Téma: Multik haza!

ibtoth 2008 júl. 29. - 14:28:07
(23/63)
Tegnap láttam elõször a filmet, és nagyon tetszett az elsõ perctõl az utolsóig. Voltak jelenetek amikor folytak a könnyeim a nevetéstõl. De hát nem vagyunk egyformák, van akinek nem jön be.... a párom sírni tudott volna annyira utálta. Szép is lenne a világ, ha mindenkinek minden egyformán tetszene....
9/10
Vitereka 2008 júl. 29. - 12:02:47 9/10
(22/63)
Tegnap látttam a filmet.
Már az elsõ percében beleszerettem. Maga a történet, az ötlet nagyszerû. És egy remek filmet hoztak ki belõle. Ezek az abszurd filmek, amelyeknek csak egy kicsit van közük a valósághoz, szerintem nagyon szórakoztatóak. A film közben egyszer mindenki felteszi a kérdést: Most mi van?? Mosolyogva néztem végig az egészet.
AvatáR Gil Maerth 2008 júl. 29. - 11:14:57
(21/63)
Na itt aztán mindent elõszednek.
A filozofiától kezdve a lételméleten át a megfigyelésig.
Nem gondoltam volna, hogy lesz olyan film ahol 5 percen belül megemlitik Hitler és Jézus nevét külön-külön.

Azt hiszem itt jól ellenne Zsan Pól Sastre,Franz Kafka, etc. Még szegény Platónt is elõrángatták.
(Szegény már ott forog a sirjában)

maga a történet a legóriásibb káosz, zûrzavar, kavar amit valaha láttam.
ennyi észveszettül nyakatekert legyen valami !
Volt pár jelenet amit be se kellett volna rakni.

Pedig úgy reklámozták, hogy most meglelik a világegytem kulcsát és értelmét
Ami 42 :) -és ezt Douglas Adams óta tudjuk xD
Ezüstliliom 2008 júl. 29. - 00:05:34
(20/63)
Azért a filmek általában szólnak valamirõl, amit az emberek meg is tudnak érteni. És ez nem csak a hollywoodiakra igaz.:)
10/10
High Voltage 2008 júl. 29. - 00:01:48 10/10
(19/63)
En 3x lattam eredetibe. Zsenialis film. Egyreszt bazisok mondani valoja van ha akarod. Masreszt meg ugysem fogadok el kritikat olyantol aki csak olyan filmet nez meg, aminek mondanivaloja kell hogy legyen. Hollywood bébiételen neveli a vilagot.
Nezd akkor a szomszedokat, ott levonjak a kovetkeztetest helyetted is :)
Ezüstliliom 2008 júl. 28. - 22:29:35
(18/63)
Másodszoooor??? Akkor meg is érdemled.:D
Ezüstliliom 2008 júl. 28. - 22:28:51
(17/63)
"Lehet, hogy a Multik haza nem jó film, de az is lehet, hogy azért gondoljuk ezt mert nem értjük minden mozzanatát."

