Téma: Mokka

offtopic
kevinspéci 2008 okt. 27. - 07:45:38 Előzmény Viola Erzsébet
(53/433)
Hehehe. Ma reggel volt még ennél is durvább!

Riport a kórház állítólagos fõorvosával és a "sztár" szüleivel azon intenzív osztály elõtt, ahol (megint csak állítólag...) Palcsó Tomika mûvész úr fekszik, s akit pár nap múlva (az intenzívrõl... na, ja...) hazaengednek.

Ilyenkor elgondolkodom: ez a kölyök meg a szülei tényleg ennyire hülyék, vagy csak nem bírják ki, hogy valamilyen módon a mai napon is szerepeljek a tévében?

Ez olyan szánalmas. Már bocsánat, de szinte "sírvaröhöghetnékem" támadt a képsorok alatt.

A teve2 nyugodtan húzza le magát a retyón.
Viola Erzsébet 2008 okt. 06. - 14:54:09 Előzmény pirosaranyka
(52/433)
""meg e tudja","el e akarja"," ki e tudja",stb." DÖBBENET! a média nevelõ szerepe ilyen.....
Azelõtt nem lehetett akárki bemondó, mûsorvezetõ. Elsõ és legfontosabb követelmény a szép, tiszta, helyes magyar beszéd volt! Elvégre nekik kell(ene) példát mutatniuk!!!
Csodálkozunk, hogy a fiatalok nagyrésze már nem tud helyesen írni, beszélni???
Viola Erzsébet 2008 okt. 06. - 08:19:25 Előzmény pirosaranyka
(51/433)
Undorító a TV2 viselkedése! Mélységesen felháborított, mikor Albert Györgyit "kigterítették", lejáratták, közszemlére téve betegségét a nagyvilágnak, csak azért, mert ez a tévécsatornának jó üzlet! Most, hogy meghalt, még száz bõrt lenyúznak róla. Egy ember betegségén, tragédiáján csámcsogni szégyen, gyalázat!!!!!
Ma reggel, amikor Hajdó Pétert is megláttam Györgyirõl beszélni, felfordult a gyomrom. Felháborító és undorító!
A kereskedelmi tévéseknek semmi sem szent????????
pirosaranyka 2008 szept. 25. - 11:31:44 Előzmény Bruno11
(50/433)
Demcsak Zsuzsa televizios foglalkoztatasa,sulyos merenyletnek minositheto.a holgy keptelen a magyar nyelvvel megbirkozni.nem egyszer,nem ketszer hangzott el a szajabol ilyesfajta szornyuseg: "meg e tudja","el e akarja"," ki e tudja",stb.
Bruno11 2008 szept. 24. - 08:22:22 Előzmény bibciri
(49/433)
Sajnálatos, hogy ez a szinvonal sokaknak a csúcs....

Demcsák Zsuzsa, ha nem a felszínes csevegésben vesz részt, nem tud folymatosan értelmesen magától beszélni.
offtopic
bibciri 2008 szept. 17. - 10:22:59
(48/433)
Nézek? Nézek? Ne nézzek, mit nézek?
Köcsög vagyok, van valami probléma?
Menjek ki, játsszam le, ki vagyok én itt?
Menjek le, azt ott ugassak?
Mit mondtam, mondjam mégegyszer, anyámmal szórakozzak, húzzak innen? Beszóltam, ne szóljak be, megbánom.szét leszek kapva!
Odemegyek? nem, nem! Odamegyek?
Ütnek meg.
Há végem van, tudom hol lakom, tudom mi a számom, el leszek intézve!

Ne szóljak be aztmondom, nekem, pont nekem, pont én?
Ki vagyok én itt én hülye f*sz?
Befogom a pofámat, mer anyám nem ismer meg, én vagyok a gyengébb, há mér ugatok, nem megmondtam hogy húzzam el innen a retkes f*szomat?
De nagyon gyorsan? Hallom? Jobban járok!
Az ordas k*rvámmal együtt. Meg ne lássanak itt mégegyszer , mer vissza leszek b*szva az anyámbaa, senki nem kíváncsi a szövegemre, jólvan menjek már, arra húzzak!

