10/10
Agent Spender 2008 máj. 25. - 19:27:56 10/10
(47/147)
Sziasztok! csak 6.8 ? ennyire ganaj?
binya 2008 máj. 25. - 19:25:48
(46/147)
Ebben, ha jól emlékszem nincsenek álarcok. Viszont nem tudjuk meg mi is az amiért küzd TC meg azt sem miként jön ki egy toronyházból? Kint lesz, oszt' jónapot!
ribizli0809 2008 máj. 25. - 19:09:50
(45/147)
Hát, eléggé eltérõek a vélemények, én mindenesetre ma megnézem. Bár az elsõ kettõ sem tetszett, pláne a másodikban, hogy sose lehetett tudni ki kicsoda a hülye "álarcok" miatt. Ami pedig TC-t illeti, én lány létemre hidegrázást kapok tõle. Egy kis nyomorék nyálgép, még bottal sem érnék hozzá...
sznúp 2008 máj. 25. - 13:42:01
(44/147)
Ja biztosan ..
Az HBO ~ n van másfél év legalább ilyen amerikai nagy filmeknél , az rtl meg tv2 - n legalább 2 év .
A francia filmek m tegnap a T4xi , az kerülhet hamrabb tv ~ be + a magyar filmek persze :)
torcipepe 2008 máj. 25. - 12:23:35 Előzmény sparrow007
(43/147)
mit hoppá!? van ami már fél év után TV-be kerül és az átlag is általában egy év
sandros5000 2008 máj. 25. - 11:01:06
(42/147)
Én még csak az elsõ két részt láttam, de ma úgy döntöttem hogy megnézem a III-t. A sorozat rajongojaként, Szupercsoport vagy Akciócsoport néven futott, én nagyot csalódtam az elsõ részben, sõt a helikopteres Jean Reno-s jelenetnél el is hagytam a mozit. A II. rész is elég nagy marhaság volt, akciófilmhez képest sok volt az ömlengés a motoros jeleneten megint csak tapsolni tudtam volna.
Elolvastam a véleményeket, végülis vegyes, de a filmleírás lejobb esetben is gyomorforgató. Szuperügynök és csapata, szerintem pont ezt ölte ki TC az eddigi részekbõl a csapatot, Ving Rhanes kívül nem is emlékszem nagyon hogy volt segítõje, tálan a II.ban szóval már ezért sem helytálló. TC-ék szerintem tönkretették a Szupercsoport eredit ötletét, és sajnos egy kis mitugrász hösködése lett belõle tele lehetetlen jelenetekkel.
TC jó színész, ezt én nem mondanám egy-két szerepétõl eltekintve, inkább a kinézetével hódit mint a tehetségével.
Miért nézem meg, Hoffman miatt, õ bármilyen filmben zseniális szerintem (derült égbõl polly-ban gyõzött meg, ahogy azt a nagyképû színészt játszotta), és tehetségesebb jóval mint a mitugrász, csak hát nem néz ki olyan jól.
10/10
sparrow007 2008 máj. 09. - 10:04:29 10/10 Előzmény Peter005
(41/147)
Még csak 2 éve ment a moziba és már a tv-ben! hoppá!
8/10
Peter005 2008 márc. 27. - 16:59:19 8/10
(40/147)
A hozzászólások közül legfõképpen azokat nem értem, amelyek szerint kevés akció van a filmben. Nos, ezzel az állítással nem tudok mit kezdeni. Mert igaz, hogy a M:I:III nem egy filmtörténeti alapmû. Igaz, hogy Cruise tehetségét (?) nem ez a film fogja megmutatni. Igaz, hogy nem rendelkezik filozófiai tartalmú történettel. Igaz hogy kiszámítható. De. Az akciófilm mûfaján belül teljesen korrekt. Változatos akciók, egyre nagyobb feszültség, egy apró romantikus szál és Philip Seymour Hoffman zsenialitása eredményez egy kellemes popcorn-mozit. És õszintén, mit vártatok még ettõl a filmtõl?
SPOILER
Azt azért hozzá kell tennem, hogy a film végén, attól a pillanattól, hogy Cruise feléled, majd pisztollyal körbepásztáz (:)))))))))))), majd nevetgélve elhagyják a helyszínt, és végül a fõhadiszálláson körbeugrálják õket... nos, itt csökkent pér százalékot a film számomra.
