Téma: Nagy Sándor

10/10
ratoncito 2010 okt. 09. - 13:59:57 10/10
(2573/3033)
Magával Keresztessel nekem amúgy semmi bajom, igazándiból ezen a húsos dolgon kívül az összes többi megmozdulása,viselkedése nagyon szimpatikus volt és kedves(pl. nagyon aranyos volt ahogy meghatódott attól a rézkarc képtõl amit a Csisztutól kapott), és a vegetarianizmust is tiszteletben tartom amúgy, csak tényleg kissé túljátszottra sikerült ez a hús ügy.(na azok a bébimadarak tényleg baromi bizarr látványt nyújtottak,úgyhogy azt még meg is értem:D)
10/10
ratoncito 2010 okt. 09. - 13:55:01 10/10
(2572/3033)
Most,hogy így felhívtad erre a figyelmem,tényleg gyanús,hogy ez abból lehet (és itt akkor megjegyezném,hogy nem volt szép dolog a képek alját levágni,aki ezt megtette üssön szépen a kezére a nevemben:D:D)
Én is szorgalmazom egy naptár elkészítését(bár amennyi képünk van már lassan magunknak is tudunk csinálni).
10/10
nina3 2010 okt. 09. - 13:35:57 10/10
(2571/3033)
Az önprodukálásban azért 1 pozitívum is volt: látványosan kedvelte Sanyit :D

Amúgy miközben írtam, rájöttem miért fért nálam bele az õrült Pilátus a keretbe. Részben mert sokáig nem tartozott a kedvenceim közé a darab (most sem a kedvencem, de úgy éreztem tartozom magamnak annyival, hogy megnézzem és nagyon kellemesen csalódtam). Gyerekként nem igazán kötött le, késõbb nem igazán jutott eszembe, aztán mivel Sanyi az utóbbi években elég sok dalt énekelt belõle, így újra elkezdett érdekelni, s lásd a Madách meghallgatott :), így úgy döntöttem, itt az idõ felnõtt fejjel, de tiszta lappal indulva megismerni.
A másik, hogy Heródes szerepe is annyira elüt a darab egészétõl, hogy igazából nem zavart hogy eggyel több vagy kevesebb fura alak van benne. Igyekeztem merõben elvonatkoztatni az eredeti darabtól (könnyû volt, mert merõben alig ismertem) és csak az aznap estére koncentrálni.
10/10
marteeka 2010 okt. 09. - 13:27:13 10/10
(2570/3033)
Keresztes Ildit nagyon-nagyon kedvelem, a zenéjét, a színészetét, és volt alkalmam színpadon kívül is sokat találkozni vele, így vele is kicsit elfogult vagyok. Viszont ez a mérhetetlen önprodukálás amit mostanában mutat(ott) a Vacsoracsatában és az X-Faktorban, az engem is meglehetõsen irritál. Sztem csak a kereskedelmi tévének köszönhetõ, hogy a szájukba adják, mikor mit kell mondani és csinálni, legalábbis remélem, hogy nem "magától" lett ilyen. A hús iránti ellenszenv is erõs túlzás volt, bár kicsit érthetõ is, a hétfõi csirkék engem is rendesen felzaklattak, pedig közel sem vagyok vega, sõt. Jobb azt nem látni, hogy mibõl került a tányérra az étel...
10/10
nina3 2010 okt. 09. - 13:25:21 10/10
(2569/3033)
Valóban "zizzent" Pilátus volt (ahogy írtam is, mint a Fáraó, akinél valami elpattant már legbelül), de így merõben más értelmet adott a karakternek - de ahogy te is írtad, ettõl jó, hogy minden szubjektív :))) - és ami mégjobb, hogy így megismerhetjük, ki-mit-kit-mikor milyennek látott :)))

Viszont én is szívesen megnézném a hagyomás és komoly Sasvári verziót :)
10/10
marteeka 2010 okt. 09. - 13:18:25 10/10
(2568/3033)
Nem mindenki, csak jó páran :)
10/10
marteeka 2010 okt. 09. - 13:16:57 10/10
(2567/3033)
Tudom, hogy nem bántani szeretnéd õket, csak én is megírtam, hogy látom :)
Na de pont ettõl annyira más és más egy elõadás, mert mindenki véleménye szubjektív, az érzelmi és egyéb elfogultságról nem is beszélve :)

