Téma: Nagy Sándor

10/10
fresia 2008 dec. 29. - 10:45:39 10/10
(753/3033)
Lehet, hogy éppen azért lesznek többen a hímnemû színészek, mert a közönség soraiból választanak majd maguknak párt... :)... és, mivel úgy tudom, Te szereted a táncot / és Sanyi ebben jó partnered lehetne! :)/, el kellene mennetek.... :D Ne aggódj, én nem vagyok éppen táncoslábú, ebbõl most kimaradnék... :(
10/10
fresia 2008 dec. 29. - 10:38:56 10/10
(752/3033)
Szép napot, mindkettõtöknek! :)
Nekem is nagyon tetszik a program és a fellépõk személye is! Gondolom, a "meglepetés vendég" biztosan nem ZOLI lesz :(, mivel túlsúlyban vannak a férfiak és ugye, gondolom Sanyi nem Serbán Attilával akar táncolni...:D
10/10
marteeka 2008 dec. 29. - 10:07:42 10/10
(751/3033)
Engem csakis akkor érdekel, amennyiben Sanyival tangózni is lehet, nem csak nézni :)))
10/10
marteeka 2008 dec. 29. - 10:05:12 10/10
(750/3033)
Én olvastam azt a kritikát, hááát, igen, jobb is, hogy ide nem tetted be :)
Egyébként mi is a karácsonyra való tekintettel pirosodtunk ki annyira, bár én egyébként is kedvelem és hordom.
síva72 2008 dec. 29. - 09:28:13
(749/3033)
Nahát,micsoda program! Az Il Divo-val éppen nem ütközik, az 23-án lesz, majd meglátjuk, hogy mi lesz ezzel. Marteekától függ. Ha akarja látni, amint Sanyi fogai között egy vörös rózsával tangót lejt - rajtam nem múlik.
10/10
fresia 2008 dec. 29. - 00:10:10 10/10
(748/3033)
Errõl értesültetek már? :)

’Musical & Dance’
avagy musicalsztárok tánccipõben…!

Zenés-táncos-latinos musical show két részben


Mahó Andreával
Csengeri Attilával
Nagy Sándorral
Posta Victorral
Serbán Attilával
+1 meglepetés vendéggel

mely

2009. március 7-én, szombat este 19 órai kezdettel
kerül megrendezésre

a Pataky Mûvelõdési Központban (1105 Bp., Szent László tér 7-14.)!

A Nemzetközi Nõnap elõestéjén egy igazán különleges programmal készülünk a musicalt, latin és standard táncokat kedvelõ nézõknek!
Mertünk nagyot gondolni és rávettük az általunk felkért musical sztárokat arra, hogy húzzanak tánccipõt, és mutassák meg egy a nézõk által még eddig nem látott arcukat…!
Az est folyamán a fenti elõadók természetesen készülnek a tõlük megszokott musical számokkal, duettekkel is. Az igazi érdekességet azonban mégis a táncos-énekes produkciók ígérik, melyre sztárjaink nagy lelkesedéssel készülnek…

Ha szeretnéd látni Nagy Sándort tangózni, vagy Mahó Andreát keringõzni, semmiképp se hagyd ki!

A Musical RÉMest után egy igazán fergeteges, latinos hangulatú, ereszd el a hajam show-ra invitálunk, újdonságokkal, sok-sok meglepetéssel, nõnapi extra produkciókkal fûszerezve.

Jegyek elõzetesen rendelhetõk 3400, 3100 és 2800 Ft-os áron a
musicalanddance@gmail.com e-mail címen, vagy
a 06-30-735-4999
telefonszámon!

Mindenkit szeretettel várnak a szervezõk:

Tóth Edit
és
Kovács Nikoletta
-----------------------------------------------------------
Nem tudom ütközne- e nálatok az Il Divo- s programmal?
De jó lenne Sanyit tangózni látni, olyan jó a mozgása... :)))
10/10
fresia 2008 dec. 28. - 23:56:18 10/10 Előzmény marteeka
(747/3033)
Ja igen, erre nem gondoltatok,/ én sem!/ hogy a karácsony "színe" is egy kicsit a piros! :( Talán ezért + a várt / és elmaradt/ vörös rózsákhoz is öltöztek a rajongó hölgyemények! :)