Redfield 2007 júl. 19. - 23:19:42
(39/147)
Ahogy indult, az tényleg remek volt. Aztán volt még benne pár igazán nagy rész, de amik összefogták az egészet... + Cruise drámázása, ami megállja a helyét, csak komoly, drámai alakítás egy pörgõs látványakciófilmnek általában a rovására megy. És ez szerintem itt is így lett.
sipka 2007 júl. 19. - 23:12:12
(38/147)
Én mind 3 filmet láttam, így véleményem szerint csökkenõ tendenciát mutat hangulatilag a folytatások elkészültével. Az elsõ rész nagyon jó volt, bár igaz hogy az nem volt tele akcióval, de mégis szerintem a legizgalmasabb rész volt. A második rész még elment, de a harmadik szerintem nagyon összecsapott lett. (Pedig olyan jó kezdõképsorra volt hogy nézése közben már fel is készültem egy nagyon király filmre, de a végére alább hagyott a lelkesedésem.) Na mindegy. Ez az üzenet 10 másodperc múlva megsemmisül: 10......9........8......7......6.......5........4..........3..........2........1: BOLDOG ÚJÉVET!!!!!!!!!! (Lehet hogy szilveszterre kellett volna megírni ezt a szöveget, de nem bírtam magammal :)
Edit17 2007 jún. 09. - 18:39:25 Előzmény ravioli
(37/147)
Én már kétszer láttam ezt a filmet, mind a kétszer Laurence miatt. Egyébként nagyon izgalmas és érdekes film.
ravioli 2007 ápr. 17. - 23:52:37
(36/147)
Borzasztóan rossz film, sajnálom a pénzt, amit a DVD-re kiadtam...
Maggie1 2007 ápr. 12. - 07:51:35
(35/147)
eddig kétszer láttam,de meg fogom nézni mégegyszer! nekem naon bejön, és mivel lány vagyok az érzelemi szál is tetszik, de be kell vallanom az akciórészek jobban tetszettek! szentem fantasztikus film
Newcastle United 2006 dec. 19. - 10:13:00
(34/147)
Nem sokat vártam a filmtõl, nem is csalódtam nagyon benne. A második résznél talán egy csöppnyivel jobb volt - hála az égnek ebben nem volt motoros jelenet - de a végén a nõ a pisztollyal nagyon lenyomta az összképet. A csavar meg... egy óvodás is simán rájön ki van a háttérben.

4/10
zalan 2006 nov. 26. - 11:56:32 Előzmény Aikidoka
(33/147)
Megvettem DVD-n!
namármost:
-a film jó, jobb mint vártam
-az extrák elég jók de túl sok a Tom Cruise istenítés(tényleg nagyon-nagyon jó szinész de ezt nem kell hangoztatni egy DVD-n)
akkor a filmrõl bõvebben:
Mint mondtam nagyon jó.Sok az akció mégis erõs az érzelmi szál a színészek kiválóak(fõleg az ujjak között:Keri Russel és Maggie Q na elõttük nagy jövõ vár)Van benne egy két baromság de összeségében a rohadt jó film
MINDENKINEK AJÁNLOM AZ ÉRZELEM A NÕKNEK AZ AKCIO A FÉRFIAKNAK FOG TETTSZENI. és van akinek mindkettõ! király
Aikidoka 2006 aug. 30. - 19:57:07
(32/147)
jajj ez a film :))))) Én elhiszem , hogy a jányok szeretik Tom bácsit, de ami ebben a filmben történik... kedvenc részem amikor valami felhõkarcoló tetejérõl zuhan le és közbe kivégez pár õrt, aztán felkel mosolyog egyet és jöhet a következõ akció rész :) A végén meg, amikor visszahozza a felesége a halálból és egybõl a pisztoly után nyúl... hát azt tanítani kéne :)
Skaff 2006 júl. 07. - 13:17:57 Előzmény Egy inteligens ember
(31/147)
Jah meg az a rész amikor Tom Cruise hozzávágódott a hidon a kocsihoz miközben mögötte felrobban az autó hát az a jelet egy isten volt az mindent vert vitte a pálmát magasan az egész fiémben nagyon jó jelenet volt a filmebn a best jelent!
Skaff 2006 júl. 07. - 13:04:50 Előzmény Egy inteligens ember
(30/147)
Eggyet értek az Egy The Az A NAGY Egy inteligens emberrel ,mert szerintem is jól sikerült a film és a fõgonosz szerepére a szinészt különösen helytált és jolválasztották be mert nagyon neki állt a szerep a M:I:3-ban!
Egy inteligens ember 2006 jún. 21. - 23:35:33
(29/147)
Ja és magáról a filmrõl az a véleményem, hogy nagyon jó. Szerintem ez a legjobb, mert ennek a legösszetetteb a tör-
ténete. De szerintem a másik kettõ is nagyon jó. A kettõben valóban túl sok a romanitka, de szerintem annyira azért nem hogy azt mondjam rá hogy nyálas. Nyálas a Vad angyal, meg ezek a Dél -és Közép Amerikai szappanoperák. De nem a M:I 2. Az egy is nagyon jó. A kettõben nagyon jól válasz-
totta ki John Woo Dougray Scott-t a fõgonosz szerepére. Annak az embernek nagyon adnék egy Oscar-t. Nem csodá-
lom, hogy ez az ember nem bukott meg a színészi fõiskola vizsgáján. ( Most lényegtelen hogy 2-t, vagy 5-t kapott. )
Egy inteligens ember 2006 jún. 21. - 23:17:19 Előzmény Woody
(28/147)
Woody drága, áruld már el, hogy mely rész vagy részek által gondolod úgy, hogy Ethan alkoholista lett. Nagyon kiváncsi vagyok. Egyébként nem balfasz, nem idióta, és nem szeren-
csétlen.