Téma: Nem

1/10
Andi1223 2022 aug. 23. - 23:11:54 1/10
(12/72)
Méltó a címére. Nope. Ha jót akarsz magadnak NE nézd meg ezt a "filmet". Életed egyik legrosszabb döntése lesz. Maximálisan egyetértek az előttem szólókkal, kritikán aluli, hogy ilyen förtelmet vászonra lehet vinni. Összefüggéstelen, vontatott jelenetek, az pedig teljesen érthetetlen, hogy miért kapott horror besorolást(??). Fel kell dolgozni a látottakat és hogy elvett az életemből 135 percet... Katasztrófa. Tényleg kérlek kedves felhasználó, ha tervezed, hogy megnéznéd, ne tedd!
1/10
Mr Tom 2022 aug. 22. - 22:47:43 1/10
(11/72)
Életem legrosszabb döntése volt hogy megnéztem ezt a filmet!
Kritikán aluli volt a film! Egy lepedő ami repked a levegőben és felszippantja az embereket, hát ez mi ez a sz.r?! Érthetetlen számomra hogy hogy lehet ilyen filmet lejátszani moziban, meg amúgy is..
Arra sem méltó hogy értékeljem, de főleg azért írok hogy ha valaki még meg akarná nézni az semmiképpen ne tegye! Ne szerezzen magának több mint két óra felesleges szenvedést! Borzasztó volt!
6/10
danek87 2022 aug. 22. - 13:14:35 6/10 Előzmény Ka_Wington
(10/72)
" sokat elárul, ha vetítés közben többen elhagyják a termet"

Mondjuk ezt már az "Us"-nál is többen írták itt a fórumon, ami nekem a kedvenc Peele mozim,úgyhogy engem nem tántorít el a negatív véleményáradat.
3/10
Ka_Wington 2022 aug. 22. - 13:06:36 3/10
(9/72)
Hatalmas csalódás volt, főleg azért is, mert én láttam a trailert (hiába volt spoileres), ami azt sejtette számomra, hogy itt igazi feszültséggel teli, izgalmas, sejtelmes történet lesz a filmvászonra vetítve,ami után majd jól leesik az állunk. ...Nope! Erre egy rendkívül vontatott, se füle-se farka párbeszédekkel teli, értelmezhetetlen egyveleg lett. Véleményem szerint nyomába sem ér Peele korábbi alkotásainak ez a film. Igaz szépen van fényképezve, igaz fellelhető volt benne egy mélyebb üzenet, de komolyan olyan érzésem volt a film nézése közben, mintha a szereplők nem kaptak volna rendes szövegkönyvet,és emiatt rögtönözniük kellett, illetve főleg a főszereplő mintha konkrétan unta és utálta volna ezt az egész szerepet. A túlpörgött lánytesó karaktert se tudtam értelmezni, kicsit erőltetett is volt számomra. Sajnos egyetértek azokkal a véleményekkel, akik negatívan írtak erről a filmről. Persze ez mindenki számára szubjektív, de az sokat elárul, ha vetítés közben többen elhagyják a termet, bevallom már régen nem tapasztaltam ilyet, de a Nope alatt igen.
3/10
Szaymon 2022 aug. 21. - 19:54:01 3/10
(8/72)
gyenge
1/10
RigbyTheMad 2022 aug. 20. - 22:07:13 1/10
(7/72)
Az egyetlen Peele film, ami nem ért eddig semmit. Igaz csak a Get out és a Us-t láttam tőle. Ez nem közelítette meg a felsoroltak közül egyiket sem. Egy sima zs kategóriás sci-fi féleség volt. De annyiban más, hogy eddig a filmjeiben nem volt semmi alja dolog.
Merlin Oldtimer 2022 aug. 20. - 11:25:14
(6/72)
A filmélményünket nem a korábbi kommentek jogos észrevételei szúrják el, kedves GeltonReTarder, hanem a a tény, hogy Peele filmje egy ostoba, lilaködös, minden kohéziót, ötletet és eredetiséget nélkülöző, lustán megírt fércmű, amely a műfajok izgalmas keveredése ellenére sem társadalmi szatíraként, sem horrorként, sem sci-fiként nem működik igazán. Persze, Hoytema - mint mindig - most is kitesz magáért, a film gyönyörűen van fényképezve, de ez önmagában sajnos kevés. Talán az egyetlen említésre méltó motívum benne a filmipar paródiája, de a film így is szétesik, mert hiányzik belőle egy jól felépített történet; itt-ott olyan benyomást kelt, mintha a nagy európai filkészítőket utánozná - sikertelenül. Még soha nem sajnáltam ennyire, hogy pénzt adtam ki egy mozijegyre, de leginkább azt a két órát sajnálom, amit már soha nem kapok vissza.
2/10
gBandi1983 2022 aug. 18. - 21:13:21 2/10
(5/72)
Borzalmas.
Amennyire vártuk akkora csalódás volt. 2/10
offtopic
GeltonReTarder 2022 aug. 16. - 19:17:01
(4/72)
köszönöm annak a moderátornak, aki letörölte az ez előtti, figyelmeztető kommentemet, és megkérdezném: Te direkt ki akarsz szúrni azokkal, akik durva spolier nélkül kívánják olvasgatni a hozzászólásokat?
Szóval, ez után nincs garancia arra, hogy ez a komment sem fog köddé válni, de azért még egyszer leírom. Amennyiben nem akarod, hogy a filmélményedet elszúrják, NE olvasd el zitu880 (itt, előző komment, alattam), és ha belefutsz: aszarnyasfejvadasz37 hozzászólásait sem.
3/10
zitu880 2022 aug. 14. - 16:53:15 3/10
(3/72)
Időpocsékolás az egész, sajnos, de a kisváros lakóit elrabolják az ufók, és a főszereplők lefényképezik a csészaaljakat. Ennyi az egész film.
7/10
villain_ 2022 aug. 11. - 22:55:03 7/10
(2/72)
a get out es az us nagyon jo volt, ezt is varom!
6/10
danek87 2022 febr. 13. - 11:16:02 6/10
(1/72)
Már megjelent a film hivatalos trailere:


https://www.youtube.com/watch?v=In8fuzj3gck

Ez alapján a film nekem inkább tűnik valami vadnyugati sci-fi szerűségnek mint horrornak de kiváncsi vagyok milyen lesz.