Téma: Motel 2.

monnci 2008 okt. 05. - 16:07:14 Előzmény feeco
(56/336)
Ok...:D
antika4 2008 aug. 29. - 19:06:35 Előzmény feeco
(55/336)
lemezek01-nek mondanám, hogy a jó horrorfilmek eleje általában dögunalom, pl: ördögûzõ!
10/10
offtopic
Szabi650 2008 aug. 22. - 09:33:40 10/10
(54/336)
sztem nagyon kemény
feeco 2008 aug. 20. - 23:13:54 Előzmény monnci
(53/336)
Aranyos vagy; vicces, hogy 14 évesen ennyire csíped a horrorfilmeket.. ;-) a Motel filmeket Neked (még) nem ajánlom; ha mégis megkézed, ne a hangot, hanem a képet vedd le egyes részeknél..!!
reila 2008 aug. 18. - 11:50:19
(52/336)
Csak az elsõ részt láttam! Az nagyon dúrva, de a történet nem kötött le igazán....sok vér,kínzások, de számomra a várt izgalom elmaradt. A kettesre még nem szántam rá magam....
3/10
lemezek01 2008 aug. 17. - 16:00:18 3/10 Előzmény monnci
(51/336)
Röviden és tömören megfogalmazva, a film elsõ fele elég lagymatag,semmisem történik benne,csak utazgat,beszélget 3,4 barátnó. Késõbb van egy kis feszültség,egy-egy olyna titokzatosabb rész. Aztán a végét telenyomják egy csomó látványos horror jelenettel.

Az elsõ rész kb mint egy gyenge vígjáték kezdõdik hasonló forgatókönyvel mint a második,a külömbség mindössze annyi,hogy az elsõ részben srácok vannak.
3/10
lemezek01 2008 aug. 17. - 15:53:55 3/10
(50/336)
Na ez így nemigaz.
Horrornak abszolút horror,és látványban is nyujtja amit kell. Mindössze annyi vele a gáz hogy más horrorokkal ellentétben ennek a filmnek a bõ háromnegyed része egy dög unalom.
pacica 2008 aug. 17. - 14:32:10
(49/336)
Ennek a filmnek köze nincs a horrorhoz.
monnci 2008 aug. 17. - 10:25:34
(48/336)
Én még sajnos nem láttam egyik részt sem, ezért nem is írok róluk kritikát, de sok barátom látta már, és a legtöbb az elsõ részt tartja jobbnak. Sajna a TVben nem játtszák (kivéve a HBO-t) de úgyis megnézem valahol. Viszont végigolvastam a hozzászólásokat, és a legtöbb szerint ez a film egy nagy sz*r. Mondom, még nem láttam, de a történet egész ötletes, (a maga módján) nem hiszem, hogy ezt annyira el lehetne rontani. Sok horrorfilmet láttam , úgyhogy már nem is félek tõlük, de lehet, hogy ennél néha levenném a hangot.
Amúgy meg furcsa, hogy az életben is léteznek ilyen emberek, akik pénzért mindent megtehetnek...
marky 2008 aug. 07. - 10:09:58
(47/336)
Eli Roth Stephen King féle Cell címû filmen dolgozik. A Kabinláz 2. részét is forgatják, de nem Õ rendezi
marky 2008 aug. 06. - 14:33:56
(46/336)
Nem tudom honnan szedted hogy lesz 3. rész? tervben sincs, sajnos!
csatolok egy képet Cesky Krumlovról ahol forgatták a filmet, szuperjó hely!
leopard26 2008 aug. 05. - 13:46:34
(45/336)
Dehogy vicceltél!Ismerlek!Te vagy a texaszi láncfûrészes kisöccse:)
leopard26 2008 aug. 05. - 13:09:21
(44/336)
Nem primitív az amit ítr,csak különleges felfogású!
3/10
lemezek01 2008 aug. 04. - 19:57:37 3/10
(43/336)
Ennek a filmnek semmi értelme,sehol semmi töbletjelentés,vagy feszültség,az egész csak a látványra van kihegyezve,mégis abból jut a legkevesebb.
3/10
lemezek01 2008 aug. 04. - 19:55:37 3/10
(42/336)
Én csak azt nem értem,hogy mért sûrítettek bele minden jót a film második felébe,az elsõ rész esetében csupán csak a film végébe,ahelyett hogy szétszorták volna az egész film teljes hosszában a durvább eseményeket,persze sokkal bõvebben. Ez így ebben a formában hogy az egész film sikere mind két rész esetében mindössze a film végére van feltéve elég gyalázatos. (sztem)
Az elsõ részben legalább már a véresebb jeleneteknél felkaptam a fejem,de a másodikban már tök érdektelenek voltak azok a részek is. A második rész borítójára jól kiemelt hejre ráirták,hogy ez mégdurvább,még agresszívebb lesz mint az elsõ,és nem hittem volna hogy ez csupán mindössze egy marketing fogás és valójában nincs mögötte semmi. A filmet végignézve mégis inkább ez jött le. A kívánt hatás elmaradt,de még az elsõ részhez képest is sikerült alulmaradnia,amit a film megnézése elõtt nem is gondoltam volna,de még a leg pesszimistább gondolataimban sem.
Sweet Merci 2008 júl. 31. - 19:59:35
(41/336)
Én akárhogyan is kûzdök csak nem találok oan horror filmet amely folyamatosan ijesztõ és HIRTELEN(!!!!!!!!!) jelenetekkel van tele, ha vki tud mindenképpen írja meg! elõre is köszi!
Sweet Merci 2008 júl. 31. - 19:53:04
(40/336)
sztem rossz példát mondtál! hamár fûrész akkor inkább az elsõ három részbõl válogassatok!!! az Átok v. a halál alagútja sokkal jobb példa!!!!! (bár én még mindig szeretem a kör-t) <--- [valljuk be akár szeretjük akár nem azé tud sza ratni!! Bár ez az én véleményem ...
csaysee 2008 júl. 27. - 19:33:49
(39/336)
Nem vagyok az a nagy horror film nezo tipus, nem is lattam sok horrort, az elsonek a hatasa alatt voltam, tetszett az otlet meg minden...
De ez a masodik mondhatni unalmas volt...

