Torolt Felhasználo 2016 máj. 04. - 11:52:59
(4/4)
A "Szünet" sorozat filmje.

Röptében megtudjuk, hogy a diákok - idézem - "megfúrták a vízvezetéket". A kretén tanárt meg nem érdeklia csõtörés amit okoztak. Na az ilyen aztán tüntethetne...

De itt nem állnak meg a kis gonosztevõk! Személyiséglopás, a tanári kar sértegetése, az iskola felszerelésének rontgálása - és ez csak a felvezetõ percek. A szerencsétlen tanárok arra kényszerülnek hogy a kis fõrohadék ténykedését ellensúlyozandó (pl. az iskolai költségvetés számlájára motorcsónakot rendelni) a desszertet összegyûjtsék és nagytételben eladják hogy legalább kréta legyen az oktatáshoz!

És azt hiszitek csak mert (nyári) Szünet van a kis mocsok kushad? Neeem. Kezdésként betörést foganatosít. Csak mert az iskola láthatólag kiadta vkinek a területét - nyilván - hogy fedezze az általa okozott évközbeni károkat. Vagy csak úgy. Majd megtudunk egy sorozatos lopásról mikor zsaroláshoz folyamodik hogy szökésre (= felnptt értesítése nélküli távozásra) vegyen rá öt másik gyereket, ezzel nyilván õrületbe kergetve szüleiket. Sõt, igazábból ebbõl ketõtt ELRABOLNAK.

Felmerül a kérdés, miért nem készített pár fényképet / videot a nyüzsgésrõl és tett ÚGY bejelentést a hatóságoknál?

Ehelyett lopnak, személyiséggel élnek vissza, hamis katonai parancsokat adnak ki, újabb betörést követnek el...

Felmerül az is, hogy miért nem veszi észre egyetlen csillagász sem a Hold problémáját, vagy bárki a hatalmas lézernyalábot...

De hogy aztán hogy magyarázzák ki a Hivatali Jármû Illetéktelen Használatát, és a Tömeges Emberrablást - azt megnézném!


Baki:

- a sulikirály a végén az összecsapásban viselia koronáját, pedig azta film elején átfestették a következõ sulikirálynak
- a végén a kiccsávó azt mondja a másik kiccsávónak "felejtsd el amit mondtam, ne csak úgy dobd, hanem célozz" - csakhogy ilyesmit a filmben sosem mondott!
agarik 2012 jún. 16. - 21:23:16 Előzmény _Freddy_
(3/4)
Korrekt kis filmecske, méltó a sorozathoz, bár látszik miért sokkal rövidebbek a részek.

Amire közben tutira rájöttem, hogy hiába keresem a kedvencem a kölykök között, nálam a diri a nyerõ :)
10/10
Anonymusz88 2012 máj. 30. - 18:08:35 10/10 Előzmény _Freddy_
(2/4)
Júniusban ezt a filmet is adni fogják a Disneyben.
_Freddy_ 2012 jan. 22. - 13:16:29
(1/4)
A rajzfilmsorozatot néztem régen, de ezt még nem láttam, ideje bepótolni. :D