kitticica89 2012 okt. 28. - 10:31:48
(105/125)
-----SPOILER----
Több dolog sántít a filmben számomra. Elõször is, hogyan kamerázták be a szülõk hálószobáját, úgy, hogy õk nem vették észre, ha lyukat fúrnak a falba, arra csak felébrednek, arra szintén, ha bemennek a szobába. Másodszor, meghal a lány apja, a lánnyal beszélget egy rendõr. Miért nem kerül vmi gyerekotthonba, vagy hasonlóba? Gondolom a hullát nem rögtön viszik a temetõbe. Ezalatt az idõ alatt hol volt a lány? Honnan tudta, hogy mikor, honnan, mivel, melyik koporsóban viszik a temetõbe, és miért névtelenül temetik el a pasit? Nyilván így érdekesebb, hogy csak azzal a számmal tudják megtalálni, de akkor is. Valamint, a sírásók észrevették a kislányt már a hajón, sõt az orra elõtt temették el az apját, majd otthagyták egyedül egy szigeten a temetõben? Mivel az újságcikkben ez volt, hogy ott bukkantak rá. És amit már más is szóvá tett, hogy a gonosz fiúk, honnan tudják, hogy a lány fejében ott van a 6 jegyû szám?? Meg a temetõbe már maguktól odataláltak, tehát tudták, hogy ott van eltemetve és a lány tudja melyik sírban, de ezt a nyilvántartásból is kideríthették volna. Nyilván akkor nem lenne a film sem.
pneklara 2012 okt. 28. - 09:12:59
(104/125)
Nekem nem tetszett, sajnálom is, hogy jóval éjfél utánig kitartottam - de az óraátállítás miatt csak nyertem egy órát:)
Van egy ötlet, és köré tupíroznak bonyodalmakat, amelyekkel ki lehet tölteni másfél-két órát. Ez M.D.-nak felejthetõ filmje.Kicsit izzadságszagú, hogy összehordjanak keménységet, brutalitást, családi idillt, némi humort, könnyfakasztást.
8/10
Ivoa 2012 okt. 28. - 08:21:12 8/10
(103/125)
Szavaztam is! :)
7/10
offtopic
Rahar 2012 okt. 28. - 08:20:46 7/10
(102/125)
Ha képes voltál már másodszor reagálni az írásomra és még kéretlen tanácsokat is osztogatsz, akkor itt a nagy lehetõség, hogy újfent okoskodásod helyet válaszolj az eredeti kérdésemre. Ha segítõkész és nem kötözködõ volnál, akkor már az elsõ alkalommal ezt tetted volna. Most akkor várom felettébb bölcs válaszaidat. Hogy ne kelljen visszaolvasnod, bemásoltam neked az eredeti szöveget:
***SPOILER***
A lány azért játszotta a hülyét, hogy ne férjenek hozzá, de alapvetõen nem a lányt akarták megölni, hanem csak a kõ kellett nekik. Ergo, ha megmondta volna nekik, hogy a maciban van és az apja mellé van helyezve, akkor azok leléptek volna a cuccal és ennyi. Ha pedig a lány nem tudta, hogy a maciban van a keresett cucc és a rossz fiúk sem, akkor azt honnét tudták, hogy egy számsort kell a lányból kiszedni. Ezért alapvetõen két logikai bukfenc is van a filmben.
***SPOILER VÉGE***
8/10
Ivoa 2012 okt. 28. - 08:17:01 8/10
(101/125)
Köszi, hogy leírtad a film végét, ugyanis én éppen akkor aludtam el, amikor Hóvirág18-nál elment az adás...:) Eddig azon bosszankodtam, milyen kár, hogy nem tudom a sztori végét.:) De hála Nektek, már én is tudom! Neked is köszi, Hóvirág18!:) Ja és: 8 pontot adnék a filmre, ha nem akadályozná technikai hiba a szavazást. :)
9/10
-greghouse- 2012 okt. 28. - 00:51:26 9/10
(100/125)
********SPOILER*************

***********SPOILER***************

***********************SOPOILER**************

A csaj az ujjával egy poros üvegre leírja a számot, egy sírnak a száma, a rosszfiúk kiássák a babát keresve, de nincs ott, mérgesek, vissza, Douglas: "tükörírás volt" megfordítja a lapot, másik szám, azt is kiássák, ott a baba, benne egy zacskóban egy drágakõ, verekedés, lövöldözés, stb, fõgonosz lelövi a hosszúhajú gonoszt, Douglas belelöki a sírba a fõgonosz Beant, elõtte a drágakövet, "menj utána", rendõrcsaj megjön, fõgonosz fölkel, lövöldözés, Douglas megránt egy láncot és fõgonoszra markában a kõvel ráborul az egész sír, snitt, reggel, rendõrség, együtt a család, beteg csaj Douglasékkal mosolyogva napkeltébe el.....