Tessék, bár tudom ez nem kárpótolhat benneteket, ezen megosztozhatunk, az egyik szál az enyém! :)/ Majd, azt képzelem, Sanyitól kaptam.... :)/
10/10
fresia 2008 dec. 28. - 23:47:29 10/10 Előzmény marteeka
(746/3033)
Most fejeztem be egy e-mailt, Neked! :) Az imént olvastam a ZOLI fórumban, nem csak nálam, nálatok sem mûködött a port... Akkor a hiba nem csak az én "krétám" körül volt. Elõtte írtam egy rövid privit is, amit, most láttam, már nem továbbítottak a számodra... :(
De, nálam a net is nagyon nehezen jön be mostanság, mint már említettem, azt viszont még nem kérdeztem egyikõtöktõl sem, hogy ezzel nálatok nincs gond? Nálam az internet explorer sokszor nem válaszol, lefagy, úgy, hogy kilépni is nehezen tudok...:(

A "szirom"-ra csak vörös rózsánál /egy szál/, tartok igényt, a menyasszonyi csokrod, akármilyen színû lehet tõlem és bárki lesz a võlegény, hidegen hagy.... :P :)

A Adagios fórumba feltett kritikus cikket olvastátok az együttesrõl? Nem akarom ide feltenni, nagyon ünneprontó lenne, pont most... Pedig Sanyi színészi - énekesi képességeit ebben az írásban is elismerik!
10/10
marteeka 2008 dec. 28. - 22:30:27 10/10
(745/3033)
Ne is mondd, alig várom, hogy menjek kávézni :))))
síva72 2008 dec. 28. - 20:05:04
(744/3033)
Az éjszakai szórakozóhelyen viszont csak mi voltunk redben, nem is olvadtunk be! Ellenben szegény olasz identitású pincér elolvadt...
síva72 2008 dec. 28. - 20:04:00
(743/3033)
Így igaz! Zsoltnál annyit vettem észre, hogy a magasak nagyon nem voltak a helyükön, de igyekeztek kompenzálni a showelemekkel, de nagyon. Balczó Peti nem tudom mit akart kompenzálni, de annyira ütõdött volt, olyan koreográfiákat adott elõ, hogy nem lehetett nem nevetni rajta.
10/10
marteeka 2008 dec. 28. - 17:24:19 10/10 Előzmény fresia
(742/3033)
De felismertem én is a képet...! És ezúton méltányolom a kutatási eredményedet :)
10/10
marteeka 2008 dec. 28. - 17:23:25 10/10 Előzmény fresia
(741/3033)
A másik fórumon valóban megoszlanak a vélemények, én viszont most olvasgattam a vendégkönyveket (Madách, Sanyi hivatalos és nem hivatalos oldal, Zaco, stb..), mindenhol mindenki "csöpög" és nem tér magához :)))

Azzal egyet értek, hogy Sanyi énekhangja egyáltalán nem volt jó állapotban tegnap, viszont kompenzálásképp rengeteget produkálta magát, amivel talán többet kaptunk, mintha kristálytisztán énekelt volna show nélkül(egyébként az utánzókája nem volt sérült, kitûnõen adta vissza Psota Irént és a különbözõ akcentusai is jók voltak :D). Én Zsolton nem vettem észre fáradtságot, persze nem is õt figyeltem elsõsorban :DDD

Mint írtam priviben, sokan voltak red-ben, tehát "beolvadtunk", még ha ott lettünk volna a dedikáláson, akkor is :)

Majd a feltett esküvõi csokorból kapsz egy szirmot, nincs elkésve semmi, türelem esküvõi rózsát terem :DDDD

A székesfehérvári koncert nekünk már tényleg nagyon messze van, de jönnek õk még a "mi utcánkba" :)
És persze még Józsefet is meg szeretnénk nézni, sõt a Made In elõtt még Édeskettest is.
10/10
fresia 2008 dec. 28. - 15:51:47 10/10
(740/3033)
Jók a megérzéseid, csak nem megint egy boszival állok szemben?! :D
Látom, még az "éééééééééjszaka" :D hatása alatt vagy! :)
Ezen, egyáltalán nem csodálkozom.... :)
Örvendezem, hogy Te méltányoltad a Sherlock Holmes képemet, tudod milyen nehezen találtam rá a sztem, megfelelõre, Dr. Watsonnal, - erre Marteeka fel sem akarja ismerni. P:)
10/10
fresia 2008 dec. 28. - 15:40:57 10/10
(739/3033)
Hû, de jó kis beszámoló, erre érdemes volt várni! :)))

