Téma: Napforduló

5/10
nikato 2021 márc. 27. - 15:03:24 5/10
(21/21)
Egész jó, főleg, hogy került egy csattanó a végére. De 2x nem nézném meg az biztos, egyszer bőven elég volt.
3/10
stupek2 2016 okt. 31. - 09:58:50 3/10
(20/21)
"A társaság évrõl évre együtt köszönti a nyári napfordulót, mégpedig Megan szüleinek luxus hétvégi házában” írja a leírás. Mégis a shopban kérdezik meg merre kell menni. Aztán sokáig egynyomtávú úton mennek, mintha soha nem jönne szembe autó. Mennek így vagy 3 km-t, mire eljutnak egy luxus hétvégi házhoz. Vajon ezt a házat hogyan építették fel, ha csak egy földút vezet oda. Viszont van villany, TV,rozsdás víz. Felesleges párbeszédek, csakhogy múljon az idõ. Idõugrások-ide-oda. Sajnos az elsõ 20 percben semmi összefüggõ cselekményt, történetet nem véltem felfedezni. Több mint 400 filmmel a hátam mögött már tudom, hogy nem lesz jó ez a film. Ha ddig nem pörgött fel, nem is fog, illetve ha igen 1-2 perc lesz az egész.
4/10
Rahar 2013 aug. 29. - 23:54:37 4/10
(19/21)
Unalmas filmnek tartom. A cselekményvezetés vontatott. A színészek hozzák az egyszerû karaktereket. Az alaptörténet nem keltette fel az érdeklõdésemet, a cselekményvezetés a szellemes résszel sajnos már igencsak nem egyedi ötlet. Számomra pontosan azon a határmezsgyén van eme alkotás, ahol nehéz eldönteni, hogy érdemes volt-e megtekinteni vagy nem.
8/10
lucikam 2013 júl. 01. - 00:16:14 8/10
(18/21)
Most komolyan, de ez mitõl filmdráma. Ez nem filmdráma.
7/10
DarkGirl 2012 máj. 25. - 20:17:09 7/10
(17/21)
Én kb. 5 éve láttam,de emlékeim szerint egy 1 nézhetõs,nem túl rossz film volt.
7/10
fáklyás menet 2011 okt. 21. - 22:39:30 7/10
(16/21)
Nem bántam meg, hogy megnéztem, a kategóriájában megállja a helyét, végig érdekes volt.
ilovedogs 2011 aug. 18. - 16:40:23
(15/21)
Borzalom volt...és nem jó értelemben:))))Az egész filmben csak a vége ért valamit...nah meg a Nick:D
10/10
Petrus601 2011 aug. 09. - 11:55:12 10/10
(14/21)
Nekem személy szerint nagyon tetszett a film! De hát tudjátok...ízlések és pofonok!:) (És én nem gondoltam volna, hogy ez lesz a vége.:))
10/10
diana22 2011 jan. 09. - 23:50:07 10/10
(13/21)
Közel sem volt rossz film, mint ahogy elõttem levetítették. Jó sztori, érdekes végkifejlet, jó zene. Csupán a csaj picsogása idegesítõ kissé. Szerencsére nem beszél sokat. :)
5/10
¤ phillippa ¤ 2010 aug. 26. - 21:17:52 5/10
(12/21)
Annak ellenére hogy elõre ki lehetett következtetni hogy mi fog történni,és hogy voltak benne tipikus jeleneteket.motivumok, amiket nem ebben a filmben látott elõször az ember,egy viszonylag jó és izgalmas film volt.
1/10
zs9302 2010 júl. 28. - 17:35:25 1/10
(11/21)
Hát ez valami borzalom. 70 percig semmi nem történt utána meg tovább nem játszotta le (online néztem), valami hiba volt, de nem töltöttem be a végét, mert annyira eseménytelen volt, hogy nem érdekelt mi van.
1 pont ! (jó szívvel - abszolút vacak)
A büdzsé szerintem 100 000 dollár sem volt.
10/10
05starsfan 2010 márc. 15. - 19:02:27 10/10
(10/21)
Nekem nagyon tetszett!! Szerintem jókis film érdemes volt megnézni :) Amanda hiába játszott kevésbé fontos szerepet nekem tetszett =]
5/10
shann 2009 júl. 17. - 17:41:12 5/10
(9/21)
A halott lány hapsiját igen...mint említettem, nem sûrûn nézek hálivúdi nagydurranásokat, mert legtöbb esetben csalódnom kellett, nem láttam a Mamma Miát, sõt értékeléseket sem hallottam róla, hogy jó e vagy sem...hogy a színésznõ befutott vagy nagy sikert aratott azt annyiban találom sántának, hogy akkor minimum minden azzal lenne tele, hogy milyen jó alakításai vannak, de legalábbis, hogy kivel,hol és milyen ruhában látták,rengeteg irigye lenne akik mindenhol fikázzák, de én még ilyennel sem találkoztam...
A solstice szereplõit eltalálták, teljesen átlagos srácok akiknek van egy közös sötét folt a múltjukban, de ezek a színészi munkák azért -ismétlem, szerintem- nem mérhetõek gigászi magasságokban. Egyszerû, könnyen játszható szerepek. A csaj akit emlegetsz, nos névhez nem tudok arcot társítani, valószínûlleg azért mert nem mosta le a pályáról a többi szereplõt.
Ez a film, a nagyon rossz és a nagyon jó film között számomra középúton jár, mert mondjuk A remény rabjai közelébe ezt a filmet nem tudom értékelni, hiszen az klasszisokkal jobb. De horror kategóriában sem kaphatna nálam 1 és 10 között ötnél jobbat, mert egy Romero klasszikushoz képest hol van ez?????De próbálok még szûkebb körben mozogni, mert a zombi-horror megint más tészta.
Szóval ez egy olyan tinihorror szerûség lenne. Hát klasszikus tinihorror mondjuk a Rémálom az Elm utcában vagy a Péntek tizenhárom, de újabbak közül a Végsõállomás,a Sikoly és asszem itt is lehetne még folytatni. Nálam a végsõállomás elsõ része egy 8-ast kapott, mert újszerû volt a történet, a Péntek 13 és a Rémálom(...) elsõ részei 10est kaptak.
Nem sok csak vagy két kanyar kellett volna, amivel a Napfforduló hozzátesz valami újat a horrorokhoz,ahogy a Rec például a kézikamerás témát. Szóval ha egy horrorranglistát kellene felállítanom egy és tíz között, lehet,hogy még egy vagy két hellyel lejjebb is kerülne. De nem teszem meg mert fölösleges. Rengeteg jobb film van a Napfordulónál kategóriáján belül és persze rengeteg sokkal roszabb is.
5/10
shann 2009 jún. 18. - 12:23:01 5/10
(8/21)
Nos mint látod ötöst adtam a filmre, szóval nem volt rossz.
SPOILER!!!!!(aki nem látta ne olvasson tovább)
Az hogy kiszámítható onnan jön, hogy tudható, hogy a halott lány valamit mondani akar és azért szellemeskedik, s mikor a csaj elesik a mocsárban az is rögtön lejön h ottvan a kuty, esetünkben a kislány elásva. A kislányát keresõ magányos erdei ember pedig megadja a sztori összképét. És mivel tudjuk, hogy a halott lánynak problémái voltak a fickójával és lehet hogy azért lett öngyilkos, sejthetõ hogy a srác is benne van a buliban.Ezért kiszámítható.Az pedig hogy nem tudtad kiszámítani a filmet az saját egyéni szerencséd, mert így biztosan jobban szórakoztál.
De ennek ellenére tetszett, nem unatkoztam, nem kellett kikapcsolnom többszöris a lejátszót. A halott ikertestvér beszél hozzám, a szépfiú akibe a fõhõsnõ belezúg ezek már mind elhasználtak úgymond. Egyedül a tavas jelent. Na az tetszett.
SPOILER VÉGE

