Téma: Mintaapák

1/10
zazee 2020 okt. 27. - 20:50:43 1/10 Előzmény guess.who
(1442/4882)
Ez az ostoba műbalhé azért kellett, mert Petra gondolom gyermekelhelyezési pert akar lúzer Miki nyakába varrni, természetesen az ügyvédje András lesz. Nem kérdés ki lesz Miki ügyvédje!? Na akkor a két rivális egymásnak eshet. Megint gyerekelhelyezés, ez most már a harmadik ilyen történés lesz, ha lesz. Mint mondjak, nagyon fantáziadús és fordulatgazdag sorozat!:))
Kamarásnak pedig szólhatnának, hogy ne ripacskodjon, mert nem áll jól neki!
guess.who 2020 okt. 27. - 19:52:26 Előzmény napraforgó
(1441/4882)
Azért ahhoz szerintem némileg mentálisan sérültnek kell lennie valakinek, hogy a saját gyerekét "elrabolja", hogy ezzel jól kibabráljon az apjával. Értem, hogy ez egy "mostmegmutatom" húzás, de nem Maki kedvenc könyvét vette el, vagy kente össze csokikrémmel a szélvédőjét, hanem egy embert, ráadásul a saját ártatlan, semmiről sem tudó és semmiről sem tehető gyerekét használta fel Petra az aljas kis bosszújához...

Az, hogy Maki hülye volt (szokás szerint), természetesen nem kérdés, de nyilván éppen erről szólt ez az egész műkonfliktus, hogy az ovis műbalhé után még nagyobb hülyeséget csinál, hogy arra Petra is léphessen egy emberrablóst. Egyébként sem értettem, hogy miért is bízta rá Gézára a gyereket? Ha Gézához ment megjavítani az áramot, akkor eleve mehetett volna Mukival együtt, ahogy Géza is tette. Ha meg együtt mennek, akkor nem hagyja az utcán, mert a villanyóráig nyugodtan oda tudja gurítani a babakocsit.
guess.who 2020 okt. 27. - 19:44:44 Előzmény napraforgó
(1440/4882)
Különben annyira nem figyeltek, hogy egyszer azt állították, hogy csak Gézáéknál van áramszünet, utána meg már Tamáséknál is gyertyáztak és közölték, hogy az egész utcában nincs áram. Persze az áramszolgáltatónak egy fél napnyi szünet után sem jelentette be senki, mert hátha megjavul magától. Más kérdés, hogy ha Géza a saját villanyórájánál elvágta a vezetéket, attól nem megy el az utcában az áram (vagy ha a zárlat miatt mégis, akkor 2-3 perc után magától visszakapcsol a rendszer, legfeljebb Gézáék kismegszakítóját kell kézzel kapcsolni (ha már fi-relé nem védte a zseni pizzást).

Gázon főzhettek teát, az nem ment el, csak az áram. ;)
guess.who 2020 okt. 27. - 19:43:52 Előzmény zazee
(1439/4882)
Eleve mitől fáradt annyira ki Mártás? Hiszen Tomika volt az áramütött megmentője, ő melózott vele, hogy becipelje a házba, Mártás meg csak biorobotként ült ott a kanapén és várt türelmesen...
4/10
napraforgó 2020 okt. 27. - 18:28:33 4/10
(1438/4882)
Kicsit csodálkoztam, hogy olyan nagyon nem érdekelte a Szalay családot, no meg az utca többi lakóját, hogy elment az áram. Mindenki átment romantikusba és gyertyáknál családi életet éltek.
Engem biztos nem érdekelt volna az elmulasztott focimeccs, de nagyon nem szerettem volna, ha reggelre leolvad a hűtőszekrény, leginkább a mélyhűtő tartalma. Csak néztem, hogy isszák a teát a bögrékből, csak azt nem tudom, melyik gyertyán főzték meg?
4/10
napraforgó 2020 okt. 27. - 05:38:25 4/10 Előzmény luci87
(1437/4882)
Mondom én, majd sikerül elüldöznie a nőt, és a végén megbánja, és akkor majd fut utána. És Márta jól megszivatja majd, amig hajlandó lesz megbocsátani.
4/10
napraforgó 2020 okt. 27. - 05:33:50 4/10 Előzmény luci87
(1436/4882)
Az, hogy Vera is ott volt, mit számit? nem az ő gyereke volt Muki, hanem Mikié. Neki kellett volna odafigyelnie, akkor is, ha a két kilány elég megbizható volt. Mi van, ha olyasmit adnak neki játszani, amit lenyelhet és megakadhat a torkán? Azért jobb, ha a szülő rajtuk tartja a szemét, de én itt azt láttam, hogy Miki inkább Verával foglalkozott, nem a fiával. És Petra is inkább ettől lett ideges, nem attól, hogy Mukival történhet valami.
Az meg egy jó kis bosszú volt, hogy elvitte a gyerekét. Ő mondjuk azt hitte, hogy Maki ugrott be a pizzériába és hagyta kinn a gyerekét, semmit nem tudott arról, hogy épp Gézának kellett volna vigyáznia a kicsire.
És akármennyire utálom is Petra karakterét, de abban igazat kell neki adnom, hogy egy szülő, nevezetesen a másik szülő, itt Miki, NEM delegálhatja a gyerek felügyeletét tetszőlegesen, ha őrá van bizva !!!!
Miki itt fűre, fára rábizza a saját fiát és látható, hogy egyáltalán nem megbizható személyekre testálta rá a feladatot.
És igenis ráfér Mikire egy kis ijedség, hogy észbekapjon!
7/10
luci87 2020 okt. 27. - 05:21:00 7/10
(1435/4882)
Zsolt most valahogy eloszor szimpatikus volt,ahogy mosolygott..es ahogy beszelt az undok lanyaval,tetszett az a jelenet.
Most mar megmutathatnak az exnejet,Dorka anyjat is,meg raterhetnenek,ok miert is valtak el..

