Samantha Todd 2008 szept. 14. - 12:56:11 Előzmény Mercíí
(93/273)
A high school musical az gagyi ez a film sokkal poénabb
Mercíí 2008 szept. 14. - 12:41:40
(92/273)
Fúúúúú pedig én imádom ezt a filmet igz h van jobb film is (High School Muscal)de akk is noon jó ez is:D
1/10
Dantes 2008 szept. 14. - 11:52:10 1/10
(91/273)
Egyet értek, ez afilm egyszerûen rossz. A színészek úgy játszanak benen mintha unnák az egész filmet...igazuk van én is untam.

A történet hülyeség...nincs kifejtve rendesen, következetlen,

De ez nem isl enne baj, ha izgalmas és vicces lenne.

De nem izgalmas. És nem is vicces. Akcióvígjáték? Hah..ha a nevetségesen szánalmas akció jelenetekre gondolnak...

ez a film nagyon rossz. Neves szinészek, akiket azért már lehetett látni jó filmben is...de itt...ez egy nulla.

Afilmben annyit lehet értékelni hogy Angelina Jolie milyen jó nõ...hát ez meg édeskevés.
juditpanda 2008 szept. 14. - 11:19:38
(90/273)
Ez a film valami borzalom, azóta is emlegetjük, hogy milyen szörnyû volt.
Vígjátéknak gyenge, a drámai pillanatokat nem értettük (mármint hogy miért vannak benne egyáltalán drámai pillanatok), bénán is játszották a szerepüket, amiért végül is nem lehet õket hibáztatni, mivel valószínûleg bénán volt megírva. Mint ahogy az egész forgatókönyv.
Még szerencse, hogy nem néztük meg moziban.
Ui: ezt többen is így gondoljuk, különbözõ nemû és életkorú emberek.
sandros5000 2008 szept. 14. - 10:52:50
(89/273)
Olvasva a hsz-ket leginkább azt tûnik ki, hogy a tízenéveseknek bejön, de majd idõvel biztos változnik fog az ízlésük, kamaszkoromban én is nagy akció fan voltam, de ma már nehezen tud lekötni a téma, és tényleg nagyon kevés a színvonalas, kis eredetiséget mutató film.
Na ez nem az, iszonyatosan ostoba film, egy c kategoriás film sztárokkal eladva. Az akciók semmi ujdonságot nem hordoznak, és ismét szomorúan konstatálhatjunk hogy a kommandósok nem sokat érnek. Ha ez paródia akkor meg miért gondolják komolyan a szereplõk. Nekem a szó ami eszembe jutott a filmrõl szánalmas, és csak egy újabb unalmas bõrlehúzás az emberrõl, és inkább a lakást takaríthattam volna.
Az hogy AJ példás családanya, és igazi példakép, nos én ilyet nem állítanék róla, csak az ujságinfokra alapozva, mert egy bálvány nagyon gyorsan ledõlhet, fiatalkoromban Tom Cruise-t is istenítették, és látjuk mi lett belõle. Az ensz nagykövetség meg egy kirakat tisztség, meg lehet nézni hogy hányan és kik azok még rajta kívül.
Óvatosan a példaképekkel, inkább olyant válasszon az ember akit nem csak a búlváron keresztül ismer...
monnci 2008 szept. 13. - 21:33:50
(88/273)
sztem is tök jó film..
Nekem sajnos nincs meg DVD-n, de 2szer láttam a TV-ben és kedvenceim közé tartozik..:DD
9/10
odaátgolyó 2008 szept. 12. - 11:02:55 9/10
(87/273)
sztem jó film!!tetszett!!jó az ötlet!!
Gabi'91 2008 aug. 25. - 11:27:11
(86/273)
Egyszer nézhetõ, de nem monumentális alkotás. A film semmi másra nem épült, mint Brad Pittre és Angelina Joliera. Nagyon jól mutattak együtt és mindegyikük tett már le valamit az asztalra. Nélkülük a film valószínüleg hatalmasat bukott volna, Bár a végsõ akciójelenet alatt az volt az érzésem, hogy maguk sem hiszik el, hogy két ember lelõ több tucat kommandóst/katonát (már régebben láttam, nem emlékszem a részletekre) és sértetlenül távozik...
Azt viszont elismerem, hogy az utolsó jelenet a pszichológusnál jó volt. :)
Viky^^ 2008 aug. 23. - 01:06:18
(85/273)
hatalmas film:))
Eper006 2008 aug. 15. - 22:15:15
(84/273)
nem jó
madworld 2008 júl. 03. - 16:29:53
(83/273)
szerintem iszonyú jó film ;)
beryll 2008 jún. 07. - 15:10:44
(82/273)
Nekem tetszett a film, habár láttam vagy 2 éve, szóval nem most. :D
Jól mutatott együtt Brad és Angelina!
10/10
Zempy 2008 márc. 31. - 19:55:24 10/10
(81/273)
Hozzátenném, hogy pont a Mátrixnál képtelenebb, bugyutább, unalmasabb filmet keveset láttam. Szerintem annál még EZ is elõbb megtörténik, az aztán elejétõl a végéig baromság. Persze ez is vmilyen szinten, nem tagadom, de sztem annak sincs több értelme.
10/10
Zempy 2008 márc. 31. - 19:47:31 10/10
(80/273)
Ok, én nem akarok ezen vitázni :) bár a 2. linket nem értem, a képek egy még be nem mutatott filmbõl vannak, vagy nem? Tõlem lehet a film akármilyen sablon és bugyuta, én nem tartom annak, és kellemes szórakozásként ezután is ajánlani fogom mindenkinek.
10/10
Zempy 2008 márc. 31. - 18:14:34 10/10
(79/273)
Az alapsztorit tartom én jó ötletnek: hogy a békében, de mégis bizalmatlanul, titkolózva élõ házastársaknak egy napon egymást kellene eltenniük láb alól. Nem tudok hasonló szitura épülõ filmrõl. Szerintem nagyon szórakoztatóak a közös vacsorák, a csipkelõdõ megjegyzések, ahogy egymást lesik bizalmatlanul a szeretet leple alatt. És mindez akció nélkül egy jó darabig. Amúgy nem hiszem, hogy a szereplõk fizikai adottsága lenne a kp-ban, vagy szerintetek hemzseg a félmeztelen és szexjelenetektõl? hát bõven van mindkettõjüknek filmje, amiben sokkal inkább arra mentek rá (pl Eredendõ bûn, na ott tényleg ki van használva Jolie fizikuma, de itt nagyon kis szerepe van ennek). Ami meg az eredetiséget illeti, hát még mindig inkább ez, mint az Amerikai pite 1000 éve volt sikerét meglovagolni próbáló, borzalmas vígjáték szennyek, amibõl minden hónapra jut. Vagy a GYU nyomában loholó kusza és unalmas fantasy förmedvények. Azok aztán a másolatok, ez legalább valami. És igen, nem épp a realizmus az erõssége az ilyen filmeknek, de most ez a legnagyobb gond, hogy mindenkit szétlõnek? most akkor a Superman, Mátrix stbstb filmeknek több értelme van, ott is a 100-szoros túlerõbõl kisujjal megmenekülnek a hõsök.