F*szt nézek , ne nézzek mondjam már meg mit nézek!
Akarok egy sallert? Akkor meg ne nézzek.
Kihúzom a gyufát, mé szólok be ne szóljak be!
Szét lesz verve az arcom, ha mégegyet beszólok.
Szálljak ki a kocsiból? Csak itt nagy a pofám!
Keresem a bajt? Ne itt pofázzak, ott pofázzak.
Ki a f*sznak gondolom magam?
Ki leszek picsázva, el lesz intézve a valagam.
Anyázok? Ne anyázzak! Idejössz azt kapok a pofámba.
Idejössz, azt meg leszek baszva.
offtopic
pacica 2008 szept. 17. - 09:33:50
(47/433)
Ha szemezek vele, akkor az a baj!
Ha nem szemezek vele, az a baj!
Ha csak 5 percig csinálom, az a baj!
Ha egész éjszaka szemezek vele, az a baj!
De ha én odamegyek hozzá, az a baj!
Ha nem megyek oda hozzá, az a baj!
Ha elkérem a számát, az a baj!
Ha nem kérem el a számát, az a baj!
Ha 20-as vagyok, az a baj!
Ha 30-as vagyok, az a baj!
Ha 70-es vagyok, az is baj!
Ha 80-as vagyok, az nem lehetek, az is baj!
Ha foglak, leteperlek, az a baj!
Ha csak becézgetlek, az a baj!
Vicceset mondok, az nem baj!
Sõt, általában az a legkisebb baj!
Hogy ha belelátok a fejedbe, az a baj!
De ha nem látok bele a fejedbe, az a baj!
Ha felveszem a papucsot, az a baj!
Ha nem veszem fel, felfázok, az a baj!
Ha elkenem a szemfestéked, az a baj!
Ha vékonyak a falak, az a baj!
Ott egy pók a párnán, az a baj!
Mindjárt jön a Barátok közt, az a baj!
Az a baj, kell valami?
Kell valami, iszol valamit, az a baj?
Nem, nem iszok semmit, az a baj!
Az a baj, hogy nem iszol, és az a baj, hogy nem iszok
bibciri 2008 szept. 17. - 08:27:33
(46/433)
Ja ,az új mûsorvezetõ:Kárász Róbert és nagyon jó!!!
bibciri 2008 szept. 17. - 08:25:11
(45/433)
A Mokka színvonala az új mûsörvezetõvel nõtt!Szerintem nem a mûsorral van a baj,hanem ezekkel a hozzászólásokkal,mindent kritizálni,levinni,irigykedni ,okoskodni ezt tudjuk a legjobban mi Magyarok!!!
1/10
Lucika 2008 szept. 17. - 07:08:59 1/10
(44/433)
...de nincs agyontömve politikával.

A hat témából 3 politikai. No comment.
Bruno11 2008 szept. 05. - 08:19:52
(43/433)
Sajnos a mokka szinvonala az új mûsorvezetõvel tovább zuhant.
Ez a fickó hozza a rossz újságíró összes jellemvonását, öntelt, azt hiszi, hogy õ nyalta fényesre a holdat, közben csak a fõnökei ...-ét nyalja fényesre. Komoly problémákat elmaszatol irányított véleményformál és bajban van, ha szembesítik az igazsággal.
Undorító, amikor a jólfizetett, kipárnázott életet élõk magyarázzák meg, hogy mit és hogyan kell csinálni ott, ahol a valós munka, igazi nehézségek vannak.
negyedora 2008 szept. 05. - 08:06:35
(42/433)
Hát ez az új mûsorvezetõ fickó kiakaszt.
Középiskolában meg kell tanulni a sajtó mûfajokat, és már ott is az a szabály, hogy a kérdezõ szorítkozzon a kérdésekre, mert nem rá kíváncsiak az emberek. Hát úgy látom õ azt az évet kihagyta, amikor ezt tanították, mert be nem áll a szája és nem hagy senkit szóhoz jutni. Elmegy az egész idõ, amit a szerkesztõ az interjúra szánt, mire szót kap a vendég. Gondolom majd beletanul, de az biztos, hogy sok nõ elbújhat mögötte dumálás terén. :)
kevinspéci 2008 aug. 29. - 09:46:21
(41/433)
Az ilyen díszkurtizánok vajh' tényleg soha nem fõztek életükben?
Szerintem sokuk csak játssza a fejét. Azt hiszik, az a menõ, ha úgy állítják be magukat, mint akik valami kõ gazdag család sarjai, s ezért még sose kellett a serpenyõt megfogniuk.

