Téma: Nagy szám

10/10
marisál 2021 ápr. 21. - 23:46:02 10/10
(8/8)
Jó kis könnyed műsor, érdekes belelátni a szereplők élettörténetébe, a legtöbb dal tetszett, de nem mindenkinek sikerült szerencsésen a dalválasztás, pl. Hajós Andrásnak kiváló hangja van, de amit a műsorban alakított, az kész katasztrófa volt, motyogott mély hangon, az nem volt éneklés, borzasztó volt hallgatni. Kovács Patrícia nagyon szép színésznő, de nem tudom mi a szerepe, nem beszélget senkivel, nem fogadja a meghívott vendégeket, és amikor ő beszél, olyan a hangja, mintha egy zárt térben, vödörrel a fején beszélne, vagy csak orrhangja van. Nem veszi észre a hangmérnök?
1/10
pumpika 2021 márc. 30. - 19:18:02 1/10
(7/8)
patricia igazi jóféle csaj, de alig szerepel benne, pedig inkább nézegetném őt jó ki feszes rucikban, mint egy szellőpistát :) a műsor meg nulla
1/10
nikato 2021 márc. 22. - 15:18:26 1/10
(6/8)
Eléggé fel van javítva egy-két emberke hangja stúdió technikával, pl. Barabás Éva hangja. Neten néztem vissza a műsort beletekerve, nem sok értelme van, e helyett is mehetne akár egy komolyabb (nem török) sorozat, Kovács Patricíát pedig egyáltalán nem bírom.
AzErzsike 2021 márc. 18. - 11:01:32
(5/8)
Kivolt az akivel Bence a számot énekelte?
janderka 2021 márc. 06. - 10:54:54
(4/8)
De ugyanez igaz Flourra is. Propaganda 2.0 - kamupatriciával a leadben.
https://youtu.be/9cHZwOXqWY0
janderka 2021 márc. 06. - 10:37:46
(3/8)
Újrahasznosított műsorkoppintás.
Liptai ugyezt a pincelakást évekkel ezelőtt Till Attillával a Propagandában pityeregve végigjarta már egyszer. Elmesélve szóról szóra ugyanígy a gyerekkorát.
https://youtu.be/Mdkwm1qifHM

Csak nem zarándokhely lett azóta a tárolóból - ahová kamerák kereszttüzében tíz évente vissza kell térni?!
olahmiki1959 2021 márc. 04. - 16:34:55 Előzmény Aknow
(2/8)
Igen, a műsor elég jó, de egy kérdést azért feltennék: kérem, mi szükség van itt Kovács Partríciára?
Mert neki annyi a szerepe, hogy az elején felkonferálja a műsort, utána eltűnik, például egy szót sem beszélget a szereplőkkel, a végén pedig elköszön a nézőktől. Nagyjából 3 percig van a képernyőn...
Ezt bármelyik tévés meg tudná csinálni, az egész arról szól, hogy neki is legyen egy műsora, és keressen egy kis pénzt.
Liptai Claudia blokkjában pedig kifejezetten csúnya dolog volt, hogy a TV2-es szerepléseiről - ahol éveket töltött, a legkülönbözőbb műsorokban - egy szót sem ejtettek! (Nem az ő hibája volt, gondolom, neki nincs beleszólása abba, hogy az RTL mit ad le.)
Persze, jól tudom, hogy a TV2 konkurens csatorna - amit meg sem szabad említeni, mintha nem is létezne -, de ez az állandó vetélkedés a két tv között annyira pitiáner, hogy nincs is rá szó!
Szerintem a további adásokat nyugodtan meg lehetne oldani egy láthatatlan narrátorral, semmit nem veszítenénk vele...:)
10/10
Aknow 2021 márc. 04. - 00:54:36 10/10
(1/8)
Nagyon jó műsor, csak kár hogy ilyen későn van