offtopic
Yuliusz 2009 júl. 02. - 19:57:55
(93/193)
Szóval, nem hókotró, hanem dózer.
Nem Auschwitz, hanem valamelyik más tábor.
Köszönöm a helyreigazítást. Valóban igen lényeges, nélkülözhetetlen információk, ez teljesen megváltoztatja a történteket.
Igazad van, nem az a lényeg, hogy mit kotor, hanem az, hogy mi és hol kotor.
Jobb lenne, ha Te is szépen abbahagynád!
offtopic
pozsizsuzsi 2009 júl. 02. - 12:39:33
(92/193)
illusztrálom, úgyis kimodizzák, mi az az ordít róla:
Wareg 2009 júl. 01. - 17:50:48
(91/193)
Azt mondtad, befejezted. Én megálltam hozzászólás nélkül az elõzõ agymenésedet, hogy a tiéd legyen az utolsó szó, és végre megnyugodj, de ezek szerint akkor lõttek ennek is, és kezded elölrõl a sulykolásos és negligálós játékot... :((
Yuliusz 2009 júl. 01. - 17:07:52
(90/193)
Számtalan tanú volt, aki már elmondta, leírta, hogy milyen körülmények között és milyen módon lehetett meghalni ezekben a táborokban.
Gázkamra, éhhalál, tifusz, kivégzés, végelgyengülés stb.
Ha feltételezzük, hogy ezek a tanúk mind egy szálig manipuláltak voltak a "nagy cél" érdekében, akkor marad az influenza.
Persze szövõdményekkel, csak úgy az igazi.
Wareg 2009 júl. 01. - 16:46:34 Előzmény pozsizsuzsi
(89/193)
Rosszul emlékszel. Ezt írtam: "egészséges kisgyerekek nagy csoportját mutatták". Auschwitzban éltek. Vastag ruha volt rajtuk. Szovjet katonanõk vezették el õket. Valószínûleg te is láttad ezeket a felvételeket.
offtopic
7szünyü 2009 júl. 01. - 15:45:37
(88/193)
Elnézést a zavarásért, de szeretném kérni a topikhoz tartozó összes hozzászólásom törlését, tételesen:
id=1418589, 1418550, 1417144, 1416776, 1416038, 1416037, 1414251, 1409495, 1409284, 1409060

Köszönöm.
offtopic
moderator2 2009 júl. 01. - 15:22:19
(87/193)
Jelzem minden kedves Felhasználónak, hogy a témához nem tartozó, személyes jellegû üzenetek törlésre kerülnek. És hogy a felhasználó nevére kattintva az adatlapon megtalálható a Privát üzenet küldése szolgáltatás. Legyen szíves mindenki azt használni.

Köszönöm!
offtopic
pozsizsuzsi 2009 jún. 30. - 20:08:43
(86/193)
Ezen a topicon csúszott ki a száján.
offtopic
pozsizsuzsi 2009 jún. 30. - 19:57:19
(85/193)
A srác valahol még azt is írta, milyen szépen kigömbölyödtek a táborlakó gyerekek.
Yuliusz 2009 jún. 30. - 19:47:25
(84/193)
„Várom a FILMMEL kapcsolatos észrevételeidet”
Ravasz!
Amit eddig leírtál, abból világos, hogy nem létezik olyan film, amit Te bizonyítéknak tartanál, pedig természetesen vannak ilyenek, hiszen láttuk is õket.
A film számodra csak ürügy, hiszen a lényeg a tagadás, amit ennek kapcsán terjeszteni lehet és a kétely elhintése. Mindig van ilyesmire vevõ, különösen manapság.
De nem gondolod, hogy a hol-tagadóknak kéne bizonyítani, hogy az ismert, sokszor látott filmek és képek a hókotróval tolt hullahegyekrõl (már Nürnbergben vetítették), a 25 kilós emberekrõl, a varsói gettó utcáin heverõ halott gyerekekrõl, ekkor és itt, ilyen módon és ilyen céllal készült hamisítványok?
Hol van ilyen tényekkel alátámasztott cáfolat?

A vicc az, hogy a történelem azóta is igazolja folyamatosan, hogy bizony sokkal könnyebben hihetõ mindaz, ami történt, mint egy világméretû, évtizedek óta tartó, földrészeket átívelõ, kormányokat és különbözõ szakemberek tízezreit manipuláló csalás folyamatos fenntartása.

Hát már hogyne írtad volna, hogy évtizedek óta megrendelésre hazudnak, legalább a saját írásod olvasd el!
„azzal, hogy hazudni kell, egyetértenek, tehát nem gyávaságból, hanem érdekbõl hazudnak, és semmi okuk félni, hiszen részei a gépezetnek”
Vannak „akik a hazugságot nem ismerik fel (érzelmi tényezõk nagy szerepe!), õszintén elhisznek mindent, nem hazudnak, mert maguk is félre vannak vezetve, tényleg õszintén írják, amit írnak, és nem is gyávaságból teszik.”
De persze a többi igen!

