Téma: Nagyon vadon

mordrid 2008 márc. 05. - 19:06:57
(5/45)
Hi!

Én azt gondolom, a kis Sül nem bután, hanem sokkal inkább boldogan mondta, hogy "haver!". Úgy vettem észre, annyira hiányzott neki, hogy végre valaki azt mondja neki, hogy "haver", hogy végre valaki haverjának nevezze õt! :-) Hiszen azt meg milyen szomorúan mondta: "Mmmmmmm! Nincs már haver." :-( S amikor végül is mind együtt maradtak az erdõben, akkor meg micsoda boldog volt megint, s boldogan kiálthatta: "Hello, haver!" Úgy vettem észre, nagyon szerette ezt a szót, de a jelentését még jobban! :-)

Nem szívesen nézném meg mással ezt a filmet! Ugyanis szerintem nem jó az, amikor az embert bõgni látják.
bloffke 2006 dec. 10. - 19:36:53
(4/45)
Szerintem azért nem olyyan rossz ez a "mese". Én nevettem egy két poénon. A személyiségzavaros kacsa nagyon nagy:), meg a sül: HAVEERR, olyan bután tudja mondani:)
Timke 2006 dec. 03. - 14:34:21 Előzmény Figool
(3/45)
Sajnos egyet kell veled értenem. Már én is kezdem unni, hogy minden hónapban kijön egy új mese, ami kb ugyanolyan, mint az elõzõ. Bár ez szerencsére a jobbak közé sorolandó, de nem hiszem, hogy többször meg fogom nézni. Gyerekeknek oké, egyszer meg lehet nézni, de nem fog a Shrek vagy a Jégkorszak nyomába érni.
Figool 2006 nov. 30. - 12:01:23 Előzmény Sofee87
(2/45)
Szerintem meg nagyon gyenge! Már kezd unalmas lenni az ilyen mesék tömkelege. Végy egy bátor állatot, és egy szerencsétlen hülyét, és mentsétek meg a "világot"! Az összes errõl szól, ugyanazokkal a poénokkal. 12 év alatt szórakoztató, de felnõtt meseként nagyon gyenge! Én mondjuk nem emlékszem, hogy akár egyszer is elmosolyogtam volna rajta magam.
Sofee87 2006 nov. 18. - 20:51:24
(1/45)
Szerintem naggggyn jó volt :D hihetetlen sokat lehetett rajta röhögni :D
Nézzétek meg!!!!
"lehet hogy csak egy kacsa, de szép a mosolya" :D