Közben én sem voltam egészen tétlen, suttyomban:) bejelentkeztem a szomszéd fórumba / S Í V A !!!! : elsõ próbálkozásra sikerült, simán :), annak dacára, hogy mostanság itt sem tudok egyszerûen jelentkezni, kb. egy hete vacakol a net- em!/ és onnan szereztem némi információt, bevallom, mivel úgy is látni fogjátok :P:), hogy fõleg a dedikáció iránt érdeklõdtem, hátha másnak is feltûntek a red - ikrek! :D
De, nem, ennek akkor most már tudom az okát is.
Örülök, hogy nektek szinte maradéktalanul tetszett a koncert, biztosan én is így lettem volna vele... :)
A másik topicban ellentétes véleményeket is olvashattam, egyesek Sanyi, mások Zsolt fáradtságát kifogásolták, a Fantomot pedig majd mindenki hiányolta... De, ezek szerint, Sanyi betegen is fellépett. Ráférne már egy nagy pihenés, biztosan ez is közrejátszik a megfázásaiban, a fáradtságtól legyengülhet az immunrendszer is. :(
Sajnálom a rózsákat, fõleg mert számítottam arra "sziromra" :), de talán egyszer egy elhullajtott :), még nekem is összejöhet.
A Lilla dal gyönyörû - ezt a másik fórumban szintén mindenki kiemelte - csentem is egy linket /ha már ott jártam :P :)/, az eredeti számról:
http://www.youtube.com/watch?v=p-j6RAlrhPA

Az Aranylemeznek örülök, én is, megérdemlik az elismerést, azóta vagyok rajongójuk, tudjátok, amióta olyan kis településeken /Tata, Mocsa/ láttam Sanyit és Zsoltot fellépni, ahol szintén teljes bedobással adták magukat.
Péterrel kigészülve, az együttest még élõben nem volt alkalmam látni, de eljön annak is az ideje...
Marteeka! :)
Tudod, legközelebb Székesfehérváron fognak koncertezni, január l7- én, 15 órától... Nektek ajánlom, mert nekem az még nem jó... de, februártól bármikor! :))) /Igaz, tudom, Ti is még vizsgáztok januárban!/.... és a Józsefet is látni kell!:)/ Sanyival, természetesen, ZOLI- val pedig a következõ mindenképpen a Made in....!!! :)/

A privire is válaszolok, kicsit késõbb, köszönöm! :)))

Õszintén??? Én már ettõl a csokortól tartottam, most némi megkönnyebbülést is érzek... :D
síva72 2008 dec. 28. - 13:46:47 Előzmény fresia
(738/3033)
Jó a Sherlock kép! Marteeka beszámolója pontos, nem is tudnék mást hozzá tenni. Privátban nem tudom, hogy mit írt az éjszaka folytatásáról,de egy biztos: méltó megkoronázása volt az estének. Sõt, mondhatom: Micsoda éééééééjszaka volt...
10/10
marteeka 2008 dec. 28. - 12:57:54 10/10 Előzmény fresia
(737/3033)
Jól értelmezem, hogy ez Sherlock Holmes-ra hajaz? :DDDD
Egyébként a Holmes következménye és Síva 6. érzéke és némi "véletlen", vagy inkább jószerencse játszott közre :D
10/10
marteeka 2008 dec. 28. - 12:51:38 10/10
(736/3033)
Jó reggelt :)
Kezdek én is magamhoz térni.
Nos szépen sorjában, a dedikálásról ügyesen lekéstünk :( Pont az orrunk elõtt vonultak vissza, pedig 3/4 hatkor "már" ott voltunk, de sajna rövidebbre vették, mint gondoltuk. Én azt hittem, hogy rengetegen lesznek, a délutáni és esti koncert között mindkét közönség ott fog állni... hát nem, vagy csak nagyon gyorsan írnak a fiúk :)
(Persze azért a dvd-m nem maradt "szûz", megoldottuk ezt a dedikálás dolgot utólag :D)

