Rahel 2010 ápr. 03. - 23:10:45
(15/55)
-Bruce Beresford rendezése egy különös barátságról szól, mely nem vérzik el a bõrszin problémáján, egymás fokozatos megismerésérõl szól és annyi bájjal beszél két ember egymásrautaltságáról, ahogy azóta sem igen sikerült azt egy filmbe sem visszaadni.
-Tehát Jessica Tandy akkora szinésznõ volt, hogy arra nincsen szó, 100 agyonsztárolt actornõt egy mozdulattal küld a süllyesztõbe, én sajnálom, hogy errõl a csodálatos és humánus öreg hölgyrõl a fiatalok nem is tudnak. Morgan Freeman neve persze már mindenkinek ismerõs, nem véletlen, itt is remek, mint mindig!!!
-Mindenkinek csak ajánlani tudom!!
far vik 2010 ápr. 03. - 22:25:43
(14/55)
Nagyon szép film, hallottam róla, de ma láttam elõször. Jessica Tandy megérdemelte érte az Oscart (is). A záró jelenetet tanítják, remélem, nagyszerû színészi játék!
filmbolond 2010 ápr. 03. - 22:01:31
(13/55)
"A két öreg között, akiket egy világ választ el egymástól, lassacskán különleges kapcsolat alakul ki."

"...felfogad egy fiatalembert...."

Azért a két meghatározás közt van egy árnyalatnyi eltérés!
offtopic
Segítõ Béka 2010 ápr. 03. - 21:41:21
(12/55)
mármint mint nép, term
offtopic
Segítõ Béka 2010 ápr. 03. - 21:41:05
(11/55)
"egy nigger meg a zsidó vénasszony. ilyet se pipáltam még."

hangzik el a filmben, pedig mára már eléggé gyakori lett
offtopic
Segítõ Béka 2010 ápr. 03. - 21:08:01
(10/55)
az a rész

"és utálják a keresztényeket"
offtopic
Segítõ Béka 2010 ápr. 03. - 21:07:44
(9/55)
ez a rész kimaradt.

lehet hogy izrael népének kéne abbahagyni a Harcomat?
Ghanima 2010 ápr. 03. - 21:03:28
(8/55)
Hát hogyne, fõleg Freeman (fujj, már a neve is...). Ezzel a hozzáállással inkább olvasgasd szellemi vezetõd Harcát.
Ghanima 2010 ápr. 03. - 21:00:56
(7/55)
Nos, ezek szerint neked a robotok az ûrlények ellen típusú filmeknél kellene maradnod. Nem szégyen az, ne aggódj.
gabroca 2010 ápr. 03. - 20:44:13 Előzmény Bence17
(6/55)
Ezért a nyálas filmért nem adtam volna ki ennyi pénzt...
8/10
Bence17 2009 dec. 29. - 10:00:29 8/10
(5/55)
Néhány hete megvettem egy üzletbe a filmet 990-ért.Tegnap megnéztem kellemes szórakoztató film jó színészi alakításokkal de több nem nagyon.10/8
9/10
Spooner 2009 jún. 28. - 18:32:16 9/10
(4/55)
Nekem tetszett! Morgan Freeman általában jó filmekben játszik =)
Egyszerû történet, de mégse unalmas! A zenék is nagyon illenek a filmhez..
puffneki 2009 ápr. 05. - 06:51:56 Előzmény exupéry
(3/55)
Szeretném ezt a filmet dvd-n vagy vhs-en.
Tud valaki segíteni?
blintka@invitel.hu
exupéry 2008 febr. 19. - 10:36:13
(2/55)
„nekimegy a szomszéd garázsának”
„felfogad egy fiatalembert”
Legalább megnézte volna a filmet:-(

Amúgy nekem nagyon tetszett…
A történet egyszerû, és mégis megfogja az embert…szép színek, és képek, jó zenével.
Siliana 2008 febr. 10. - 19:00:02
(1/55)
Nekem is tetszett. Olyan jó, hogy különösebb cselekmény nélkül is tudnak azért szívhrez szóló és jelentõs filmeket gyártani.