Téma: Munkaügyek

BLM 2012 ápr. 15. - 22:37:34
(100/340)
Fáj, amit írtál:-(
Majdnem igazad van, de utálom, ha fogyatékos embereket hoz bárki is bármilyen példaként!!!
Az én nagypapám és nagymamám vak volt.
Az apukám, aki a nevére vett, de nem a vér-szerinti apukám, pedig "púpos" volt. De! Számomra Õ volt az igazi apukám, aki törõdött velem és szeretett!!!
Vigyázz, hogy miket írsz!
8/10
greghouse 2012 ápr. 15. - 22:32:18 8/10
(99/340)
Ma nagyon jókat röhögtem rajta, aki nem látta, (és gondolom a fél ország a Titanicot nézte), nézze meg az ismétlést, érdemes. Az Apokalipszis 6 akció ("mert már volt 4 sikeres") titkos jele, a bólogató macska...:)
"Alkalmas Önnek most a rajtaütés, vagy jöjjünk vissza egy késõbbi idõpontban?"
"Érintésvédelmi Mohács, munkavédelmi Hirosima..."
"Az ANTSZ-tõl vagyok, na, most már csak az a kérdés, mennyi lesz a bírság összege".
(Timike): "Ha a feministák nyomására a férfiak is szülhetnének, akkor õk is nõk lennének, és akkor õk is lehetnének feministák.."
"A budiban nincs konnektor, biztonsági okból. Egyes kollégák belevizeltek."
"(Elvira:) "Kiírattam Katival a WC-re, hogy 1) Tilos túszt ejteni, 2) és a túsz használat után hajtsa vissza maga után a WC ülõkét"
"Megbírságoltam, mert nem voltam biztosítókötéllel bekötve. Dehát én csavarboltban vagyok eladó..."
"Mit tudunk neki adni? 12 buszbérletet. De mit kezd vele? Felváltva használja õket, hogy összezavarja az ellenõröket, mint Svarcenegger a Rambóban.."
:-D
far vik 2012 ápr. 15. - 22:25:33
(98/340)
kellene néha kis külsõs epizód is, meg több ötlet, hogy ne legyen egyhangú, mert a karakterek eléggé kezdenek laposodni. még azért bízom a dologban.
8/10
greghouse 2012 ápr. 15. - 22:25:25 8/10
(97/340)
"APOKALIPSZIIIIIIIS!!!!!"
Holnaptól mindenkinek "bólogató macska" titkos jellel köszönök..
:))))
offtopic
aggodalmas 2012 ápr. 15. - 22:15:10
(96/340)
Remélem drLitkai egyik, mára (ha szûk körben is, de ;-)
legendássá vált ex-kollegináját is integrálja majd
a karakterbe – azt, aki a kiszedetett szemöldöke
helyére tetováltatott egy újat, de az annyira
asszimetrikus lett, hogy állandósult a kérdõ
tekintete... ;-D Mondjuk KAP regényének
"Bedõ" névre hallgató szekuritise már
fel-felsejlik az irodai biztonságiõr
ténykedésében, például az önvédelmi
gázspray használatában mindenképp!

...alakul ez, mint púpos gyerek
a prés alatt – stílszerûen
a munkavédelmi szempontok
figyelembevételével
10/10
-csengõzoli-- 2012 ápr. 15. - 22:08:12 10/10
(95/340)
Fú,de unalmas.
Na,asszem kiléptem a rajongók táborából.
Kárt érte,jól indult.
Azért majd még belenézek,ha úgy adódik,hátha...
far vik 2012 ápr. 15. - 22:02:02
(94/340)
hát bizony a cégünknél volt ilyen titkárnõ... annyival volt komplikáltabb, hogy férfi volt s fõnök, és a munkakörben egyéb feladat is... a levelekben lehetett cserébe akármennyi helyesírási hiba, körömlakkozás doszt, Kiskegyed, miegymás...
offtopic
aggodalmas 2012 ápr. 15. - 21:49:47
(93/340)
"Szintén próbavásárló? Nem, nekem sikerült..."

Egyre több magaslabdát ütnek le erõbõl.

Janklovics is majdnem olyan
jó, mint színpadon! ;-)
10/10
offtopic
-csengõzoli-- 2012 ápr. 15. - 21:45:56 10/10
(92/340)
Ez eddig borzalmas...
offtopic
aggodalmas 2012 ápr. 15. - 21:42:59 Előzmény -csengõzoli--
(91/340)
"Neked is húzza a füled?" ;-D
10/10
offtopic
-csengõzoli-- 2012 ápr. 02. - 21:47:23 10/10
(90/340)
Molnár! Bocsánat, a végére elszállt az agyam :D
offtopic
aggodalmas 2012 ápr. 02. - 21:30:51 Előzmény -csengõzoli--
(89/340)
Mármint MOLNÁR Piroska.

Hozd ki az ellenõrzõdet, egyes.

