Téma: Mintaapák

toths1957 2021 dec. 04. - 15:53:25
(4562/4882)
Ezeknél nyáron van halloween? Juli szabadságszobros jelmezének mi köze van halloweenhez, amivel ráadásul nyert is?
offtopic
guess.who 2021 dec. 04. - 14:16:14 Előzmény napraforgó
(4561/4882)
Azért 11 év alatt mennyit változott "Olga"... :)

https://www.youtube.com/watch?v=tVHtSsu-0m8
offtopic
guess.who 2021 dec. 04. - 14:11:05 Előzmény janderka
(4560/4882)
Kell, hogy legyenek.
Javasolnám a készítőknek, hogy hozzák vissza mókuskáékat: kiderülhetne, hogy Aliz valójában mókuska és Terinagyi eltitkolt gyereke, de mivel mókuska már Linda anyjával él, Linda lakásában, még új díszletet sem kellene építeni: Aliz járhatna oda "haza" esténként és elvihetné bemutatni TTamást is, aki -milyen meglepő- azonnal otthon érezné magát.
offtopic
guess.who 2021 dec. 04. - 14:08:59 Előzmény janderka
(4559/4882)
Megoldották: Szabi karaktere helyet cserélt TufaTamás karakterével (a csajozógép a szóhoz sem jutó balfékkel), ahogy Linda helyére is becsúszott Aliz. Kérdés, hogy az Aliz-Tamás mennyire lesz stabil (nem lehet, hiszen akkor hol lenne a drááááááma?!), hiszen ha az lesz, akkor újabb csajozógépet kell kreálniuk. Mivel Géza most éppen evezget befelé egy kapcsolatba, ő kiesik - szóval marad Maki, aki már amúgy is felvetette múltkor Verának, hogy csinálhatnák hármasban, szóval Mészáros Béla eddigi aputestű figurájából egy jólfésült, kigyúrt amorózó lesz két héten belül, aki falja a nőket: Zsuzsitól Linda anyjáig, mindenkit megpróbál behálózni... És mivel Szabi nem tudja fizetni a lakbért, beköltözik a lakásába, két mázsa tűzifából, három gemkapocsból és egy marék gyurmából prémium minőségű és rendkívül sznob kinézetű komplett bútorzatot gyárt egy álmosító szombat este (amivel berendezi a loftot), sőt: a kifejezetten buja hangulatvilágítást is összedobja, amíg szárad az enyv. Így pedig már nehezen fognak ellenállni a nők mindannak, amit nyújtani tud nekik.
3/10
offtopic
janderka 2021 dec. 04. - 14:02:13 3/10 Előzmény guess.who
(4558/4882)
De ugye lesznek majd neki is áskálódó szülei, ugyeeeeee? Anélkül ugyanis nem élet a nemi élet! :))))
offtopic
guess.who 2021 dec. 04. - 13:59:19
(4557/4882)
Még ehhez: megint túltolták, mert Makiék ott lámpáztak és hangosan beszélgetve szerencsétlenkedtek Tamáséktól egy méterre a villanyszekrénynél, de ez Tamásékat fikarcnyit sem zavarta, türelmesen végigcsókdosták a sötét időszakot, kivárva, hogy visszajöhessen az áram és megláthassák őket Veráék...
offtopic
guess.who 2021 dec. 04. - 13:57:12
(4556/4882)
Mondhatja, semmi hozadéka nincs: TTamásnak éppen senkije (PszichoBoro lehetne féltékeny a Lizára, ha feltűnne még, de kétlem), a Lizának meg nem is volt. És ahogy lentebb is írtam, nagyon feltűnő, hogy a B. Vivianne által játszott korábbi áskálódó, aljas hazug némber egy szempillantás alatt köddé vált, és lett helyette egy ugyanolyan csöpögősen kedves, tyúkanyóskodó Aliznéni, mint amilyen Lindanéni volt.
