Téma: Nagyfiúk

10/10
diamante 2010 aug. 27. - 22:17:18 10/10 Előzmény Horcsogg
(114/254)
Én kevés filmen tudok jóízûen és úgy nevetni,h nem érdekel,h mi történik körülöttem. Ennél a filmnél több olyan jelenet is volt,amikor potyogtak a könnyeim! Ahogy körülnéztem a moziban ülõk 90%-ának! Mi végignevettük ott mindannyian az egész filmet! Nem hiszem,h rossz ízlésem lenne! Bátran ajánlom mkinek!
9/10
kutakodó 2010 aug. 26. - 17:14:50 9/10
(113/254)
én az egész filmhez csk annyit fûznék hozzá, hogy: Na miújság van lyááányook? :D:D
7/10
Horcsogg 2010 aug. 25. - 12:00:14 7/10
(112/254)
Picsába már, most nem tudom, hogy nézzem vagy ne nézzem meg moziban, annyira változóak itt a vélemények.
Zohannál jobb vagy rosszabb?
Loreley 2010 aug. 23. - 21:55:13
(111/254)
Múlthéten néztük meg, de mi elnevetgéltünk rajta :) Azért egy mozit megér :D
Mrs. Benzedrine 2010 aug. 23. - 14:22:38
(110/254)
szerintem nagyon vicces film volt :D de ez a film, inkább egy otthoni dvdzés, mint egy mozi. Hiányzott a történet lényege
8/10
M4RT!N! 2010 aug. 22. - 04:41:20 8/10
(109/254)
Nah,rávettem magam hogy megnézzem,azután egész jó kis film lett,szóval jó film volt.8/10
Charles Foster Kane 2010 aug. 21. - 22:35:20
(108/254)
Ahogy az egyik szereplõ mondja. "Itt semmi sem történik. Imádom." Én nem. Ebbõl a nézeteltérésbõl kifolyólag a kukába vágott expozíció után halálra untam az egészet. 10/3
4/10
lambo83 2010 aug. 21. - 12:23:42 4/10
(107/254)
Na jó inkább 10/4, mert a strandos jelenetekben volt pár jó poén! :)
Meg hogy ne legyek olyan negatív, na meg a csajok jók voltak :)
4/10
lambo83 2010 aug. 21. - 12:06:40 4/10 Előzmény kal_and
(106/254)
Jaja! Ez volt a jó megfogalmazás. Mintha lett volna pár poénjuk és köré akartak építeni egy sztorit. Sandler miatt én is végignéztem, de az egész film totál erõltetett poénnal van tele, megspékelve egy rossz rendezéssel.
Eltörpül egy mindenható, vagy 50 elsõ randi, vagy bármelyik sandler film mellett.