Fogalmam sincs ki az az Amanda Seyfreid, én Shawn Ashmore-t ismerem a sztoriból és Love Guru, meg hasonlós hálivúdi sztárprodukciókat ha lehet megsem nézek mert engem idegesítenek. Szóval meglehet, hogy a Love Guru 10szer rosszabb mint a napforduló, és én még legalább 40 olyan filmet tudnék mondani ami minimum tizszer rosszabb, ha nem többször mint a napforduló.

szóval egyszer mindenképpen meg lehet nézni, lehet, hogy kétszer is, az pedig, hogy kinek mennyire és miért tetszik az szerintem magánügy. Én attól nem vagyok, legalábbis nem érzem magam kevesebbnek mert nem ugyanazokat a filmeket szeretem mint Te.Ez egy fórum ahol lehet véleményezni. Nekem ez a véleményem.
5/10
shann 2009 jan. 28. - 17:26:02 5/10
(7/21)
B kategória,egyszeri... Marhára kiszámítható és nyilvánvaló,h mi fog történni.Shawn Ashmore (L) játéka még egészen jónak is mondható.
Nem egy újjat mondó darab.sémákból és ra építkezik...borzongásnak elmegy szódával.
10/5
BOKORARCU 2009 jan. 20. - 17:48:43
(6/21)
Könnyen feledhetõ alkotás,semmi extra.10\5 csak mert szeretem ezt a mûfajt,de aki nem az inkább ne nézze meg!
gida88 2008 dec. 27. - 00:02:59
(5/21)
Szerintem ez egy b kategóriás egyszer nézhetõ filmnek megfelel..fiatalok az erdõben,halott ikertesó,titokzatos öreg úr, woodoos ismeretlen helybéli és egy sáros fel-felvillanó lány..10/4
7/10
Fox| 2008 dec. 15. - 17:37:42 7/10
(4/21)
Szerintem egyszer megnézhetõ, kölcsönzõbe készült film. Imdb-n se értékelik túl, tõlem azért kapott egy 7est. A végén jó a csavar :-))
1/10
grubesa 2008 dec. 15. - 11:29:50 1/10
(3/21)
A 87 percbõl az 57.-nél tartok.
Lejátszó kikapcs...
Egyszerûen sz@r...
pzuzi 2008 dec. 14. - 21:54:04
(2/21)
személy szerint nekem nagyon tetszett:) jó volt a végén a csattanó.

***SPOILER***
Nem gondoltam volna h õ a hunyó:S pedig jól néz ki:S