Téma: Momentum

8/10
beubhd 2016 júl. 26. - 09:52:56 8/10
(4/24)
Ettõl bõven vannak olyan rosszabb filmek, amelyeket mindenki az egekig dicsér. Szerintem ez egy jó kis film. Egy gondom van vele, mégpedig az, hogy irtó aránytalanul van elosztva a játékidõ. Aki látta a filmet, az talán tudja hogy mire gondolok. A film egyébként szerintem is befejezetlen, ami sajnálatos, mert szerintem egy jó kis film lenne. 8/10
5/10
pihes 2016 júl. 25. - 14:47:24 5/10
(3/24)
Akciós film, de alapjáraton, kb, ennyi.
Hogy mirõl szól, amellett, simán elsiklik az ember.
Az imdb-s értékelés, teljesen arányos.
Auralaura1976 2016 ápr. 10. - 20:29:40
(2/24)
Jóindulattal 7/10. Túl hosszú az autós üldözés. Számomra nem az a jó akciófilm, amiben több percig ütik egymást!Vannak azért benne ötletes megoldások. A végen az volt bennem, hogy "most ez a vége!?" Hiányérzetet keltett. Összecsapták a végét. A "rossz fiú" szinkronja tökéletes!
Bigpapa 2016 ápr. 05. - 20:54:49
(1/24)
Innen látszik, hogy olyan fos újabban a felhozatal a mozikban, hogy még az is vonzó, ha Olga és Morgan neve felcsendül. Mi is csak ezért ültünk be.

Tipikusan az a film, amit a film+ on is csak azért nézel meg, mert nincs más. Afrikában játszódik, az összes karakter súlytalan. Freeman csak villanásokra tûnik fel, kíváncsi vagyok a gázsijára :D

Vannak benne jó jelenetek, és ha úgy nézzük, akciódús is, de a sztori olyan hülyén van tálalva, hogy egy percig se tudod komolyan venni. A fõ gonoszt a faszi baromi szarul alakítja. Nem félelmetes. Én tuti Csókás Mártonra osztottam volna a szerepet. A Védelmezõben pont egy ilyen karaktert alakít, itt simán elvitte volna a filmet a hátán.

Egyszer nézhetõ, nem rossz, de nem fogom többet megnézni. Pedig tényleg végig akció a film.

7/10