Ha jobban megnézzük: valójában mostanra értek el oda, hogy Lindát helyettesítették: Juli ugyanúgy viszonyul Alizhoz, mint korábban Lindához, Tufa Tamás már szintén. Az egyetlen, ideiglenes különbség, hogy még nem költözött be Tamás hálószobájába. De egy-két hét és meglesz az is - onnantól pedig Linda soha nem is létezett.
offtopic
guess.who 2021 dec. 04. - 13:51:33 Előzmény napraforgó
(4555/4882)
"úgy gondoltam, hogy Szabi visszamegy Emmához,"
Amikor a csípős indiai kaját javasolta Rőtszakállúnak, akkor eléggé úgy tűnt, mintha csak azért tenné, hogy kitúrja Emu kegyeiből, és saját magát helyezze oda inkább. Aztán ez a szál(kezdemény) el is halt, azóta is teljesen érzelemmentes, hideg főnök-beosztott viszonyban vannak - annak ellenére, hogy Emu talán éppen a héten kérte ki magának, hogy ő nem titkárnő. Mondjuk ha úgy hápog, mint egy kacsa, úgy úszik, mint egy kacsa és úgy is néz ki, mint egy kacsa, akkor rendszerint nem víziló.
offtopic
guess.who 2021 dec. 04. - 13:48:35 Előzmény napraforgó
(4554/4882)
PszichoBoro = Burák Dóra.
Szerintem Jandi linkelte a feltűnte után valami profiloldalát.
3/10
offtopic
janderka 2021 dec. 04. - 13:39:39 3/10
(4553/4882)
Igazából mi a gond a Halloween-nel? Viccet csinál a halálból? Devalválja gyászt? Arra ott a két nappal későbbi halottak napja.
3/10
offtopic
janderka 2021 dec. 04. - 12:52:50 3/10
(4552/4882)
Tipikus teszkógazdaságos megoldás. Szánalmas eredménnyel. Hisz miből állt volna inkább csinálniuk egy valódi bulit Csabínyó "vidéki" sulijának helyet adó kőbányai iskola tornatermében, annak valódi tanulóval? Semmiből. De még ehhez is bénák.
3/10
offtopic
janderka 2021 dec. 04. - 12:40:17 3/10 Előzmény napraforgó
(4551/4882)
Bár igazából szóra sem érdemes zagyvaság már ez a egész legagyásodott Szabi szál, mely a valósággal még csak biccentési viszonyban sincs már, de ha el is fogadadjuk, hogy valóban megeshetett vele ez az élethelyzet, akkor is full bolondság így bukdácsoltatni őt hazugságból hazugságba. Hiszen a praxisa megmaradt. A luxuslakása megmaradt. A kapcsolati tőkéje megmaradt. Így abban a körben, ahol (állítólag) mozog, tuti csomó jómódú barátja, haverja, kollégája akadna. Akiktől akár baráti kölcsönt, akár gyorsan és jól fizető pluszmelót kaphatna. Nem beszélve olyan ördögtől valóságokról, mint pl. a Loft gyors kiadása és egy másik, olcsóbb lakás bérbevétele - ahol nem mellesleg Daninak is lehetne végre egy külön szobája.
Már ha ez a Bartha Szabolcs nevű karakter önazonos még azzal a Bartha Szabolccsal, akit a szinopszisban kitaláltak a(z eredeti) szerzők.
Persze ha már nem... az más tészta. Lehet belőle is egy Mihály szintű piti szélhámos. De akkor oldják meg jól a váltást. Lehetőleg egy jó történet- és karaktercserével.
4/10
napraforgó 2021 dec. 04. - 11:54:04 4/10 Előzmény janderka
(4550/4882)
Igazad van, az "életem szerelme" azért nem ugyanaz, mint az "álmaim nője".

