Téma: Nekem 8

10/10
Zajac 2007 nov. 11. - 08:20:25 10/10
(18/158)
Szórakoztató ,laza kis film,sok nevetéssel :-))
lazado 2007 aug. 18. - 20:04:38
(17/158)
szerintem nagyon nagyon jó ez a film DE ez az új szinkron marha sz*r, szval aki nem látta az mindenképpen az eredeti magyar szinkronnal nézze meg ha tudja...
PszichoCica 2007 aug. 18. - 16:44:11
(16/158)
Kicsit furcsállom, hogy ilyen vegyesek a vélemények errõl a filmrõl... én személyesen még nem találkoztam olyannal, aki ne szerette volna a filmet :) Én azt hittem megszakadok a röhögéstõl ezen a két állaton!!! :D Bár én a legtöbb olyan vígjátékot imádom, aminek nincs köze a "hogyan ejakuláljunk pohárba, és itassuk meg a másikkal" fajta filmekhez... nahh ez nem olyan! :)))
10/10
Kristyna 2007 aug. 18. - 11:29:49 10/10
(15/158)
Ez egy olyan film, amit kötelezõ megnézni mindenkinek!!! Ez a legek csúcsa :) Imádom mindkét színészt és fergetegeset alakítanak. :D
zszoltan 2007 aug. 12. - 19:15:00
(14/158)
Ja, valahogy úgy. Engem a szereplõk kevésbé zavartak, mint a történet. (Fõleg Tim Robbins: hozta az elvárhatót.) Nem lett volna rossz az alapszitu, de valahogy a kidolgozás olyan béna lett, szerintem. Szóval egynél többször tényleg nemigen éri meg megnézni.
10/10
vanessa 2007 aug. 12. - 00:20:57 10/10
(13/158)
Én is nagyon szeretem a filmet!!Ez az egyik kedvenc a sok közül!!!Akárki akármit is mondjon, Q*VA jo!!:)
10/10
szilagyi-szilard 2007 aug. 11. - 21:17:22 10/10
(12/158)
Szerintem nagyon jó film, én többször megnéztem.
Aki szeretné látni a filmzene klipp-jét a <a target="_blank" href="http://www.dailymotion.com/video/x5dk9_scatman-john-scatman" title="http://www.dailymotion.com/video/x5dk9_scatman-john-scatman">www.dailymotion.com</a> weboldalon megteheti.
Newcastle United 2007 márc. 09. - 09:39:26
(11/158)
Múlt hét vasárnap láttam egy jó vígjátékot. Sötét ló, még topicot is nyitottam neki.:)
Newcastle United 2007 márc. 08. - 12:46:11
(10/158)
Kevés, de létezik.:)
Redfield 2007 márc. 08. - 11:57:52
(9/158)
Newcastle! :) D.Sz.-el már komolyan azon törjük a fejünket, hogy létezik e egyáltalán vígjáték, amit szeretsz? Az eddigi eredmények számunkra elkeserítõek, de nem adjuk fel! :)
Newcastle United 2007 márc. 08. - 09:37:51
(8/158)
Tim Robbins egyik legnagyobb kisiklása ez a film. Tipikus amcsi mozi.
yakin 2006 nov. 27. - 21:37:32
(7/158)
<a target="_blank" href="http://www.discogs.com/release/303930" title="http://www.discogs.com/release/303930">www.discogs.com</a>
itt a filmzene-lemez leírása, némileg bõvített verzióban.
hellboi 2006 szept. 18. - 12:47:48
(6/158)
Jújj, evvel az új szinkronnal kicsit furcsa volt...
de jó volt újra látni =D
Danko 2006 szept. 15. - 21:14:18
(5/158)
MEGVAN!!!

Scatman John - I'm the scatman
Danko 2006 szept. 15. - 21:09:59
(4/158)
Mi a film zenéjének a címe? nem tuggya vki? naon kéne nekem me sztem naon cool
akvik 2006 szept. 13. - 14:52:44
(3/158)
nekem is kéne a szám címe.
Andrea 2006 szept. 12. - 16:28:03
(2/158)
Cijja!
Nemtod hogy mi a fõcimzenéjének a címe? Nagyon kéne az a szám, léccy ha megvan akkor szólj, elõre is köcce:))
myrcy 2006 szept. 10. - 12:47:53
(1/158)
Ez a film írtó nagy!! Fõleg, mikor a biztonsági õr elkezd táncolni :D:D:D