10/3 Csak sandler miatt, õ legalább jól játszik benne.
Delaco 2010 aug. 21. - 04:27:58 Előzmény D.D.
(105/254)
Szerintem a mostanában bemutatott vígjátékok közül még ez volt a legnézhetõbb darab. Egy-két szakállas poén, néhány eredetibb, egésszében nézve kellemes vasárnap esti mozi, ha lazulni indulsz tökéletes. 10/6,5
10/10
D.D. 2010 aug. 20. - 14:36:56 10/10
(104/254)
Ez egy humoros film, jók a beszólások benne, nem tudom miért mondja mindenki, hogy rossz. Én ma fogom másodszor megnézni. Akinek van humorérzéke, annak tetszeni fog. 10/9,5
ildiho 2010 aug. 20. - 12:06:05
(103/254)
Én egy tanácsot tudok adni mindenkinek, mert nagy hibát követtem el mikor minden film elõtt elolvastam a hozzászólásokat...de többé nem teszem. Már régebben láttam a filmet és megdöbbentett, hogy ilyen sok valakinek nem tetszett, sõt egy "jó volt" komit se láttam :( Szóval a tanulság: Ne higgy idegeneknek, akikrõl azt sem tudod, milyen a filmízlésük, lehet ami nekik tetszik az neked nem fog és fordítva. Persze már én is láttam jobb filmet, de azért ennyire nem rossz!:) Nézd meg bátran, elõítéletek nélkül!
5/10
sleepwalker77 2010 aug. 20. - 10:31:07 5/10
(102/254)
Hát régen láttam ennyire gyenge vígjátékot. Sikerül ennyi jó színészt összehozni egy filmre, erre életük leggyengébb alkotását produkálják... 5/10 de csak a színészek miatt ilyen magas. :)
ronnieweasley 2010 aug. 19. - 22:48:48
(101/254)
Szerintem nem ér meg egy mozijegyet.
6/10
Catharin 2010 aug. 19. - 19:31:35 6/10
(100/254)
Hát ez film... nem valami nagy szám...alig-alig pár poén azok is elég gyengék...
bár biztos sok embernek tetszik ez a film,mert körültöttem basszus úgy nevettek mások a filmen...fúú fõleg az a szánalmas futásos jelenet amikor mindenki elesik-_- hagy ne mondjam ettõl a filmtõl sokkal öbbet vártam,már csak a színészek miatt...elég ratyi,csak azért nem mentem ki mozi közben,mert a baártommal mentem el a filmre és nem akartam megbántani,hogy ennyire nem tetszik amit látok... egyszóval nem nagyon éri meg megmenézni.
Dius 2010 aug. 19. - 08:36:43 Előzmény cometzjeah
(99/254)
Annyira igazad van, szerintem is TÖK UNALMAS.
Igazi ócsó vígjáték, gyors egymásutánban erõltett poénokkal, klisékkel, felesleges témákkal. Pl. nekem az, hogy mi a fenének kellett bele az a milánói szál, annyira nem értem.
Spoiler: És mert a gyerekek kacsáznak, ami annyira idillikus, mondjuk le az egész eddigi életünk meghatározó életcélját, és maradjunk még, drágám..!
Hollywoodi ragacs.

Nevetséges film, de nem vicces. Sajnáltam utólag a rá fordított pénzem és idõm.:(
1/10
cometzjeah 2010 aug. 18. - 22:40:16 1/10
(98/254)
nem nagy szám .
egyszer nézhetõs
igazábol kemény 2x tudtam egy kicsit röhögni
de lehet ,h azért mert ne mondjam azt h UNALMAS :D:D:D
mégegyszer nem nézzném meg :D
9/10
Babiána 2010 aug. 18. - 21:07:28 9/10
(97/254)
Ma néztem meg, és végigröhögtük az egészet...nagyon nagy volt, jó vígjáték, amiben csak buli, és poén van:):):), nekem nagyon tetszett ;) 10/9 ebben a kategóriában, csak mert lehet hogy van jobb :DDDd (;
Sliyu 2010 aug. 18. - 17:31:36
(96/254)
nah akkor én a pozitív vélemények táborát erõsíteném :)
annyi itt a negatív visszajelzés, h meg sem mertem nézni. aztán barátnõm pasija feltette a laptopra és múlt7en egy unalmas esõs délután nekiestünk, mondván most jobbat nem tudunk. hát végigröhögtük az egészet! sandler esti mesék-je ehhez képest egy nagy kupac kakkanat! :D:D annyira jó ahogy egymásra talál ez a pár család :) meg a strandos jelenetek is :D meg amikor szegény csávót szivatják aki be van gipszelve xDDD ott sírva röhögtem :D
8/10
M4RT!N! 2010 aug. 17. - 23:45:09 8/10 Előzmény M4RT!N!
(95/254)
Láttam az elsõ 30 percet de aztán elklikkeltem,2okból:
1.fél3 volt.

2.olyan unalmas volt hogy az már gáz.


Szóval egy 2 hétnek el kell teljen hogy ujra rávegyem magam hogy megnézzem, végig.