Azért is megmosolyogtató, amit és ahogy írsz – a dolog képtelenségén túl -, mert egy minden ismeret birtokában levõ CIA-ügynök „információit” osztod itt meg velünk.
„A mostani politikai garnitúra sehol sem lenne, ha 1945 után nem amerikanizálják Németországot, és nem vállalják el a holokauszt-misztérium áldozati szerepét, illetve annak megszervezését. Létérdekük ennek fenntartása. Ráadásul ezek a politikusok már az agymosott '45 utáni világból származnak, a gyermekkorban elkezdett, bûntudattal súlyosbított érzelmi sulykolással a fejükben. Kevés kivétellel szívbõl hiszik "Németország bûnösségét", és ezt az érzést minden áron fenn akarják tartani. Már csak így tudják jól érezni magukat.”
„Pompás utat találtak egy nép belsõ tartásának a megtöréséhez”
Adenauer majdnem 70 éves volt 1945-ben, Erhard 48, Willy Brandt 32. Tudom, ezeket mind megvették az amerikaiak (mint a maiakat is), és ezt persze Te jó helyrõl tudod.
Mondom: mint egy CIA-ügynök!
Németország „bedarálása”, „amerikanizálása”? Németország évtizedek óta Európa legerõsebb gazdasági hatalma. Persze, jelen van az amerikai tõke, de köszönik, jól vannak, most épp a válságot leszámítva. Az „amerikanizálás”, sajnos, világjelenség és elsõsorban kulturális. A kínaiaknak jobban örülsz majd?

„a zsidóknak sikerült úgy helyezkedniük, hogy elszívják egy sor gazdag és tehetséges nép életerejét”
Hát persze, hogy errõl van szó!
Én ugyan nem vagyok zsidó, de ezt sose értettem.
Egyrészt ezt is feltárták már sokan. A zsidók már kialakult társadalmi hierarchiákba érkeztek, és éppen a befogadók szorították õket azokra a területekre, amit aztán elfoglaltak (pénz, kereskedelem, vállalkozás).
Hogy késõbb ezek lettek a legfontosabbak? Hát bizony! És mit kellett volna tenniük? Lemondani mindarról, amit létrehoztak és sikeresen csináltak?
Másrészt: sok magát magyarnak való zsidó többet tett az országért, mint sok magyar honfitársa. Magyarországon a kiegyezés után pl. nem nagyon lett volna gyáripar.
Akiket viszont elvittek, azok többsége egyszerû vidéki szatócs és egyéb hasonló szerencsétlen volt.

Igen: irigység és butaság.

Kösz, befejeztem.
perry 2009 jún. 30. - 17:38:55
(83/193)
Én megmondtam Anteris te , ti majd elintézitek. D
7szünyü 2009 jún. 30. - 15:56:20
(82/193)
Bírom ezeket a topikokat. Mindig elõkerül legalább egy bikkfagatyás divatpojáca, hogy önfeledten bizonygassa, neki van a legnagyobb segg az arca helyén :PPP
(Anterisnek szól, ha nem lenne világos.)
Anteris 2009 jún. 30. - 14:31:54
(81/193)
megvezetett butuska vagy. ennyi.
offtopic
Anteris 2009 jún. 30. - 13:38:48
(80/193)
ez a legundorítóbb bennetek, ez a gusztustalan önelégültség meg az örökös mértékvesztés, azér nem lesz nyugta a zsidóknak amíg világ a világ.
offtopic
meszag 2009 jún. 30. - 13:33:34
(79/193)
-csak
offtopic
meszag 2009 jún. 30. - 13:32:53
(78/193)
Hát most sírok. :'( Ez olyan szép lenne, csak csak kár, hogy az ellenkezõjét eredményezi majd a ténykedésük.
offtopic
perry 2009 jún. 30. - 13:25:55
(77/193)
Mi, mi :) majd õk túl billentenek minket a válságon, megoldják a mi életterünket is, gondjuk lesz a gondolat szabadságára, megmondják ki hová menjen, szemléletüket soha sem fogják ránk erõltetni, boldogak leszünk és szívesen élünk majd mosolygós holdudvarukban, szelíden kiigazítják majd történelmi tévedéseinket, és akkor boldogan fogunk egymás keblére borulni, mert mi leszünk a világ közepe, és "magyarni" azt jelenti majd = világbéke.:)
offtopic
meszag 2009 jún. 30. - 12:54:47
(76/193)
Hát akkor olvass bele a cikkben hivatkozott külföldi sajtótermékekbe - és különben sem értem mi nálunk ez a szemellenzõsség. Dekorálhatod, akkor is az ami
offtopic
meszag 2009 jún. 30. - 12:28:56
(75/193)
MI ebben a túlzott?
offtopic
meszag 2009 jún. 30. - 05:04:15
(74/193)
Egy kis olvasnivaló, bár egyesek ezen is könnyen túllendülnek majd.

http://www.es.hu/?view=doc;23233