kisfia számára - a hodályt.
3/10
janderka 2020 aug. 25. - 09:32:48 3/10
(652/4882)
Makranczi nem is tudom miben lenne számomra hiteles. Talán ha Lószerafint hozná a Dömdödömből. De abban is max a 4 éven aluliak számára :((((
3/10
janderka 2020 aug. 25. - 09:31:21 3/10 Előzmény Magenta99
(651/4882)
Emmánál és Dorkánál láthatóan visszavettek a sminkekből. Ez nem baj. A többi ami a baj...
Magenta99 2020 aug. 25. - 08:50:55
(650/4882)
Mintha egy teljesen más sorozatot néztem volna.
Pl. a régi Máté egy félénk kis kamasz srác volt, Újmáté meg egy fellengzős, nagyképű csibész.
Emma totál beszürkült, hiányzik a piros rúzsa és a kontyocskája. Szabi is teljesen más karaktert hoz, mint amilyen Klem Viktor volt.
Az óvónő és az új apukák - pffffffffff
1/10
bsand 2020 aug. 25. - 07:56:48 1/10
(649/4882)
A első évadot néztem, kikapcsolt, Fenyő Ivánt bírtam benne a legjobban, pedig amúgy nem nagyon kedvelem. A második évad kezdése az nagyon gyenge, én szégyelltem magam míg néztem. Úgy éreztem mindenki zavarban van. Az meg, hogy a nőfaló jogász semmi másról nem bír beszélni csak a dugásról, a gyermeke jelenlétében is, az annyira gyermeteg már!
4/10
napraforgó 2020 aug. 25. - 05:02:10 4/10 Előzmény napraforgó
(648/4882)
fal között - jajj, lemaradt a 4-es szám, igazából : 4 fal között
7/10
luci87 2020 aug. 25. - 03:50:33 7/10
(647/4882)
Hát,a régi felállás sokkal jobb volt szerintem.is.Nagyon latszik,hogy probalnak erolkodni..bizonyitani.Nekem még talan Szaraz Denes jott be kozuluk legjobban...Valahogy idegen,fura lett az egesz..még Emma is..
4/10
napraforgó 2020 aug. 25. - 03:47:19 4/10 Előzmény janderka
(646/4882)
Egyetértek. De itt Szabinál baromi nagy egyterű lakást látunk, ahol még a fürdőszoba is csak egy üvegfallal van elválasztva a lakás többi részétől.
Hát, nem tudom, ki hogy van vele, de engem rendkivül feszélyezne, ha az üvegfalon keresztül mások látnák azt, hogy a WC-n ülök, vagy a kádban a popómat mosom. Annyi intim szféra csak kell egy embernek, hogy legalább a személyi higiéniáját fal között, háboritatlan magányban végezze.
3/10
janderka 2020 aug. 25. - 03:17:02 3/10 Előzmény napraforgó
(645/4882)
Az amerikai konyha az amcsiknál működik -ahol mindent rendelnek és max. melegítenek. Itthon nettó marletingtrükk a helyszűke palástolására.
4/10
napraforgó 2020 aug. 25. - 03:00:03 4/10 Előzmény janderka
(644/4882)
Na ezért nem preferálom az egyterű lakásokat. Egy ilyen helyen nincs lehetőség, hogy az ember elvonuljon és magára csukja az ajtót.
Na és az amerikai konyhás nappali nagy "előnye", hogy a kelkáposztafőzelék és a körömpörkölt illatát az egész lakásban is érezni lehet. Már, ha család él az ilyen lakásban, ahol néha főznek is.
Aki meg nem főz soha, csak teát, meg kávét iszik otthon, ahhoz fölösleges a konyha is.
4/10
napraforgó 2020 aug. 25. - 02:54:45 4/10
(643/4882)
Ettől féltem, hogy majd mindenki hasonlitgatni fogja az új szereplőket a régiekhez. És igen. Makranczi máshogy akart sármos lenni, mint Klem, egészen máshogy nyúlt a figurához.
Kamarás Iván kissé eltúlozta Szalay Gézát, őt nem szabadna kabaréra venni, mert Géza bitangul komolyan veszi magát.
Száraz Dénesből nem igazán láthattunk semmit, ő nem is hagyott nyomot bennem. DE: kár annyit bibelődni a hajával kedves fodrászok, nagyon idétlen a felállitott, belőtt haja, Szabó-Kimmel nem ilyen volt, ÉS egy vidékről jött állatorvos sem ilyen idétlenül piperkőc!
Mészáros hozta a szokott formáját, vele semmi gond.
Szávai Viktória igyekszik hozzáidomulni a Kovács Patricia által megformált óvónő figurájához. Korban majdnem ugyanott vannak, de azért eléggé fura egy középkorú óvónő szerelmi életét követni, akit még a negyvenes éveiben is a szülei irányitanak.
A gyerekek nagyon igyekeznek, szerintem őszintén próbálják megszokni az új apukákat, de igy eleinte igen nehéz megugrani azt a szintet, amit a 97 rész alatt már együtt elértek.