Téma: Mr. Brooks

cila83 2007 dec. 18. - 23:11:51
(24/164)
Valami eszméletlen jó. Sok filmet néze,de ez idén a Top3-ban benne lesz.A Shoot'em up-pal együtt.. A vége érdekesebb lett volna a véres jelenettel.. talán még mélyebb nyomokat hagyott volna a nézõben. Remekmû, így is úgy is.
Meadow 2007 nov. 19. - 00:39:59
(23/164)
nemrég jöttem rá hogy a dane cook a kabalapasiban is játszik.nem ismertem meg ott annyival jobb pasi))
k11zoltan 2007 nov. 19. - 00:02:10
(22/164)
Elrontották a végét.

Pedig már azt hittem jó lesz... (mármint a vége)
Jim Raynor 2007 nov. 17. - 23:17:33
(21/164)
Megnéztem én is a filmet.
Nahh, ilyen egy tisztes iparosmunka. Ilyennek kellene lennie egy "átlag" mozifilmnek. Nem akar sokat mondani, nem akar sokat mutatni, nem akar mûvészi lenni és ennek ellenére is nagyon szórakoztató tud lenni. Mimimalista jelleg, kamara-darabokra jellemzõ, drámai, személyes hangvétel, izgalmasan elõadott történet, profi színészi alakítások, elsõsorban Kevin Costner-re és a lányára, Danielle Panabaker-re gondolok, de a többiek is megáltták a helyüket. Iskolapéldája a film azoknak az alkotásoknak, amiben szinte minden mesterien, tökéletes összhangban a helyén van koherens egészet alkotva, a zene, a fényképezés, a párbeszédek, a történet, az alakítások mind nagyon igényesen kidolgozottak és összecsiszoltak. Ilyenkor látszódik, hogy egy látszólag egyszerû történetet is meg lehet valósítani profi módon.
sipka 2007 nov. 08. - 18:47:09
(20/164)
(Jobbik felem) sipka: "Egész jó film volt. Te mit gondolsz "sál"?"

(Rosszabik felem) sál: "Ja... F#sza volt.

sipka: "Kevin Costner nagyon jól alakította ezt a gyilkolási hajlamokkal felvértezett, kétszemélyiségû karaktert. Jól játszott, kétség sem fér hozzá. William Hurt is..."

sál: "ÁCSI!!!!! Engemet is hagyjál már beszélni!!!"

sipka: "OKÉ, oké... Nyugodj meg.. Mondjad, amit szeretnél.."

sál: "Szóval a Kevin Costner által végre hajtott gyilkosságok nem voltak véresek. Engemet ez zavar a legjobban!!! Csak úgy ömlenie kellett volna a vérnek!!! Levágott fejeket, kibelezett testeket, csonkolt testrészeket akartam látni, erre kapok egy-két fejbe lövést meg stb.. Brutalitást akarok!!!!"

sipka: "Hé!! Nyugodjál le!!! Ezt sûrgösen be kell fejezned!"

sál: "De miért?!! Tudom, hogy te is akarod!! Kérlek, nyírjunk ki valakit!! Na, a kedvemért!!"

sipka: "NEM!!! Megmondtam, hogy többet nem csinálok ilyet!!"

sál: "Kérlek!! Ma úgy sincs semmi érdemleges a tv-ben.. Menjünk el valahová, aztán ontsuk ki a vérét valakinek!! Tudom, hogy akarod!! Megígérem ez lesz az utolsó.. (gonosz vigyor)"

sipka: "Na jó.. De TÉNYLEG ez lesz az utolsó!!"

sál: "Hogyne... (ördögi kacaj)"