MINDEN??? Szinte egyet sem értettem!:D (Végül el is fogyott a türelmem úgy a film háromnegyedénél, és kikapcsoltam.) Persze meglehet, hogy ehhez hozzájárult a pszichomókusok módszereitõl való irtózásom is. De ettõl függetlenül sem. Bocs azoktól, akik szerint ez jó film, és volt értelme, de ilyenkor szoktam azt mondani, hogy ilyen se füle, se farka mûvet én is képes vagyok alkotni. És vállalom még azt a vádat is ezért a kijelentésemért, hogy nem értek a mûvészethez.:)
10/10
agregator 2008 júl. 28. - 22:07:00 10/10
(16/63)
Nagyszerû film. Végre valami eredeti, nem a sok unalmas, kiszámolt hálivúdi maszlag. Jópofa, vicces, abszurd. Kell hozzá kis fogékonyság. Kellemes volt, több ilyen lehetne.
5/10
Ludvik Jahn 2008 júl. 28. - 22:02:20 5/10
(15/63)
Most láttam másodszor (azt hittem, elsõre biztosan azért nem értettem meg, mert jobban kellet volna figyelnem), és rá kellet jönnöm, hogy ennek a filmnek semmiféle mondanivalója nincsen, csak úgy lebeg valahol a semmiben.
Talán nincs érzékem a filmmûvészethez, de unalmasnak és tökéletesen érdektelennek gondolom. Kár, pedig a színészek jók lettek volna...
perry 2008 júl. 28. - 21:58:53
(14/63)
Mit is szoktunk csinálni akkor mikor nem értünk valamit?
Járatjuk az agyunkat.
Lehet, hogy a Multik haza nem jó film, de az is lehet, hogy azért gondoljuk ezt mert nem értjük minden mozzanatát.
Aztán eszünkbe juthat kell-e mindent értenünk, mert akkor mi Istenek lehetünk és ha Istenek vagyunk akkor miénk a világmindenség.
Istenek-e pszichológusok, hogy összeraknak minket vagy szétszednek, vagy csak úgy darbokban hagynak?
Jó nekünk az egzisztencializmus, csak nem tudjuk merre visz minket és nem vagyunk más mint a multikultik játékszere.
Mindannyian lehetünk érzékeny környezetvédelmi aktívisták, akár szeretkezhetünk lápszexben, vagy lehetünk szenvedélyes
tûzoltók de dörzsölt értékesítési vezetõk is egy személyben vagy több énben.
Mondjuk ritkábban önértékelési zavarral küzdõ modell.
De nem kell kétségbe esni, a film szatíra, és egy szavát sem kell komolyan venni, szereplõi pedig úgy rohangálnak fel és alá, min egy burleszkben - ami különösen Dustin Hoffmannn esetében meghökkentõ.
Kap itt mindenki eleget multik, az agyfürkészek, a nyugati kultúra és még csak a franc nem tudja ki.
Állítolag Britney Spears is jelentkezett Dawn szerepére azt nagyon be tudtam volna vállalni röhögés szinten.
Szóval ha megõrülök a környezetszennyezésen akkor csak leülök megnézni a Multik haza mozit és már tudom , hogy mennyire komikusak vagyunk mi emberek.
7/10
pacso 2008 júl. 28. - 21:54:22 7/10
(13/63)
Nem egy egyszerû film
szmoj 2008 júl. 28. - 21:54:07
(12/63)
Hát én sem tudom. Végignéztem, de nekem nem igazán jött át. Lehet bennem van a hiba, de ezt egy kicsit kétlem, van értelme egyáltalán a filmnek?
Ezüstliliom 2008 júl. 28. - 21:01:38 Előzmény bszggg
(11/63)
Hát nem tudom... Már lassan egy órája megy, de nekem még mindig katyvasz.:( Kezd elfogyni a türelmem.
szoszó_k 2008 júl. 28. - 19:05:05
(10/63)
volt a viasaton? o.0 na mind1 most pótlom...
nieves 2007 dec. 29. - 19:41:10
(9/63)
Szerintem is érdemes megnézni. Tegnap este - jó szokásom szerint - a "hátammal néztem", úgy nagy katyvasznak tûnt. De a ma délutáni ismétlést végigültem, és megérte... :)
bszggg 2007 dec. 29. - 18:28:58 Előzmény pötty
(8/63)
Olyan ez a film, mint az iksznéngyzet függvény, nulla feletti értelmezési tományon. (Remélem jól írtam)
Szóval az eleje lapos, szinte hétköznapi, aztán elér egy ingerküszöböt, és kezd jó film lenni, és a végére mindent megértünk, és bazijó! :)
Érdemes megnézni. Szerintem.
k11zoltan 2007 dec. 29. - 14:47:34 Előzmény blowup
(7/63)
És ráadásul át sem szinkronizálják! (idõponttól fügettlenül!) Tanulhatna a sz*rrtlklub!!
blowup 2007 dec. 28. - 22:57:10
(6/63)
(The Snow Walker)
blowup 2007 dec. 28. - 22:53:49
(5/63)
Egymásra utalva.
blowup 2007 dec. 27. - 22:09:48
(4/63)
Mi történt a Viasattal?Ezen a héten ez már a második - Mo-n soha nem vetített - jó (nem turkálós--->lefutott vagy gagyi)film!