Téma: Motel 3.

DUNAWÖLD 2023 dec. 30. - 02:33:54
(52/52)
Debil horror
10/10
zimike 2023 nov. 25. - 02:08:36 10/10
(51/52)
Már tettem ellene ! ez is egy NYILVÁNOS FÓRUM ahol mindenki olvashat róla
Aki meg nem hisz nekem az hivja fel a mosonmagyaróvári rendőrséget .
DUNAWÖLD 2023 nov. 25. - 00:41:54 Előzmény zimike
(50/52)
A neten fent lehetne D.Tamàs néven is, ahogyan a fehergallerosoknàl, én pl. V.László nevével voltam megzavarva.
Ha ennyire zavar, ha igaz, tegyél ellene. Vagy tettél volna ellene. Ezer módja lenne a nyilvànossàg előtt manapság.
Vajon miert nem hisz neked senki...
sgabor38@gmail.com 2023 máj. 29. - 07:13:33
(49/52)
a világ legjobb filmjei elveztem mind a hármat
10/10
zimike 2021 jún. 04. - 10:02:44 10/10 Előzmény tombenko
(48/52)
A történet igaz ! Itt a Terv utcában MINDENKI TUD RÓLA sokáig fenn is volt a neten .
De szerintem a vele azonos nevű politikus miatt távolítottak el minden infót róla .
Ahogy van " kínai " google úgy van szintén szűrt " magyar google " ha szűró lyukmérete
különböző is ....bizony hogy szűrik a tartalmakat.
10/10
zimike 2021 jún. 04. - 09:48:55 10/10 Előzmény Kit Fisto
(47/52)
Azért hogy végre LEGYEN VALAMI HASZNA ....a jó kutyatáp nem olcsó !
Nem akarok én KÍNOZNI SENKIT ,de aki más embereket kínoz és ezt még
élvezi is ...nos én NEM NYILVÁNÍTANÁM ELMEBETEGNEK és nem őrizném egy
az adóforintjainkból felépített intézményben .Az ilyen ember a gyors halált
sem érdemli meg .Kínódjon tudja meg milyen érzés amit másokkal művelt.
Kit Fisto 2021 jún. 01. - 21:39:17 Előzmény zimike
(46/52)
Ha már bedaráltad, és vélhetőleg ennek következményeként meghalt, mi a fenének szárítanád ki és adnád a kutyáknak? Azt már nem érzi.  :D
offtopic
tombenko 2018 márc. 01. - 00:04:29
(45/52)
Nem csak akkor lehet igaz - de egy ilyen alapvetõen olyan hisztit verne ki, hogy még mindig zengene.Bár a megszólalásod alapján akár lehetnél is egy közülük.
10/10
zimike 2018 febr. 28. - 01:49:37 10/10 Előzmény tombenko
(44/52)
Te el vagy egy picit tévedve ,ha azt hiszed vmi csak akkor lehet igaz ha fenn van a neten !
Mi van akkor a politikusok 30 vagy 50 évre titkosított mocskaival ???
Szerintem szállj le a földre és hidd el a mosonmagyaróvári gyilkosság történetét ,
ha meg akarsz róla gyõzõdni gyere el ide a Terv utcába és kopogtass be bárhová ,
megkérdezni hogy igazam van-e ?
Vagy hívd fel a rendõrséget !
Sajnos nálunk a gyilkosoknak a személyi jogait különösen védik .
Az ilyen embert én ÉLVE LASSAN BEDARÁLNÁM majd kiszáritanám a húsát csontját és
kutyatápként hoznám forgalomba.

A történet a gyilkos passzióról pedig 100% hogy igaz még ha a film néha
nem úgy mutatta is be ahogy az a valóságban történik.
offtopic
tombenko 2018 febr. 15. - 22:35:27
(43/52)
Jajj, mama. Ha igaz lenne, akkor a filmekben szereplõ események is nyilvánosak lennének, már vergõdött volna miattuk a teljes világ. (Nehogy a háttérhatalmakkal gyere!) De ha ennek ellenére úgy véled, hogy igaz történet, érdemes lenne alátámasztani valamivel.
A holokausztot idekeverni fölösleges, valóban sok rémisztõ eset történt, de azért nem kellene a fantáziák körébe elmenni. A tagadását meg eme alkotás realitásával összemosni végképp butaság.
Az idézett gyilkosságra kérek linket, a google ilyet nem talál. Az erõs felindulás, ha méltányolható okból történik, valóban 2-8 éves (BTK 161. §), ami kérdéses, hogy ennem a tizennégy éven aluli sérelmére elkövetett bûncselekmény nem mond-e ellent, mivel az 10- éves (BTK 16. § 2/i) Fõleg, mivel a törvény fokozottan védi a kiskorúakat. Szóval a sztorid sántít.
