10/10
szmerci 2010 febr. 02. - 15:46:04 10/10 Előzmény Millagro
(1822/3502)
itt az ideje megtörni ezt a hagyomány;))
10/10
duckshoot 2010 febr. 01. - 23:32:11 10/10 Előzmény kavalae
(1821/3502)
6. évad 19. rész.
kavalae 2010 febr. 01. - 21:28:24
(1820/3502)
Halihó!

A mai rész, hányadik évad, hányadik része? Köszike!
Millagro 2010 febr. 01. - 21:08:16
(1819/3502)
SPOILER

De, a tapasztalatok azt mutatják, hogy ha két szereplõ ilyen majdnem összejönnek huzavona kapcsolatba áll, akkor egymásra találás után esik a nézettség.
10/10
Viky 21 2010 febr. 01. - 21:01:51 10/10 Előzmény Cimmike
(1818/3502)
Igen, de mondjuk egy régebbi részben, valamikor a 4. évad környékén volt egy olyan rész, amiben Tony-nak és Ziva-nak egy bérgyilkos házaspárt kellett eljátszaniuk úgy, hogy tudták, hogy figyelik õket, csak azt nem tudták, hogy kik, de a lényeg az volt, hogy a házaspár szerepet élethûen játszák. Szóval akkor együtt voltak "úgy" de a munka miatt, hisz ez volt a feladatuk.
10/10
szmerci 2010 febr. 01. - 15:40:38 10/10 Előzmény Nissi
(1817/3502)
pontosan. csak azért mert összejönnek nem kell rögtön nézõszám csökkenésre számítani. az egész tõlük függ. meg lehet úgy csinálni h ne legyen utána jó:)
egyébként az nekem két ötletem van arra, hogy Tony mire mondhatta hogy Ziva hazudott:
1. vagy arra hogy nem Ziva aludt a kanapén (ergo mindketten hazudtak..a többit tudjuk;))
2. hogy Ziva nagyon tagadta Sarahnak hogy meg fordult már a fejében h összejöjjenek (szerintem ez a valószínûbb, mert ez párszor elhangzott a részben és mindig Ziva tagadta le)

viszont azt én is tartom, hogy "az"XD nem történt meg! abból nem zárnának ki minket:P
Nissi 2010 jan. 31. - 18:19:35 Előzmény Cimmike
(1816/3502)
***SPOILER***

hát ez jó kérdés, nem nagyon tudom, mert mikor Nora kérdezte Zivát errõl a dologról, akkor Tony éppen a mosdóban csevegett Ducky-val a halottról, tehát õ nem hallhatta, bár lehet, hogy Nora késõbb elmondta neki, szóval fogalmam sincs :)

bár Tiva fanként azt állítom, hogy nem történt meg "az" közöttük, bár nagyon vonakodtak, és igen gyorsan válaszoltak a kérdésekre, a 12-es szabály meg minden, mintha tényleg már csak az gátolná õket, hogy megtegyék, érdekes...:)
10/10
Cimmike 2010 jan. 31. - 12:42:39 10/10
(1815/3502)
***Spoiler***

Én is biztos vagyok benne, hogy "úgy" nem voltak még együtt, de valami tutira történt, különben nem viselkednének ilyen furcsán.
Tetszett, amikor a végén McGee megkérdezte, hogy ki aludt a kanapén, Tony meg rávágta, hogy õ (mármint Tony). Ziva viszont ugyanezt mondta a csajnak a repülõn (mármint, hogy Ziva aludt ott). És akkor Ziva megkérdezi Tonyt, hogy: - Miért hazudtál McGee-nek? Erre Tony: - És te miért hazudtál Norának? (csaj a repcsin)
Szóval az már egyértelmû, hogy nem egészen úgy történt az a Párizsban alvás, mint ahogyan állítják. ;-)
Viszont azon még mindig filózok, hogy melyik állítása volt az Zivának, amire Tony azt mondta, hogy hazudott?
Valakinek ötlet?
Nissi 2010 jan. 31. - 11:43:22
(1814/3502)
Hát pont ez az, fogalmuk sincs hogy mit kezdjenek velük, félnek attól, hogy ha összehoznák õket, akkor nézõket vesztenének, de szerintem, attól még nem lesz szappanbuborékáradat, ha egy párt alkotnának, minden attól függ, hogy írják meg. No mindegy
10/10
szmerci 2010 jan. 30. - 21:47:45 10/10
(1813/3502)
némi spoiler**