Mondjatok Tamast,en is meglepodtem,agyogy felkapta,mint egy pihet,olyan konnyen vitte,pedig nem egy dijbirkozo szegeny..Szerintem megszerette Martat...
7/10
luci87 2020 okt. 27. - 05:16:55 7/10 Előzmény napraforgó
(1434/4882)
Az nekem is fura volt,hogy nem jott a mento,egy aramutottet akkor is jo megvizsgalni,megfigyeles alatt tartani,ha jol erzi magat...Igen,Levi volt a legempatikusabb,legalabb ugrott egy pohar vizert,rendes aranyos gyerek,kedvelem...
Klara valoban nem igazan aggodta szet magat...:)
7/10
luci87 2020 okt. 27. - 05:13:48 7/10 Előzmény napraforgó
(1433/4882)
Megvedenem most Mikit...a ket kislany konyorgott,hogy had tologassak Mukit,es ott volt Vera is.Nem Miki bizta rajuk.Geza volt egyertelmuen a hulye,hogy kint hagyta babakocsiban a gyereket.Petra adja onmagat...inkabb szo nelkul eltolja a kocsit,ahelyett hogy bemenne a pizzeriaba,hogy szamonkerje,miert van kint a babakocsiban a gyerek egyedul...
7/10
luci87 2020 okt. 27. - 05:09:36 7/10 Előzmény napraforgó
(1432/4882)
Hálistennek ez kimaradt az eletebol..mert magat a Dallast se neztem.Eleg volt hallgatni,mikor korulottem mindenki arrol beszelt.
4/10
napraforgó 2020 okt. 27. - 04:45:19 4/10
(1431/4882)
Miki szokás szerint lepasszolja a rábizott feladatot, előbb két óvodás kislányra bizza az egyéves fiát - na jó, talán ott az óvodában annyira jóvátehetetlen nem történhet a babával, de utána meg a hülye Gézára bizza a kölyköt.
Arra a Gézára, aki a saját kölykeire sem vigyázott soha egy percet sem, hisz Klárának épp ezért kellett otthon maradnia, hogy nevelje a gyerekeket és vezesse a háztartást, Gézukának a kisujját se kelljen megmozditania, a feneke alá tolják a széket, a szájába az ételt, stb.
Miki megérdemli, hogy megijedjen, na és Géza is. Láthattuk, hogy Petra megtalálta a magára hagyott gyereket és hazavitte. Nyilván ő lesz az utolsó, akit Miki fel fog hivni, igy nem fogja tudni, hogy a gyerek nem veszett el.
4/10
napraforgó 2020 okt. 27. - 04:38:21 4/10
(1430/4882)
Mikor Tamás megtalálta az eszméletlen Gézát, vagy az éppen eszméletre térő Gézát, azt mondta, hivja a mentőket . És már telefonált is. de nem láttam egy fia mentőt sem, csak azt, hogy betámogatja Gézát.
És nem láttam, hogy Klára agyon aggódta volna magát a férje miatt, azt vártam, hogy össze-vissza tapogatja, idegeskedik, stb. Ehelyett Levi fölajánlotta, hogy hoz egy pohár vizet, Klára meg a fenekén ülve közölte, hogy az jó lesz. Ezzel kész is volt a szerelméért való aggódás,
4/10
napraforgó 2020 okt. 27. - 04:33:00 4/10 Előzmény zazee
(1429/4882)
Na ezen én is kiakadtam. A nyiszlett Tamás úgy emelte fel Mártát a kanapéról, olyan gyengéd szeretettel, ahogy egy szerelmes férfi a kedvesét. Kétségeim támadtak, vajon tényleg ki akarja rúgni a nőt? És ha egyszer mégis sikerül neki, hát nem fog őutána ríni, mint ahogy most Linda után sóvárog? Lehet, hogy ez a pasi mindig olyan után sóvárog, akit nem kaphat meg? Aki az ölébe hull, az nem is kell.
1/10
zazee 2020 okt. 26. - 23:29:15 1/10
(1428/4882)
Ez most már olyan szörnyű, hogy vallatni lehetne vele!:)) unalmas, tétnélküli párbeszédek, kínosan béna barkobázás. Tamás miért viszi gyengéd szeretettel a hálóba Mártát, ha eddig ki akarta rúgni, ahelyett, hogy a kanapén hagyta volna a fr@ncba. Miki a sokévi átlagnál is lúzerebb! Emma megint ugyanazt játsza Andrással, amit korábban, szinte ugyanazokkal a szavakkal.
offtopic
guess.who 2020 okt. 26. - 21:36:16
(1427/4882)
Na tessék: Géza legnagyobb hogyishíjják fia mellett ott ül Dorka az áramszünetben - és a flegma gyerek saját definíciója szerint megdöglik az unalomtól. Ha harminc év házasság után mondaná ezt a feleségével az oldalán, még csak-csak megérteném, de így?!