A "rossz" indítás ellenére az este nagyon jól sikerült. A koncertet nagyon élveztük, bár nem annyira a zene miatt, inkább a "show" volt fergeteges. Sanyi hangján sajnos nagyon hallatszott, hogy beteg (szegény, még az orrát is fújta), ennek ellenére õ volt a fõ "mókamester", jó sok sztori volt a dalok között és a kevésbé mély tartalmú számok alatt kellõen bohócok is voltak. Smink ismét nem maradt rajtuk, gyakorlatilag megállás nélkül folytak a könnyeink a nevetéstõl. Sanyi és Zsolt hozta a szokásos formát, de egyértelmûen Balczó Peti vitte ezúttal a pálmát, elég volt pusztán ránézni és végünk volt a tánckoreográfiájától :DDD
Bár Zsolt és Sanyi sem panaszkodhat a mozgáskultúrája miatt, de nem is tudom leírni, annyit bohockódtak :)
Persze zeneileg sem volt sokkal "kevesebb", az Orchestra fantasztikusan játszott (és nem voltak úttörõk :DD), a fiúk szépen énekeltek, nagyszerû volt a hangzás, csupán egy-két kötelezõ dalt hiányoltunk (Fantom, Kérlek ne menj el, Adagio, Õrjítõ vágy, The Winner Takes It All...), amik nélkül nekem nem volt "kerek" az este, legalábbis zeneileg. A Belle mellõl elmaradtak a rózsák, amit mondjuk nem bánok, mert esélyem úgysem lett volna szerezni belõlük :)
Nagyon örültem viszont, hogy az Always-t ezúttal magyarul énekelték és az új, készülõ lemezbõl is kaphattunk ízelítõt, a Száguldás, Porsche, Szerelem formájában, kétszer is :)

Az elsõ vendégük, Náray Erika "leénekelte" a hajunkat, hatalmas hangja van, gyönyörûen énekelt.
Az est egyik fénypontja megint csak Lilla volt, nagyjából *annakareninás* élményt kaptunk tõle, a levegõ megfagyott mikor énekelt. Némi nyomozást követõen, az alábbi számomra eddig ismeretlen Lara Fabien dalt adta elõ magyarul:

http://www.youtube.com/watch?v=Zn1wnhSxK8k&feature=PlayList&p=B2A0772D36575255&playnext=1&index=4

A másik fénypont az "Aranylemez-osztás" volt, a Sony BMG igazgatója személyesen gratulált nekik, és egy pöttöm angyalka kiosztotta a fiúknak az aranylemezeket :)
Hamarosan valahol lesznek fent biztosan fényképek is, mert elég sokat dolgozott két fotós a koncert alatt.

Az est vége is méltó befejezés volt, már a Delilah-nál is meg lett mozgatva és énekeltetve a közönség rendesen, aztán a SzPSz-t állva, táncolva, tapsolva énekeltük végig a fiúkkal, Lillával és Erikával.

Szumma szummárum, nagyon jó kis koncert volt (és ami még utána jött.... azt már csak privátban merem :DDD)
10/10
fresia 2008 dec. 28. - 12:39:44 10/10
(735/3033)
Szép napot! :)
Az lesz, szerintem... :D

Helyes, kivárom, amíg Marteeka is "rendezõdik" :), sõt, ami azt illeti, jó lenne, ha a sokat sejtetõ "hát"/!/- ról/privátban/, szintén Õ számolna be, lévén, Õ kevésbé elfogult a témában és azt hiszem, tekintetbe véve az összes körülményt :P :), megbízhatóbb infókat tud adni! :)

A koncert is nagyon érdekel, bár én más fotóval készültem a "fogadásotokra", de azt félre kell tennem! Most is igaz, hogy a spontán dolgok szoktak jól sikerülni... <<<

<<<<< - vagy nem is volt teljesen "spontán"???! :)))
síva72 2008 dec. 28. - 10:55:17
(734/3033)
Jó reggelt! Kicsit szétcsúsztunk az éjjel, de már nagyjából összekapartam magam. A beszámoló joga a Marteekáé, az õ Sanyijának a koncertjén voltunk elvégre.. Ami meg utána történt, hát....