*******************SPOILER VÉGE**************

Szerintem jó a film.
emheni 2012 okt. 28. - 00:45:11
(99/125)
SPOILER: Meglett a koporsó, benne a baba, kis verekedés,közbelép a rendõrnõ. Lelövik, de nem hal meg. Egy nagy rakás föld ráomlik a fõgonoszra,mintha metró ütötte volna el...
Zárókép: Együtt vannak négyen:apa, anya, két lány. Rendõrnõ túléli,a gonoszok nem.
Hóvirág18 2012 okt. 28. - 00:35:50
(98/125)
Bacca meg 0:27-kor elment az adás:@:@
Ott tartottam, hogy ...

***SPOILER***SPOILER****SPOILER

kivitte a temetõbe a csajt és ott vártak rájuk.
Mi lett a vége?

***SPOILER***SPOILER***SPOILER
hasszeda 2012 okt. 27. - 23:12:41
(97/125)
Nekünk analóg adás van, és mégis angol nyelvû.....:)
ways 2012 okt. 27. - 22:59:19
(96/125)
Brittany Murphy élt 32 évet.
Kár érte, a 8 mérföldben is tetszett.
galileo29 2012 okt. 27. - 22:47:08
(95/125)
Valószínûleg digitális adást nézel, válts hangsávot.
HunTibor 2012 okt. 27. - 22:43:08
(94/125)
Azt tudja valaki, hogy nálam miért angol nyelvû a film?? Esetleg más is tapasztalta ezt?
Killbox 2012 okt. 27. - 22:34:46
(93/125)
Áruld már el,hogy mikor okoskodtam?!
Ha nem értesz egy filmet,akkor nézd meg újra vagy kérdezz meg másokat! Ez lenne az okoskodás?
7/10
offtopic
Rahar 2012 okt. 27. - 22:19:36 7/10
(92/125)
Mivel a film annyira nem tetszett, ezért én az életembõl biztos, hogy nem áldozok fel legalább két órát. Mielõtt megint okoskodnál a reklámok idejét is beleszámítom és az általam közölt információ csak közelítõ adat.
7/10
Rahar 2012 okt. 27. - 22:18:00 7/10 Előzmény MolnarErik
(91/125)
A lány eredetileg bent van a diliházban és nem férnek hozzá, akkor meg minek ölnék meg? Még a cuccért megértem az egész filmbeli hercehurcát, de csak azért, hogy ha már megszerezték a cuccot és ne tudjon róla senki, nem hiszem, hogy ilyen komoly emberrablást rendeznének, akkor meg az elrabolt egyének tudnának valamit.
Killbox 2012 okt. 27. - 20:58:53 Előzmény Rahar
(90/125)
Ma nézd meg újra és rájössz mindenre!
Ha nem akkor meg nem:p
MolnarErik 2012 okt. 27. - 17:20:35 Előzmény marie1
(89/125)
Hát szegény Brittany Murphy már örökké fiatal marad.
MolnarErik 2012 okt. 27. - 17:19:15 Előzmény Rahar
(88/125)
Mert ha már nem lenne rá szükségük, megölnék.
marie1 2012 ápr. 28. - 23:59:42
(87/125)
Kicsit off, de mindig úgy elszomorodom, mikor megöregszik egy színész, és brutál sminkkel (szemkifestéssel) próbálják képernyõ-képessé tenni. Semmi gáz, ez az élet rendje, de sajnos észrevehetõ, és engem egy pasin ez zavar....
7/10
Rahar 2012 jan. 30. - 12:33:56 7/10
(86/125)
Nemrég újra megnéztem a filmet és felfedeztem benne egy logikai hibát.
***SPOILER***
A lány azért játszotta a hülyét, hogy ne férjenek hozzá, de alapvetõen nem a lányt akarták megölni, hanem csak a kõ kellett nekik. Ergo, ha megmondta volna nekik, hogy a maciban van és az apja mellé van helyezve, akkor azok leléptek volna a cuccal és ennyi. Ha pedig a lány nem tudta, hogy a maciban van a keresett cucc és a rossz fiúk sem, akkor azt honnét tudták, hogy egy számsort kell a lányból kiszedni. Ezért alapvetõen két logikai bukfenc is van a filmben.
***SPOILER VÉGE***