És a másik csoda: a DÖ producerrel megérkezett az emberrablás is. Ebben az évadban már másodszor. Kíváncsi leszek, melyik szereplőből csinálnak állandóan vörös fejjel üvöltöző TTibit?
4/10
offtopic
napraforgó 2020 okt. 26. - 18:27:21 4/10 Előzmény guess.who
(1426/4882)
Erre én is emlékszem, sőt, az amerikai filmekben egy időben annyira üldözték a dohányzást, hogy sok régi filmből kivágták a dohányzós jeleneteket. És csak a főgonosznak volt szabad dohányozni a filmekben, ezzel is el akarták rettenteni az ifjúságot, azt sugallva, hogy aki dohányzik, az olyan, mintha bűnöző lenne.

De emlékszem, hogy amikor a Dallast vetitették régen, nem most, akkor fiatalok között divat volt "Dallasra inni", ami azt jelentette, hogy amikor valamelyik szereplő ivott a filmben, akkor a képernyő előtt is inni kellett. Mire az egyórás sorozatnak vége volt, már be is rúgtak a nézők.
offtopic
guess.who 2020 okt. 26. - 17:03:00 Előzmény janderka
(1425/4882)
És mennyi nincs benne a statisztikában, mert csak stikában kortyintgat...
offtopic
guess.who 2020 okt. 26. - 17:01:58 Előzmény napraforgó
(1424/4882)
Volt pár évtized, amikor a halivúdi filmekből teljesen ki volt tiltva a dohányzás, legfeljebb csak a főgonosz füstölhetett (de rendszerint az sem). Az utóbbi 1-2 évben viszont egyre többször lehet olyan filmet látni, amiben megint cigizik a főszereplő (akár többen is), és rendszerint ez valamiféle pozitív élethelyzethez kapcsolódik, vagy ettől lesz irtó laza és divatos az illető. Pedig ha jól emlékszem, a korábbi statisztikák alapján az amerikai fiatalok körében (részben a filmek miatt) kifejezetten ciki lett dohányozni, tehát a törekvés sikeres volt. Ez az új irány viszont nagyon nem jó.

Itthon ez az iszogatós módi szerintem utoljára a '90-es években volt rendszeres a filmekben, aztán szépen kikopott (valószínűleg az ital- és dohányreklámok betiltásának hatására). Most meg megint kezd elszaporodni ez, hogy a szereplők ha kell, ha nem, iszogatnak. És persze mindig viccesek lesznek tőle, meg könnyebben ismerkednek nőkkel, meg a másnaposságuk is csak egy pár másodperces snitt, hogy fáj a fejük - de ezzel kész, le van tudva.
3/10
janderka 2020 okt. 26. - 15:28:13 3/10 Előzmény zazee
(1423/4882)
Ma reggel volt a rádióban, hogy a magyar ffiak 10%-a alkoholista szinten napi rendszerességgel iszik...