Victor Pilátust még mi is kifoghatunk a jövõben, kíváncsi lennék azért rá is, bár nálam õ a fiatal és "zizzent" skatulyában van, ami nem épp Pilátusra vall szerep szerint sem, Sasvári Pilátusa után pedig végképp nem. Persze ettõl függetlenül Victor is lehet kitûnõ ebben a szerepben, csak számomra idegen (egyelõre) a gondolat.
10/10
marteeka 2010 okt. 09. - 13:10:45 10/10
(2566/3033)
Ezek a cikkek jártak már itt?
list@gallery&cid=104" target="_blank" rel="nofollow">http://www.nagysandor.com/index.php?p=list@gallery&cid=104
list@gallery&cid=103" target="_blank" rel="nofollow">http://www.nagysandor.com/index.php?p=list@gallery&cid=103
(Igaz, sok újdonság nincs bennük...)
10/10
nina3 2010 okt. 09. - 13:09:48 10/10
(2565/3033)
De - csatlakozva hozzád ratoncito - ha valaki esetleg már rendelkezik ezekkel a gyöngyszemekkel, remélem gondol rám is ;)
10/10
nina3 2010 okt. 09. - 13:06:35 10/10
(2564/3033)
Ez meg a másik

Ami az elméletemet illeti, ebbõl a sorozatból látható még kép abban az interjúban, amit ha minden jól megy a hétvégén feltöltök.

De - és itt jön a csavar.
Facebookon olvastam, még mikor a narancssárga pólós képek megjelentek, hogy valaki felvetette, hjogy igazán készülhetne új naptár, majd mögötte egy kérdés, mikor lesz tatán koncert. Aztán Fanclub logóval két válasz.
Október....
Tata 2010.09.25.

De aztán senki nem reagált semmit. A második válasz tuti a 2.kérdésre van, de ha az elsõ kérdésre valóban válaszként van az október, akkor én nagyon boldog vagyok és nagyon szeretném ha az a félmeztelen kép (vagy képek) belekerülnének!
10/10
nina3 2010 okt. 09. - 12:57:51 10/10
(2563/3033)
Én is vadászom, de egyelõre csak összeesküvés elméleteim vannak.
Ami tuti, hogy a Facebookon két portré is abból a sorozatból van, csak a sokat mutató képbõl szépen levágták a fejét. Kukk, csak meg.
Ez az egyik
10/10
ratoncito 2010 okt. 09. - 12:47:31 10/10
(2562/3033)
Jaj ezt a videót anno láttam,de megunhatatlan...a végtelenségig elnézném:D
Amúgy a riportban látható "farmer-felül semmi" (1:45-nél látható a videóban)fotót én még sehol nem láttam...pedig szívesen lecsapnék rá..errõl tudtok valamit..vagy esetleg megvan valakinek??
10/10
nina3 2010 okt. 09. - 11:08:22 10/10
(2561/3033)
Kell is a kíséret - egyedül veszélyes ;)

Bizonyítékként elõkotortam egy, a bemutató idejébõ származó kritikát:
"Nagy Sándor az alfahím. Tiltakozása és szerelme egyformán hihetõ. Noha neki van a "legjobb segge", ezzel nem él vissza, mert inkább a tetteivel hódít."

Hát lehet ezzel vitatkozni?
http://www.rtlklub.hu/musorok/reflektor/videok/87151
10/10
ratoncito 2010 okt. 09. - 10:50:41 10/10
(2560/3033)
Látom a vacsoracsata kapcsán már lassan egy kész lázadás fog kialakulni Sanyiért:D:D . Amúgy az elõzõ társaság tényleg sokkal szimpatikusabb volt
/ami engem amúgy nagyon zavart, nem tudom ki hogy van ezzel,de Keresztesnek ez a látványos szenvedése,hogy "fúúúj húúús" engem kiborított. A Laár Andrist nem érdekelte,hogy a többiek azt eszik,nem vágott pofát,csak egyszerûen nem ette meg. Ez meg itt szenved,meg nem hajlandó hozzáérni amikor csinálja(de azért a kolbászt IS megkóstolja-most hogy van ez?)/
No de most már mindegy, a lényeg, hogy mi tudjuk ki a valódi gyõztes.:D
10/10
ratoncito 2010 okt. 09. - 10:39:27 10/10
(2559/3033)
Mindenki 29-én megy? Akkor senkivel nem találkozom:(
(De még jó, hogy nem megyek egyedül az elõadásra legalább lesz aki fellocsol ha beájulok a csókjelenetnél.)
10/10
nina3 2010 okt. 09. - 10:13:34 10/10
(2558/3033)
Tényleg fölösleges a smink - semmi nem marad belõle...