Értem én, hogy nem tetszhet mindenkinek, de azért annyira csak nem rossz film ez! :)
eugénia22 2008 márc. 31. - 00:31:46
(78/273)
Én se mondanám,hogy jó film volt.Végig se néztem,és nem is emlékszem rá valami nagyon...
2/10
bree-gee 2008 márc. 31. - 00:29:35 2/10
(77/273)
"Nem egyszer nézhetõs".Valóban...Egyszer se.
Az egész film arra ment ki, hogy "mutassuk meg milyen jó nõ Angelina Jolie, és milyen jó pasi Brad Pitt, és ezzel kaszáljunk jó sok pénzt".
Nagyon nem jött be nekem.
10/10
Zempy 2008 márc. 31. - 00:20:32 10/10
(76/273)
Ez az igazi akcióvígjáték! Mindkettõbõl megkapja az ember az elemeket! Kicsit meglepõdtem, hogy itt ennyien lehúzzák, pedig szerintem egészen eredeti, megkapó az alapötlete, nekem már ez megtetszett! És a kivitelezés sem rossz, sõt. Minden azon múlt: ha Pitt és Jolie akarják, hogy mûködjön, akkor mûködik is. És akarták. Nagyszerûen játszanak, nagyon jók ebben az egymásra kaffogó házaspár-szerepben! A poénok ezért is ütnek, és az akciójelenetek is kidolgozottak. Persze, hogy túlzásokba esik a film többször, de ki az, aki ezen meglepõdik. Nem veszi magát túl komolyan, a szórakoztatásra tökéletes. Kb. az utolsó 20 perc az, ami valóban nem lett már érdekfeszítõ, de addig le a kalappal! nekem többször is nagy élmény volt megnézni, nem gagyi és szemét, tessék mindenkinek megnézni, aki laza kikapcsolódásra vágyik!
10/10
tobywong 2008 márc. 25. - 13:41:13 10/10
(75/273)
Nekem nagyon tetszett. Szerintem nem egyszer nézhetõs film.
Jót lehet rajta szórakozni. A filmet még pluszban feldobja Brad Pitt magyarhangja...
3/10
zee944 2008 febr. 06. - 12:06:06 3/10
(74/273)
Hejj, ez a film. Ritka, hogy nem nézek végig egy filmet, de ez olyan volt. A "product placement" varázslatos angol kifejezés kerintett végig a fejemben, amíg néztem. Öntelt, igazi nyálverõ, tökéletesen üres és értéktelen amerikai szar.