jó látni hogy nem csak én vagyok azon a véleményen, hogy az NCIS már nem a régi:/ nekem mondjuk a 7.13 nagyon tetszett.engem nem zavart h nem derült ki konkrétan minden.jó hogy lehet tippelgetni újra.:) végre láthattunk egy kis Tivát, bár az igaz, hogy valószínûleg megint egy jó ideig nem lesz semmi. utoljára a 7. évadban talán a második részben volt valami. meg mostanában úgy a történetek sem állnak össze, mindig ide-oda ugrálnak, közben a csapatra meg alig jut idõ.. remélem h a jetlag résszel most sikerült megint felhúzniuk magukat a készítõknek és visszaadni a régi hangulatot. Tony/Ziva kapcsolatról meg a véleményem, hogy most már el kéne dönteni h vagy minden részbe (vagy legalább minden másodikba) tesznek belõlük egy picit vagy pedig hagyják az egészet(bár asszem az senkinek sem lenne jó)!! szóval a legjobb lenne ha már folytatnák amit elkezdtek az évad elején =) meg amit múltkori részbenfolytattak. már várom h a febr.másodikaiban mi lesz.
Nissi 2010 jan. 30. - 09:04:29
(1812/3502)
***SPOILER***

szerintem "olyan" nem történt közöttük, talán csak túl közel, egymást átkarolva ébredtek, nem tudom, remélem azért majd valamikor kiderül, de ha mégis megtörtént akkor csalódott leszek, hogy ezt a rajongók teljes kizárásával tették

hát átívelõ szál azért van, egyrészt ott van Ziva félbehagyott mosszados leszerelése, és az amerikai állampolgárság, másrészt pedig ez az ügyvédes szál, amit Gibbs-nek tartogatnak, a kövi részben is lesz az ügyvédnõ, talán már többet megtudunk errõl a dologról
STKAKTUSZ 2010 jan. 30. - 02:10:18
(1811/3502)
---SPOILER 7x13---

Még mindig nevetek Gibbc idézett beszólásán:D:D:D
Hát én sem így képzeltem ezt a részt. Ennek ellenére nekem kifejezetten tetszett, hogy nem mutatták, mi is történt Párizsban, így sokkal izgibb volt:) Most megint olyanba nyúltak sztem a készítõk, amit érdemes lenne folytatni, mint az évad elején (és én naiv még mindig reménykedek hogy annak lesz folytatása). Tudom, nem lehet õket összehozni... De ez így most nagyon poén volt:) Ahogy folyton idézgették a 12-es szabályt... Biztos nem történt semmi közöttük, de mostmár tényleg úgy viselkednek, mintha csak ez a szabály állna kettejük közé, legalábbis szerintem. Mintha mindketten tisztában lennének azzal, hogy megvan ez a szikra. Eddig olyan feszült volt minden jelenetük, most meg mintha feloldódtak volna. (Amúgy nem nagyon vettem ki abból amit írtatok, szerintetek volt köztük valami? Az lejött, hogy nem nagyon rajongtatok ezért a szálért:)) De én még mindig várok egy "nagy beszélgetés"-t, mert az a vécés jelenet bár zseniális volt, közel sem oldott meg mindent (sõt...).

Nem tetszik viszont már annyira az, hogy a 13. résznél tartunk és még nem kaptunk egyetlen épkézláb átívelõ szálat sem. Nagyon nincs ez így jól. Mintha ebbe-abba belenyúlnának a készítõk, de igazából még õk se tudnájók, mi legyen. Eddig el voltunk kényeztetve, minden évadot a legapróbb részletektõl felépítettek a nagyszabású ávadzáróra, most viszont semmi jelét nem látom az építkezésnek. Az évad elején még jól is jött ez a fajta bizonytalanság, de most már kezd kicsit zavarni a dolog, hogy egyet lépnek elõre és kettõt (mégcsak nem is hátra, hanem) oldalra, szétesik az egész. Legalábbis én úgy érzem, hogy nagyon afelé tart...:S
Millagro 2010 jan. 28. - 13:42:17
(1810/3502)
SPOILER

Gibbs azért jobban megsérülhetett volna egy ilyen vetõdéstõl! Amikor az ajánlóban láttam, azt hittem, legalább egy kis kötést vagy orvosi ellátást kapni fog. (Mark Harmon mégegyszer kipróbálta, milyen akciózni.)

