Téma: Motel 2.

hardslow 2007 okt. 14. - 14:46:47
(16/336)
Roger Bart szerintem is jól adta a szerepét..
marky 2007 okt. 11. - 17:58:31 Előzmény M.Shadows
(15/336)
Ez nem csak egy film, hanem valójában rávilágít a létezõ és mérhetetlen emberi bestialitásra. Egyébként simán van annyira ocsmány, durva a 2. rész mint az elsõ, a különbség csak annyi, hogy ezúttal elvitték a filmet a mostanában divatos horror/poén irányba...lásd faroklevágás, fejjel való focizás...ááááá...nagyon morbid a film! A két Született felséges pali zseniális benne, de a kiscsaj Laurent German is jól alakított.
10/10
M.Shadows 2007 aug. 26. - 21:05:43 10/10 Előzmény King Diamond
(14/336)
adják:D amiket felsoroltál mindmegvan ahogy ezis amugy meg hát unalmasabb mint az elsõrész de türhetõ és aki meg fikázza meg durva minek néz ieneket?ez csak 1 film
5/10
King Diamond 2007 júl. 28. - 22:58:06 5/10
(13/336)
Én még nem láttam, de érdekel, mert az elsõ része jó volt. De ahogy nézem, itt Debrecenben már ezt sem fogják adni, mint még egy jó pár filmet... nem adták a Texasi-A Kezdet-et sem, meg a Sziklák Szeme 2-t sem... meg ahogy látom a 28 héttel késõbb-öt sem fogják adni... szánalmas.
1/10
petyu1 2007 júl. 16. - 22:00:17 1/10
(12/336)
Akinek ez a film vagy az elõzõ tetszik az elmebeteg...
edyy 2007 jún. 30. - 18:37:02
(11/336)
Tegnap lattam a filmet moziban Szardinian, egyedul .. szeretek izgulni, szeretem, amikor az adrenalin szintem felmegy de kifele jovet a mozibol irtam egy sms-t a baratnomnek: "elegem van a beteg filmekbol ezutan csak szerelmes, nyalas, unalmas filmeket fogok nezni" .. es nem azert mert a moziban lattam, hanem mert megtortennek a vilagban es az effajta eroszak idegesit, es nincs szuksegem a hasonlo kellemetlen erzesekre.
TaurusHUN 2007 jún. 27. - 19:17:29
(10/336)
Bevallom, bûnt követem el.
Az elõzõ hozzászólásomat úgy írtam, hogy nem néztem meg a filmet csak beletekertem részekbe.
Most már láttam végig.
De ugyanazt mondom. Nem éri meg azt az 1000-1200Ft-ot. Egy jó részt tudok mondani, ami érdekes volt: Mikor ment a licit a mobiltelefonokon, hogy ki ölheti meg a fõszereplõt. Érdekes milyen embereket mutattak közben: pl.: férj felesége mellett vacsoráznak, puka a kisfiával fagyizik, stb. Érdekes, de inkább várjátok meg míg kijön DVD-n.
TaurusHUN 2007 jún. 19. - 10:45:43
(9/336)
Ja meg úgy látszik a folytatások korát éljük... Sajnos! Hollywood kezd kifáradni!
TaurusHUN 2007 jún. 19. - 10:42:57
(8/336)
Azért ciki hogy már premier elõtt 1 hónappal megszereztem a filmet.

Gyerek, egy szempontból éri megnézni: Szlovákia megint kapja a lejáratást mint az elsõ részben vagy az Eurotripben (ahol 2 dollárét mindnt megkapnak a srácok :-)

Egyébként meg az Született feleségek férfijai végig vannak vunultatva benne. Kegyetlenkedés van. Rövid film. 1000 forintot nem ér meg!
hammer 2007 jún. 18. - 19:21:14
(7/336)
A zene valami iszonyat a film alatt, szlovak-cigany nyekerges. A sikoltozast a "fukaszalas" alatt tulzasbaviszik, ha nem lett volna ez a kegyetlen rossz nyekerges, talan el is alszok. Aki az elozo resz folytatasat varja az csalodik, aki egy jo filmet szeretne nezni, az szinten csalodik, aki szornyu zenet es vegtelen sok sikitozast akar hallgatani annak jo valasztas.

Egy dolog vigasztalt ebben is, megint rendben van a reklam szlovakianak, ha mar annyira "kedvelik" a magyarokat.
Dzshonny 2007 jún. 02. - 03:19:10 Előzmény dark_angel
(6/336)
Igen lett.. Én már megis tekintettem egy haveri társasággal, bár nem nagyon szerettem volna akkor már inkább moziba. De viszont egyáltalán nem bántam meg. Ez egy akkora pocsék folytatása az elõzõ résznek,hogy az valami hihetetlen.. Még szerencse,hogy itthon néztem meg és nem fogok rá pénzt kidobni.

Az elõzõ rész végébõl lehetett volna egy ütös forgatókönyvet csinálni de,hogy így elcsesszék az már felülmúlhatatlan. Összeségébe tök ugyanolyan mint az 1. csak itt 50 perc után "indulnak" be a dolgok. Ami félelmesen megmosolygatott az a muzsika ami igazából ment a film alatt... Lehetett volna több fantáziájuk a készítõknek. Egy pozítívum ami tetszett az egészbe,hogy ittmár géppityúval védték a gyárat és legalább 2-szer annyian:) ráadásul mostmár beiskamerázták az egész kócerájt. Úgylátszik tanultak a korábbiakból..
dark_angel 2007 máj. 11. - 16:12:48
(5/336)
most komolyan lesz belõle 2. rész????????????????????ne vicceljenenek már
Dzshonny 2007 máj. 11. - 13:50:47
(4/336)
Hello. Valószínû,hogy kb annyi késleltetéssel fog megjelenni itthon, mint az 1. rész ott is szûk 3 hónapot kellet várni,úgyhogy szerintem itt se lesz más.Bár ez függ attól is amerikában milyen sikerrel fogják vetíteni.Paxton meg ahogy én tudom felfog tünni a 2. részben csak erõsen titkolják,hogy fog visszatérni némi hatásvadász képpen.
Dzshonny 2007 ápr. 26. - 13:41:52
(3/336)
sok helyen olvastam a filmrõl mármint az elsõ részrõl, és valahol azt írták csak szimpla brutalitást akartak bemutatni a filmmel, ami moziba nem gyakori, vagy csak szimplán az embertelenséget,hogy igen ilyen dolog bárhol, bármikor elõfordulhat ebben a nagy világban. És igen sajnos eltudom képzelni,hogy valahol titokba esetleg valami hasonló borzasztó dolog mûködik. A film szerintem se szuper, de az tény,hogy engem valahol eltudott gondolkoztatni, és ezzel már nem tartozik az ostoba érdektelen horror filmek táborába.
Redfield 2007 ápr. 26. - 13:13:05
(2/336)
Én nem tudom, hogy megnézem e? Az elsõ rész (volt már aki azt mondta, hogy meg nem értett filmmûvészet) szerintem valami iszonyatosan elcseszett próbálkozás. Félig tinivígjáték, félig hatásvadász, fröcsögõs horror... ettõl se várok túlzott igényességet.
Dzshonny 2007 ápr. 26. - 13:01:23
(1/336)
Érdekes lesz az biztos. Bár nem hiszem,hogy akkora kult lesz belõle mint a fûrészbõl..