Nem tudom, de én valahogy úgy gondoltam, hogy Szabi visszamegy Emmához, most, hogy Andrással szakitottak. De ennek már kicsi az esélye és hát nem is lenne túl szép. Olyan snassz lenne.
Emma megérdemelne egy igazán jóképű férfias férfit, aki mellett Szabi labdába se rúghat. De azt hiszem, nem ez a rőtszakállú Bálint lenne az. valaki sokkal jobb pasi kéne.
4/10
napraforgó 2021 dec. 04. - 11:48:18 4/10
(4549/4882)
Mivel én élőben nézem, a stáblistát nem igazán tudom követni. A Neten meg nincs még föltéve Boróka alakitója. De mindegy is, hisz nem ismerem. Olga Nagy Katica, de nekem ő sem ismerős.
offtopic
guess.who 2021 dec. 04. - 09:34:33 Előzmény janderka
(4548/4882)
Csak azért gondolod így, mert Horváth Lilit kihagytad. Igaz, ő nem volt a nője. :)
offtopic
guess.who 2021 dec. 04. - 09:28:22 Előzmény napraforgó
(4547/4882)
Ez a pátoszos "te vagy életem szerelme" kijelentés nagyjából annyira lehet komoly kijelentés az írók részéről, mint az, hogy "reggel két kávét ittam egy helyett" vagy az, hogy a hosszában vagy keresztben csíkos zoknit vegye fel Szabi a kék öltönyös szettjéhez.
TufaTamás is két részen belül csókdosni kezdte a Lizát (aztán meg henteregni egyéjszakásokkal), miután bevallotta Lindának, hogy ő élete szerelme...

(Jelzem: vajon a Liza tud TTamás visszaváltható nőiről? És ha igen, nem zavarja, hogy ő is nagyjából ilyen lehet, ha nem vigyáz? Ja, nem, hiszen nem is létezik. :) )

(És továbbra is fenntartom, hogy az általad említett kémia nemléte legnagyobbrészt Rémóna színészi kvalitásainak hiányából fakad. Tulajdonképpen ha egy kirakati próbababára feltettek volna egy velencei kifestett maszkot és az játssza Anna szerepét, abban is több élet lett volna. Ráadásul az nem került volna annyiba Szabinak sem és nem sipákolt volna az "ellopott" autójáért.)

4/10
napraforgó 2021 dec. 04. - 09:27:38 4/10 Előzmény janderka
(4546/4882)
Igaz, igaz, Ványadt Ványadtovics....
Csak valahogy ezzel a Libával már annyira kirivó, szembetűnő, hogy semmiféle kémia nincs köztük.
A többinél azért valamennyire el tudta játszani.
Itt már semmiféle szinészi játék nincs, csak valami kis rutin.
De ez gyakorlatilag mindegyik szinészre és szinésznőre áll ebben a sorozatban. Csak a rutin tudja elviselhetővé tenni az egészet.
3/10
offtopic
janderka 2021 dec. 04. - 09:11:12 3/10 Előzmény napraforgó
(4545/4882)
Makranci és a felvonultatott csajok között itt eddig a minimálisnál is kevesebb esetben lehetett bármifajta kémiát érezni...
3/10
janderka 2021 dec. 04. - 09:07:59 3/10 Előzmény napraforgó
(4544/4882)
Amennyire suttyó volt, nem is azt mondta neki, hogy ő álmai szerelme, hanem hogy álmai "nője". Ami nem kicsit degradáló...
4/10
napraforgó 2021 dec. 04. - 09:04:54 4/10 Előzmény guess.who
(4543/4882)
Kicsit meglepődtem, amikor Szabi azt nyafogta a Libának, hogy ő élete nagy szerelme, miközben jó ideig párhuzamosan ott volt neki Olga, többet hentergett vele, mint Annával. Nem is értem, miért nyavalyog most, inkább melózna ezerrel, hogy valahogy egyenesbe jöjjön.
Amennyire látom, Makranczi és Kiss Ramóna között a világon semmi kémiai affinitás nincs, és épp csak eljátszák, hogy valamennyire együtt vannak, csak épp én egy percig nem tudom elhinni.