Aki meg arra vár, hogy Ziva és Tony kibeszéljék a dolgokat, azok csalódni fognak, ugyanis egyik sem az a kibeszélõs-megnyílós fajta.
lizi85 2010 jan. 27. - 21:51:45
(1809/3502)
Sziasztok!
Nekem meg van az NCIS-ne az elsõ 6 évada SZINKRONOSAN! Ha valakit érdekelne akkor az írjon a lizi.markus@freemail.hu -ra :D
Nissi 2010 jan. 27. - 20:50:06
(1808/3502)
***SPOILER***

A ködösítést én sem nagyon szeretem, az az igazság, hogy szerintem a Tiva dolgot kissé elszúrták az elõzõ évad fináléjában történtekkel, mert addig legalább tartott valamerre a dolog, az egymás ugratásai, flörtölgetések, stb, és ezt szinte lerombolták a fináléban, és ez a bizalmi herce-hurca szerintem kissé sok volt, és nem tudták, hogy mit kezdjenek velük most, mert nyilván sokan vannak, akik nem szeretnék a kapcsolatot, sokan meg igen, ezért gondolom, hogy ezt azért így csinálták, hogy ne legyen belõle probléma, de nekem ez így nagyon nem tetszik. Ezt a részt most megkapták a Tiva fanok és biztos vagyok benne, hogy jó néhány részig megint semmi. Másrészt, amit hiányolok az az, hogy Tony és Ziva szemtõl szembe megbeszéljék a történteket, mert nyilván van mirõl, és ez eddig csalódás, hogy ezzel nem foglalkoznak, pedig súlyos dolgok történek, és mondtak egymásnak is.
10/10
Cimmike 2010 jan. 27. - 20:29:33 10/10
(1807/3502)
***Spoiler 7x13***

Ez a beszólás Gibbs-tõl nekem is tetszett! :-)

Viszont a másik dolog miatt én is csalódott vagyok. Elõször is semmi elõzmény nem volt, hogy miért mentek Párizsba. Én azt hittem, hogy mutatni fogják, hogy odaérnek a szállodába és kiderül, hogy nincs külön szobájuk. Vártam, hogyan fogják megoldani ezt a helyzetet, erre az egészet valami sûrû köd(ösítés) veszi körül, és már csak azt látjuk, hogy jönnek hazafelé... (Kép mellékelve!)
Sosem szerettem ezt a "célozgatok erre + arra, te meg gondolj az egészrõl, amit akarsz" típusú történetet, bár lehet, hogy direkt azért csinálták így, hogy a nézõk ezen rágódjank. Túl soxor játszották már el ezt, hogy nem mondják ki nyíltan, tulajdonképpen mi újság is van TIVA ügyben. Szerintem még õk maguk sem tudják...
Nissi 2010 jan. 27. - 19:53:29
(1806/3502)
***SPOILER 7x13***

hát ez meg mi volt? mármint a rész szórakoztató volt, és nem is az volt a lényeg, hogy ki a bad guy, na de most akkor mi történt Tony és Ziva között? Nagyon érdekes módon csinálták, a Tony/Ziva fanok és ellen fanok is érvelhetnek, hogy most akkor megtörtént vagy nem. Egyrészt Tony és Ziva is nagyon tagadta a dolgot, ami azért gyanús, a másik meg, hogy ha még egy ágyban is aludtak az nem jelenti, hogy megtörtént a dolog, akkor meg miért titkolóznak, hiszen elvileg mind2en felnõttek, vagy nem?
Nagyon érdekes. Ja és hát szeretjük Gibbs, néha a terminátor viselkedése miatt, néha meg a viccei miatt:
McGee: did you hit your shoulder?
Gibbs: No. The car did, McGee. LOL
10/10
duckshoot 2010 jan. 26. - 21:41:57 10/10 Előzmény Vica 09
(1805/3502)
Nagyon szívesen!
Vica 09 2010 jan. 26. - 20:42:59
(1804/3502)
Köszönöm szépen!
STKAKTUSZ 2010 jan. 26. - 12:01:04 Előzmény kuncsu
(1803/3502)
köszi! most nagyon jól nézett ki:)))