Sanyi órákon át és a csókjai: hát ahogy a pénteki vacsorán õ is fogalmazott: "Egy padlizsános éjszakán, mirõl álmodik a lány..." :D
10/10
nina3 2010 okt. 09. - 10:09:26 10/10
(2557/3033)
Én sem akarom kifejezetten bántani az általam említett személyeket, hiszen alapvetõen szeretem Szerednyeit és Millert is, és mindketten bizonyították már bõven, hogy tudnak, és van helyük a színpadon. :)

Szerednyeivel úgy voltam, ahogy te Victorral - míg csak az egyiket láttam nagyon tetszett, de jött a másik és tarolt. Millerre is igaz amit mondasz, ha szól, akkor nagyot szól. Csak fájt, hogy míg Sanyi és Serbi minden alkalommal a nézõk szívéért küzd, addig õk már csak akkor, ha kedvük tartja. :(

Visszatérve Victorra: hát tényleg söpörte az összes fáraót :D
Amúgy én a JKSZ-t is az õ Pilátusával láttam. Olvastam a blogon, hogy Sasvári nagyot alakított és el sem tudod képzelni ezt Victorral. Na õk ketten biztosan egészen más Pilátusok, az tuti, de egyiket sem becsülöm kevésbé. Bár Sasvárit jómagam nem láttam, csak olvastam róla, de biztosan olyan amilyennek írták, írtad. Komoly, érzõ, elsöprõ, alapvetõen a "klasszikus" Pilátus. Na Victor totál más karaktert formált.Hasonlóvá tette a karaktert bizonyos szempontból, mint a József fáraója. Nagy uralkodó, aki bár kemény próbál lenni, de azért vannak érzései, hivatalosan õ a fõnök, de az irányítás más kezében van, viszont agyilag valahol valami már elppattant egyszer odabent...
10/10
marteeka 2010 okt. 09. - 09:35:32 10/10 Előzmény nina3
(2556/3033)
Heródesrõl még nem tudok nyilatkozni, mi csak Bélával láttuk, aki valóban nem alakított túl nagyot. Én ezt úgy értékeltem akkor, hogy a jelmez és a díszlet megtesz mindent, neki már rá sem kell játszania, annyira komikus anélkül is. De biztosan igazatok van Sanyit illetõen, ha belegondolok pl. a Fáraó szerepébe a Józsefbõl, ott is azt hittük Gáspár Laciról, hogy mekkora Fáraó (szintén a komikus jelmez), közben meg Posta Victor lejátszotta õt is simán.

Ennek ellenére Béla általános szereplésével nem teljesen értek egyet, bár lehet én is csak a "rangidõbõl" táplálkozok, és tõle automatikusan tetszik minden, mert õ "Béla". Egyébként nekem a Producerekben kifejezetten tetszett, bár Haumann Péterhez nem tudom viszonyítani, de Gálvölgyihez igen. Egészen más producerek voltak, de egyiküket sem tudnám a másik elé helyezni játékban.

Sanyi és Serbi szakmai alázata nem kérdés, teljesen igazad van.
Kicsit Miller Zoliba kötnék még bele :)
Tény, hogy a nyilatkozatai és a pályához való hozzáállása az utóbbi idõben szépen kifejezve sem épp kielégítõ, viszont ha nagy ritkán még színpadra lép, ott akkor azért kõ kövön nem marad. :)
10/10
marteeka 2010 okt. 09. - 09:14:51 10/10 Előzmény nina3
(2555/3033)
Köszi az érzékletes beszámolókat, leginkább azért, hogy felkészítettél a Sors bolondjaira :)
Most már egészen biztosan nem fogok akkor sminkelni 29-én, felesleges idõpocsékolás, ha úgyis lesírom :)

(Bár erre az órákon át Sanyit nézni - fõleg csókolni - dologra még nem is tudom hogyan készüljek fel...)
10/10
marteeka 2010 okt. 09. - 09:10:26 10/10 Előzmény fresia
(2554/3033)
Nem, nem cenzúrázom a hozzászólásokat - ha csak nem indokolt :)
Attól, hogy hosszadalmas és fáradtságos tevékenység az írás, még nem esik nehezemre, hidd el, ha így lenne, akkor nem olvastál volna tõlem ennyit. Tényleg szívesen írok, de az még nem változtat a tényen, hogy mindez hosszadalmas :)

A macskámat már a szolgáltatónál regisztráltak közül is sokan megdicsérték, köszönöm. Az írsége viszont egészen másra vezethetõ vissza, nem arra a bizonyos éjszakára Riminiben, amire Síva is utalt és amirõl Te is tudsz. Sokkal egyszerûbb, az azonos nevû pub volt életem elsõ bp-i éjszakai szórakozóhelye, ami nagyon emlékezetes, és mind a hely, mind pedig a nevének csengése és jelentése nagyon tetszett. Sokáig használtam is ezt a nevet nick-ként itt-ott, de az utóbbi idõben úgy elszaporodtak az ír macskák, hogy csak egy halom számjeggyel a végén lehetne csak igénybe venni, de azt már úgy nem szeretem, hogy én vagyok az x-edik a sorban...
Ezen az oldalon viszont még szabad volt, no meg idõközben több kötõdésem is kialakult az írekkel :)