Spoiler
A vege tetszett, ahogy azt a masik csajt lefejezte, annyira benne van Motel 1-2ben is a bosszu, a fohoszereplo nem eleg, hogy tuleli, de meg bosszut is tud allni azokon akik miadt oda kerult...

Hianyoltam belole azt a tipikus "Juj most mi lesz?"-t, nem volt benne semmi ilyen, pedig hat kedveltem a szereploket, hiszen meg a vigjatekokban is benne van az, h megy s hirtelen elo ugrik a valaki, vagy valami hasonlo...

En is eltudom kepzelni, hogy letezik egy ilyen hely, ha eppen nem is Szlovakiaban...

Manapsag minden a penz korul forog, itt is penzel mindent meg lehet venni, meg az eleted is...

Az tetszett benne, ahogy bemutatta, hogy akar a szomszedod, is vagy az apukad is lehet egyverengzo allat, aki ilyen helyekre jar...

Egyebkent a szereplo valogatas, az remek nekem nagyon tetszett, kellett bele az a szemuveges pultos gyerek is... Olyan kis szerencsetlen volt es pont ilyenekbol lesz a gyilkos, o nem volt az, de biztos o is az lesz...

Kuloenben meg olyan az egesz mintha divat lenne, a felso 10000ben elterjedt divat, gyere alljunk be mi is gyilkoljunk egyet, jo moka lesz...

Osszesegeben unalmasnak talalom, de megis valosaghunek...
marky 2008 ápr. 17. - 18:28:08 Előzmény Badb0y
(38/336)
Akkor én nem vagyok normális! :) Nekem nagy kedvencem a Hostel1-2, talán mert horrorfilmeken szocializálódtam. Valamiért nálam Eli Roth megtalálja azt a keveréket amire beroban a motorom. Nem a szadizsta részek hatnak rám, inkább az emberi gonoszság foglalkoztat, hogy ez mibôl fakadhat, miért van. Persze erre a film nem elég jó hogy választ adjon, de mégis kedvencem. De ihgazi tökély akkor lehetett volna, ha kiiktatják azon részeket amelyek B filmé teszik sok ember számára az alkotást, pl. a film szempontjál tök értelmetlen utcai rablógyeresztori vagy ne is említsem a nagyon gyengén játszó cseh, bulgár mellékszereplôket (recepciós gyerek, csónakázó rockerpofa, stb.) A kettes részen nem keveset emel Ricard Burgi és Roger Bart, mekkora arcok, félelmetes! Aki szerint meg nem annyira brutál mint az egyes rész az nézze meg mégegyszer!
10/10
leguan 2008 ápr. 01. - 14:31:54 10/10 Előzmény Badb0y
(37/336)
Szerintem szenzációsan megkomponált film a Motel 2.
Méltó társa az elsõ résznek.
Aki meg nem bírja a kegyetlenséget-ne nézzen ilyeneket.
Csak az a szörnyû,hogy naponta nézzük a robbantásokat a híradóban...
Itt meg...
nem értem én ezt.
Minden tiszteletem Eli Roth-é...