THE END? :DDD
wolody 2007 nov. 08. - 01:32:11
(19/164)
Nagyon tetszett! Végre valami ami le tud kötni, nem tudom a végét és nem idegesítenek a gagyi részek- merthogy nincsennek. Talán tényleg Demi Moore karakterébe lehet csupán belekötni de semmi kedvem. Costner mint igazi, profi sorozatgyilkos, nem volt semmi!
9/10
Bodza 2007 nov. 05. - 20:02:13 9/10 Előzmény S.Nileve
(18/164)
Utóbbi idõk egyik legjobb filmje!
10/10
S.Nileve 2007 nov. 03. - 15:25:47 10/10
(17/164)
Számtalan filmet láttam már itt a moziban,de ez életem második legjobb filmje.Olyan számomra kiszámíthatatlan fordulatok voltak benne és olyan színész alakítást nyujtottak,hogy legszívesebben beültem volna mégegyszer és mégegyszer és mégegyszer.Felejthetetlen élmény!Csak ajánlani tudom,nagyon elégedett vagyok!:)
Meadow 2007 okt. 28. - 01:25:45
(16/164)
http://www.youtube.com/watch?v=nOJRIcjNaIk állati jó lett ez az x-aktás mr.brooks)))
Meadow 2007 okt. 28. - 01:14:59
(15/164)
komolyan mondom zseniális lett a film.rég láttam ilyen klassz krimit)
az pedig amikor a temetõben a kevin felnéz olyan félelmetsen jó lett,hogy ihaj!
jó állt neki ez a szerep.william hurt hozza a formáját!
8/10
bzs60 2007 okt. 27. - 08:40:09 8/10
(14/164)
Jó film! Helyenként izgultam és megijedtem, és még a közepén se tudtam, hogy mi lesz a vége. Ez nagyon komoly dícséret a mai mezõnyben. Hitelesnek azért semmilyen szempontból nem nevezném, fiksön ez persze, merõ konstrukció, de rendesen meg van csinálva. Sokan dícsérték már a filmet, joggal. Azt azért meg kell jegyeznem, hogy a gazdag ámde elhivatottságból rendõrködõ nyomozónõ figurája azért csúnyán meredezik ki az összképbõl. Ha ezt a butaságot kihagyják, még egy nagyságrenddel feljebb ugrana a szememben. Ahogy Kevin Costner és William Hurt együtt röhögcsél, az tényleg vérfagyasztó! És a vége: lehet ezt a szerencsétlent jobban büntetni? A börtön vagy a halál szinte megváltásnak tûnik...
Andi*22 2007 okt. 23. - 11:03:51
(13/164)
nekünk tetszett ;)
8/10
Csacsa88 2007 okt. 18. - 23:40:21 8/10
(12/164)
Szerintem is nagyon rendben van a film. A színészeket már dicsérték elegen itt elõttem, úgyhogy én ezt kihagyom. (Csak annyit hogy nem biztos, hogy az Oscar-díj a legjobb értékmérõ.) Én inkább azokra az apróságokra hívnám fel a figyelmet, amik igazán hitelessé teszik a filmet. Arra gondolok hogy a rendõrnõnek is, a gyilkosnak is megvan a saját élete, saját problémái. Szerintem ezt nagyon szépen kidolgozták ebben a filmben. A kedvenc jelenetem amikor a két rendõr veszekszik a kocsiban...
ragyast 2007 okt. 08. - 14:03:30
(11/164)
sziasztok

azt szeretném kérni, hogy ha valaki segítene nekem, akkor írjátok már meg légyszi a film lényegét és végét, mert én nem értettem meg!

ragyast@vipmail.hu

elõre is köszi!

üdv, ragyast
Frank rebin 2007 okt. 07. - 16:25:22
(10/164)
Nagyon nagy film ez. A mozikban is feliratosan megy?
Karolka 2007 okt. 05. - 21:59:06
(9/164)
hát ez nem semmi!! ilyen filmet még még még! még akarok!!! :D keresek egy pszichológust, és kielemezem vele!! Nagyon jó a történet szerintem! félelmetes... ezentúl én is mindig behúzom a függönyt!:D
pagika87 2007 okt. 02. - 15:29:55
(8/164)
én is igy voltam vele, nem tudtam eldönteni, hogy mozikategória vagy egy egyszerû, lötyi dvd délután t ér meg. nem bántam meg hogy a mozit választottam, élmény volt:) azt hiszem ujra a régi kevin costnert láttuk... ha oscart nem is ér ugyan, de zseniális!
Bigpapa 2007 okt. 02. - 09:41:20
(7/164)
Tegnap este néztem meg.
Bevallom, kicsit féltem, mert az utóbbi idõben szinte csak szar filmet láttam a Kevin Costnertõl.Ez a film az eslõ percétõl a végéig magával ragadott. Kezdve Costner zseniális játékán, ahogy a szolid üzletember és a mániákus gyilkos között váltogat, egészen William Hurt, a rossz lelkiismerete játékán. Hurt és Costner párosa bombasztikus. Félelmetes, hogy hány ilyen ember lehet a világon- akár a szomszédunk is-,akik attól elégülnek ki, hogy valakit kinyírnak.
Costner végig zseniális a szerepben, Hurt pedig remek kiegészítõje a gyilkos elmének. A párbeszédek, a humorral átszõtt gyilkosságok, a fordulatok és a mellékszereplõk kiválasztása is remek!
Ha ezért nem kapnak Oscar díjat, akkor megbachatja magát az egész oscar bizotság.Ez az a film, és az az alakítás, amivel Costner újra bebizonyította, hogy helye van a nagy sztárok között.És itt nem a fizetett sztárokat értem, hanem a Nicholson, Antony Hopkins, Johnny Depp kategóriára gondolok. Õk azok, akik tudnak játszani egy mániákus gyilkost, de ha arra kerül a sor, még egy mikrohullámú sütõt is alakíthatnak, mert abban is hitelesek lesznek.
Mindenkinek ajánlom a filmet. Ki ne hagyjátok! Komolyan!
Andal 2007 szept. 27. - 19:48:39
(6/164)
Remek film szvsz, nagyon jó figurákkal, csavarokkal és befejezéssel. Mr. Brooks és Marshall "párbeszédei" nagyszerûek, és Mr. Smith karaktere is ragyogó szvsz.
LGabor 2007 szept. 26. - 08:58:06
(5/164)
Én tegnap láttam itthon, premier elõtti sajtóvetítésen - tényleg jó film! Pedig én aztán nem osztogatom könnyen ezt a jelzõt :)
Nekem legjobban William Hurt tetszett benne, eddig nem kedveltem a palit, de itt szerintem nagyon nagy figurát játszik - igaz ehhez meg is kellett írni rá ezt a karaktert.