Hányok az ilyenektõl.
Gabi'91 2008 aug. 29. - 09:18:00
(40/433)
Nekem még hétfõn volt "szerencsém" a mûsorhoz. Felkelek, kómásan benyomom a TV-t, erre vigyorog velem szemben a Demcsák Zsuzsa meg valami modellcsaj. Az elsõ meglepetés a D. Zsuzsa volt, na mondom, ez meg mit keres itt? Utána látom ám, hogy a másik csaj meg ez a "drága" Sarka K., akinek csak a látványától rosszul leszek. Egyszer csak bejelenti a Demcsák, hogy a Kata itt most fõzni fog. Na, ezt ki nem hagynám, mondom. 17 éves vagyok de kapásból meg tudom különböztetni a párolást és a sütést. A végsõ csapás pedig akkor következett, amikor a nászajándékaik bemutatása után (valami halottas-csónak, vagy mi (remélem hamar beleülnek és eleveznek melegebb éghajlatra, a Hajdú Petikével együtt)) megint jött "fõzni" és beletette a csirkehúst a hideg olajba... Elhiszem, hogy soha nem fõzött még, de hogy ennyit ne tudjon??? Szánalmas volt...
pacica 2008 aug. 29. - 08:39:57
(39/433)
Nem pimasz úr az, hanem egy békaszemû ember. Baromi idegesítõ és buta kérdéseket tesz fel. Hétfõn, kedden, szerdán õt láttam élõben közvetíteni.
kevinspéci 2008 aug. 29. - 07:48:34
(38/433)
Jut eszembe: Suska Zsuzska az elõbb mondta, hogy Terri Brekk kölke hétfõn kezdi az 1. osztályt, s Breki a tévésekkel együtt fogja Danikát az iskolába kísérni.

Nabazzmeg!
Tényleg ennyire xar ez az ország?
kevinspéci 2008 aug. 29. - 07:45:26 Előzmény pacica
(37/433)
:)
Nem rá gondolsz?
Papp Gergõ bá.
Stella 2008 aug. 28. - 22:00:22
(36/433)
Óriási kreativitása van a tv2-nek, hogy lelopták a France 2 logoját, hát igen, ennyit tudunk, lopni! Demcsák meg lehetne kicsit nõiesebb is, mert minden nap, egy katonatisztet lát,és hallgat a nézõ, nagyon sokáig volt az ATV reggeli mûsorában, remélem innen is olyan gyorsan elmegy.
pacica 2008 aug. 28. - 07:41:18
(35/433)
Valaki elmondaná ki az az agyoniskolázott szánalomgyár riporter aki élõben közvetít a mokkába? Erõszakra kényszerítõ arca van vazze. A kérdéseirõl és a beszólásairól már nem is beszélek.
pacica 2008 aug. 27. - 07:59:00
(34/433)
Ezzel a Mokka mûsorral csak az a probléma, hogy na akkor sorolnám: Demcsák Zsuzsa szánalmas, riporterek szánalmasak, díszlet szánalmas, smsezõk moderálása szánalmas, meghívott vendégek ugyancsak szánalmasak. Nagyjából ennyi. Ja és a fõszerkesztõ egy szánalamas kis tetü aki azon vigyorog a monitor elõtt milyen frappáns választ tud kitalálni a piros csíkra. Hallod tényleg szánalmas vagy. Remélem nem volt túl sok szóismétlésem.