10/10
zimike 2018 febr. 14. - 12:52:47 10/10 Előzmény tombenko
(42/52)
Ha azt hiszed hogy NEM IGAZ EZ A TÖRTÉNET ....akkor te tényleg még mindig
a Futrinka utcai Mazsola és Manócska történeteiben élsz.
Ami nem baj , hiszen én sem örülök neki ,hogy világunk maga az INFERNO !
A kommentemben leírt hazai börtönhelyzet ennél sokkal kiábrándítóbb,mint
ahogy azt vázoltam rengeteg a bûnözés és óriási azok száma is akik már
el lettek bíróságon ítélve , de a börtönök túltelítettsége miatt várniuk
kell arra hogy szabadságvesztésüket elkezdhessék !
Addig szabadon mászkálnak tízezrével az utcákon és lehet hogy épp
a te arcodba röhögnek, de ha nem vagy szerencsés akkor KÖPNEK és ha
végképp üldöz a balsors akkor egy ilyen F@szkalap fog a következõ
napokban nyomorékká tenni vagy elvágni a torkodat.
------------------------------------------------------------------------------------
Miért nem hiszi el az ember ,hogy ilyen történet nincs is ???
Azért mert ehhez ez a történet túl GUSZTUSTALAN .
DE hát ugye az ilyenek tagadják a HOLOKAUSZTOT is .
azt hogy a koncentrációs táborok voltak és ott válogatott
kínzásokkal tettek el embereket láb alól ...mert hát ugye ez is
TÚL GUSZTUSTALAN HOGY IGAZ LEGYEN !
Náci orvosok végeztek kikötözött gyerekeken és
asszonyokon VIVISZEKCIÓt (Élveboncolást) amit még
gondosan jegyzõkönyveztek is !
----------------------------------------------------------------------
Végezetül egy lenyomozható SOKKOLÓ eset ( sok közül !!!) Magyaraországon :
sajnos mélyen hallgatnak róla,
ha a Google-ba a kulcsszavakat beütöd
nem fog feljönni a történet :
De mindenki utánaérdeklõdhet... a következõ történet IGAZ :
Helyszín : Mosonmagyaróvár Terv utca
Idõpont : szándékosan nem írom ide a pontos évet : 2005 elõtti évek !
Elkövetõ neve : Deutsch Tamás (nem a politikus!)
Történet : A reggelizés közben ez a szadista állat elvágta a 6 éves (!!!)fiának
és a feleségének a torkát .
Mindketten meghaltak bár a feleség életét nagy nehezen sikerült a klinikai
halálból visszahozni .
Nem tudom mi volt az ítélet de kb 2-3 év múlva látom a GYILKOST kerékpáron
az utcában és attól kezdve RENDSZERESEN ott kerékpáron közlekedik !
Felhívtam egy ügyvéd ismerõsömet ,hogy NEM AKAROM ELHINNI .hogy kit láttam .
Erre õ a következõ kérdést tette fel :
" Mit gondolsz mennyi a hirtelen felindulásból elkövetett gyilkosságra kiszabható minimális
büntetési tétel hazánkban ? " Hát én itt egy kétjegyû számot válaszoltam , mire õ felvilágosított
hogy 2 azaz kettõ , (tehát angolul two , németül zwei ) év !!!!!!!!!
A jó magatartásodat, a kényszergyógykezelési idõt levonva nagyon hamar kint lehetsz
a sittrõl.
---------------------------------------------------------------------------------------------------
És most jönne a nagy kérdés : Te laknál egy ilyen állattal egy utcában ?
Elengednéd iskolába a gyerekeidet ? Vagy tennél -e valamit hogy ez a helyzet
megváltozzon ??
------------------------------------------------------------------------------------
Bizony kellenek az ilyen filmek mint a Motel ....mert figyelmeztetnek :
ember VIGYááááááááááááZZZZZ ez a világ VELEJÉIG ROMLOTT !
5/10
nikato 2018 jan. 18. - 11:18:26 5/10
(41/52)
Sok ember tûnik el úgy, hogy egyik-napról a másikra és többet soha nem látják. Vajon hova kerülnek?
Olvastam, hogy a film alapötletét egy japán weboldal adta, ahol emberek kínzásáért lehet fizetni.
A film beteg. Sokáig nem tudtam túl tenni magam rajta, a 3-at már csak pörgetve néztem, a 2. volt a legsokkolóbb, de az 1. is kitett magáért. Tényleg csak erõs idegzetûeknek való!!!