(Irgumburgum! ;-)
10/10
-csengõzoli-- 2012 ápr. 02. - 11:24:17 10/10
(88/340)
Persze a pénz fontos,de jelen esetben nem múlik rajta ennyi.
PL miért nem érkeznek ügyfelek?
Akiket átverhetnének, akiket viccesen kezelhetnének.
Reméljük lesz ilyen rész is, mindenesetre nekem sajnos az utóbbi részek csalódások, fõleg a tegnapi kettõ.
8/10
greghouse 2012 ápr. 02. - 10:41:09 8/10
(87/340)
Az a baj, hogy ebben a témában rengeteg kiaknázatlan lehetõség van.
Nyilván nincs elég pénz rá. Ugyanakkor ott van a Jáksó féle marhaság, amiben ötletnek szikrája sincs, mégis milliárdokat kaszál, külsõket forgathat, technikát vehet igénybe, külsõ szereplõk vannak.
Itt meg egy sokkal jobb ötlethez (magyar bürokrácia) ezerszer kevesebb pénz van, be vannak zárva egy húsz négyzetméteres stúdióba, és egysoros poénokat mondatnak velük, ahogy az doktor Liktai eszébe jutnak.
Sokkal jobb az alapötlet, mint a Marslakók, de sajnos valamiért kevesebb a pénz rá. Ha csak nem maga Litkai akarja lejáratni, de ezt fel sem tételezem.
Kár, és remélem, lesz ez még jobb.
10/10
-csengõzoli-- 2012 ápr. 01. - 22:49:09 10/10
(86/340)
Sajnos kezd beigazolódni a sejtésem, az elsõ két rész után lejtõre került a színvonal!
A mai két részen már csak elvétve sikerült elmosolyodnom. (pl Mucsi nagy köpésén)
Egyre szivárognak át a Comedy centralon vetített Magyarok a zûrben c. sorozat szereplõi, na azt a sorozatot nem csíptem!
Egyszerûen számomra nem poénos, ha egy kisgyerek csépel egy felnõttet és aláraknak egy piff-puff effekteket!
Ez gagyi,szánalmasan gagyi!
Mint ahogy az is,mikor a gyerekek lefejelik a poroltó palackokat és elájulnak (eleve bahromság), majd mindenki belemondja a kamerába,hogy "mentõt", "orvost" stb. és a titkárnõ hisztérikusan kalimpál.
Ez mi?
Ez ostoba humor, gagyi,gagyi,gagyi!
Karesz baromi idegesítõ, a titkárnõ is sok! Pedig az õ karakterében lenne még,csak fel kéne ismerni,hogy a kevesebb néha sokkal több!
Az sem tetszik,hogy mindig valami külsõ történéssel és az abból adódó helyzetekkel próbálják meg változatossá, viccessé tenni a sorozatot.
Pont az volt a jó az elsõ két részben,hogy az irodában dolgozókról szólt, az õ mindennapi életük volt vicces!
(Ezt én,aki irodában is dolgoztam el tudom képzelni,tudok azonosulni, jókat röhögök!)
Nem ostoba, a való élettõl teljesen idegen, árva gyerekeknek elõadott daloktól stb., hlye újságírótól,akin elsõ blikkre látszik,hogy dilis,de a szereplõk ettõl függetlenül komolyan kezelik.
Persze ezek a történések jók is lehetnek,de ha CSAK ezekrõl szól egy rész, az dögunalom.
Példának tudnám hozni a Dokik címû sorozatot, ami 80%-ban egy kórházban játszódik és pont attól vicces, ahogy a NORMÁLIS, HÉTKÖZNAPI emberekkel viselkednek, nem attól,hogy idióták érkeznek a kórházba!
Adok még egy esélyt neki,de rossz elõérzetem van.
Kovács piroskát persze továbbra is imádom :) Murányi Tündének meg elnézem a mai részt :D
(Istenem, az a jó szívem...)
far vik 2012 ápr. 01. - 22:44:55
(85/340)
Igen, nekem is ez volt a benyomásom, hogy ez sokkal jobb lehetett volna. De nem a színészeken múlott. Az anyag egyszerûen nem volt megírva. El kellene dönteni, hogy van-e rá szellemi9 kapacitás vagy nincs. Kár volna elcseszni a jó indulás után.
9/10
murron 2012 ápr. 01. - 22:44:21 9/10
(84/340)
Nekem is csalódás volt a múlt heti után.
8/10
greghouse 2012 ápr. 01. - 22:33:39 8/10
(83/340)
"..ahogy azt az örökzöld klasszikus mondja...." (Elvira)
8/10
greghouse 2012 ápr. 01. - 22:33:04 8/10 Előzmény Evelin Tekla
(82/340)
Bevallottan is az Office "adta az ötletet".
...Én kedvelem, de a mai rész gyengébb lett. A csapatépítõ tréningbõl SOKKAL többet ki lehetett volna hozni, az most baromi nagy divat, igaz "külsõ" kellett volna, legalább díszletben. Én sajnos vettem valamikor részt ilyenen, hányingerem volt attól, hogy bekötött szemmel kellett egymást vezetni a kövek közt, a sok hülye strandoló nézte és azt hitte buzik vagyunk mert több volt a pasi mint a nõ. Égtem, mint a Reichstag. Ott az a lényeg, hogy elmennek máshová, és - ahogy itt egy inzert írta is - "a csapatépítõ tréning lényege, hogy egy hétvégét töltesz azokkal máshol, akiket a hét folyamán végig utálsz"...szóval ez nem volt kihasználva. Utána a sajtótájékoztató sem. Igaz, oda is több ember kellett volna. még mindig kedvelem, de ez most valahogy nagyon össze volt csapva. Lehet, hogy a stand-up többet fizet a három írónak?
saibor 2012 ápr. 01. - 21:57:02
(81/340)
Producer, írók, szereplõk! Nem ég a képetek, amikor visszanézitek ezt a borzalmat?
Ha semmi nem jut eszetekbe, akkor miért nem magatoknak baromkodtok, otthon, a tükör elõtt?