5/10
nikato 2018 jan. 18. - 11:18:25 5/10
(40/52)
Sok ember tûnik el úgy, hogy egyik-napról a másikra és többet soha nem látják. Vajon hova kerülnek?
Olvastam, hogy a film alapötletét egy japán weboldal adta, ahol emberek kínzásáért lehet fizetni.
A film beteg. Sokáig nem tudtam túl tenni magam rajta, a 3-at már csak pörgetve néztem, a 2. volt a legsokkolóbb, de az 1. is kitett magáért. Tényleg csak erõs idegzetûeknek való!!!
1/10
pikigeri 2018 jan. 17. - 23:57:45 1/10
(39/52)
Csak nagyon erõs idegzetûek nézzék meg! Nagyon enyhén szóval nagyon beteg ez a film, úgy, mint a 1. és a 2. része is. A legdurvább az az egészben, hogy sajnos ebben az igazságtalan rohadt szar világban, amiben élünk valószínûleg létezhetnek ilyen szörnyetegek ilyen igényekkel és ilyen rettenetes helyek (ahol csak a pénz számít), ahol, aki megfizeti az bármit megtehet. Nagyon mélyen beágyazva kell lennie megfizetett beépített szörnyetegeknek az adott ország, sõt az egész világ rendvédelmi szerveinél és titkosszolgálatainál, ahhoz, hogy egy ilyen helyre ne derüljön fény soha. Nincs se tökéletes hely, se tökéletes szervezés és elõbb utóbb hiba csúszik a gépezetbe és akkor leleplezõdnek a valóságban (ha léteznek ilyen helyek és rémtettek). A rendezõ és a forgatókönyvíró is betegek szerintem az egész stábbal együtt (mindenki , aki egy ilyen filmhez a nevét adja), de mondjuk azok a színészek is, akik igent mondanak egy ilyen szerepre (tökmindegy, hogy áldozatot vagy szörnyeteget játszanak). Ez a kategória túl van a horroron, ez betegség! Nem vagyok hajlandó értékelést adni erre az undorító végletekig beteg szennyre!
10/10
rebekar 2017 okt. 20. - 14:21:15 10/10
(38/52)
Fasza! Imadom az osszes Motel filmet.
5/10
nikato 2016 okt. 24. - 15:56:04 5/10
(37/52)
Ez már nem volt olyan jó, mint az elsõ 1-2. része.
Attila G. 2016 jún. 23. - 06:06:21
(36/52)
Hát nem tudom. Engem ez most valahogy nem kötött le. Lehet, hogy az volt a hiba, hogy lemaradtam az elejérõl; s kellett kb. 10 perc, hogy rájöjjek, mi ez. Kb. 2-3 jelenetnél kaptam fel a fejem.
A második részt bírtam. Az elsõre nem emlékszem, pedig elvileg láttam.
A második rész megnézése utáni napon sikerült egy vizsgám, ha jól emlékszem. Most nem bánom, hogy ez az utolsó vizsgám után volt. Nem spanolt volna fel annyira.
Egyelõre nem értékelem.
goodboy 2016 jan. 25. - 13:12:08
(35/52)
Egy kis költségvetésû horror ami meglepetésre nem kis profitot termelt annak a DVD-re szánt sokadik folytatása. Azt hiszem aki látta azt tudja mirõl beszélek.
abisztriczky 2016 jan. 19. - 11:29:00
(34/52)
Tegnap késõ este leadta az egyik adó. Hát elég beteg egy film. Korábbi hozzászólók közül írták páran, hogy igaz történet alapján készült, mások meg hogy nem. Szerintem lehet valóság alapja, még ha kitalált film is. Sajnos igenis léteznek annyira beteg, elfajzott, degenerált, stb. emberek akik élvezik mások szenvedését, élvezik a kínzásukat, abban lelik örömüket, élik ki perverziójukat, ha másokat szenvedni látnak. Lehet, hogy egy kicsit messzire megyek a példálózásban, de nézzük csak meg miket mûveltek a gladiátorokkal, miket mûveltek a nácik, meg a közelmúltban és jelenben is milyen szörnyû bûncselekmények történnek. Azért elég durva volt, hogy üvegfalon keresztül szórakoztatták ilyesmivel a szupergazdagékat a filmben.
Rókatündér 2015 okt. 16. - 15:16:10
(33/52)
Történet alapján semmi új. Játssz a túlélésért! (Surviving the Game) 1994 és a Másnaposok keveréke? :s