Téma: Nõk

1/10
Közlekedési Morál jan. 01. 16:08:59 1/10
(75/75)
Borzasztó rossz film. A szülés jelenetet csak hang nélkül bírtam nézni. Senkinek nem ajánlom a filmet!
Joseph Barbera 2023 jan. 14. - 20:02:29 Előzmény DUNAWÖLD
(74/75)
Ez így van. Sajnos a kultúra és az ízlésformálás kiveszőben van, és identitás nélküli majmolós nemzetünk erre a kificamodott trendre fogékony. Oktatásunk egyre színvonaltalanabb, nevelésünket szóba sem hozom. Ettől függetlenül épp az imént néztem meg a Szerelem hullámhosszán-t, ahol Meg még üde szépség...
10/10
DUNAWÖLD 2023 jan. 08. - 15:20:27 10/10 Előzmény Joseph Barbera
(73/75)
A pesti utcán nem ilyenek futkosnak talán❓‼️❓

Amikor hamvas tizenéves a homlokàra rajzoltatja a szemöldökét filctollal (ez biztosan nagyítja a szemet) és hurkàra pumpàltatja az ajkait...
Ugyanez 40 évvel későbbi kiadàsban.
Nem ma kezdődött ez a trend.
10/10
DUNAWÖLD 2023 jan. 08. - 15:08:48 10/10
(72/75)
Márpedig a nők ilyenek 😔
Talán kellene egy hasonló bemutatás egy budapesti munkahelyi környezetről, legyen az tanintézmêny vagy ***** belvárosi dunaparti luxushotel. A passzív vagy nyílt agresszivitàs alaphelyzet, pénzért átharapnàk egymàs torkàt, és ha még férfiak is vannak a kêpben (vagy csak egyszerű hímneműek), az nagyot csavar a helyzeten, a búgócsiga sebességéig meg ürességéig.
10/10
DUNAWÖLD 2023 jan. 08. - 14:46:46 10/10
(71/75)
Vízer, vízer... * Kora vígjàtékainak*. Birtokost nem halmozunk.
8/10
dandelion83 2020 nov. 16. - 16:09:25 8/10
(70/75)
Nagyon sok évvel ezelőtt láttam először ezt a filmet, de már akkor is nagyon tetszett. Szigorúan eredeti hanggal érdemes megnézni, én is felirattal néztem, mert sajnos a magyar szinkron itt eléggé gyengére sikerült, és ráadásul sokszor idegesítő is.
Én szeretem ezt a filmet, mert életszagú. Jól ábrázolja, milyenek is vagyunk, mi nők: a küzdelmeinket, a fájdalmainkat, a kapcsolatainkat a férfiakkal, barátnőkkel, nőtársakkal, szülőkkel, gyerekekkel, önmagunkkal. Sokféle nőtípust mutat be. Kicsit sem vígjáték, inkább drámának mondanám. Ha túl tudunk lépni a felszínes, anyagi dolgokon, meg a botoxolt arcokon, akkor egy igazán jó kis filmet láthatunk.
szookedorina 2018 máj. 12. - 18:32:28 Előzmény Dolphus Lundgrennus
(69/75)
Nálad ez valami genetikai rendellenesség embertársaid ballépései felett "siránkozni", kárörvendeni?
Dolphus Lundgrennus 2018 máj. 12. - 17:35:26 Előzmény Joseph Barbera
(68/75)
Ha igazán sírni akarsz, nézd meg, hogy néz ki most Meg Ryan...holy f..king shit, she's become a really frighthening mama...:)
10/10
vcse 2018 febr. 11. - 19:01:35 10/10
(67/75)
Jó kis vígjáték!
Joseph Barbera 2017 máj. 09. - 23:30:24
(66/75)
Sajnos épp csak belenéztem, és annyira elszörnyedtem a sok mûanyag nõn, hogy nem tudtam sokáig nézni. Meg Ryant alig ismertem meg, úgyhogy mitán kiszörnyülködtem magamat a mimika nélküli arcán, elkapcsoltam egy másik csatornára.
10/10
offtopic
mókamuki76 2016 febr. 29. - 09:42:05 10/10
(65/75)
Nekem nagyon tetszett a film. Könnyed, szórakoztató volt. Ennél nem is kell több! :)
Teréz anyu 2014 júl. 20. - 21:28:13
(64/75)
Gáz. Iszonyúan zavaró az a kép, ahogy a terhességet beállítják, mintha az egy halálosan gusztustalan dolog lenne, a szülésrõl nem is beszélve.
Agyonmûtött színésznõk ripacskodása. Nulla magyarázattal, hogy mit keres egymás mellett a 4 gyerekes fiatal bohém nõci olyanokkal, akik sznoboskodnak és az anyja és a nagyanyja lehetne, a fiatal nõnek. Hogy kerül a képbe a feka még fiatalabb leszbi csaj???WTF?
Miért kell egy szutykos házvezetõnõnek ekkora szerepet adni?

Zavaró volt, hogy sztív sosem került a képbe, tudom, tudom, ebben a filmben csak nõk szerepelhettek...

Gagyi...
Edmond Dantes 2014 máj. 21. - 09:50:17
(63/75)
Egy idõ múlva már csak az kötött le h figyeltem: tényleg "csak" Nõk. Vagy "csak" nélkül. Mármint a komplett gárda. Még a statisztéria, járókelõk, áruházi vásárlók, kórházlátogatók stb. is. Ez lenne a film nagy durranása? Így elõbb-utóbb kihal egész New York! A last minute megszül(etet)t fiú is csak jó sokára lesz ivarérett, különben is: "egyedül nem megy". Viccet félre-nem-téve: kb. ennyit ér ez a valami. Szót se.
OFF
Na de: hogy került Mick Jagger a producerek közé? Ennyi (mellesleg többnyire hervadó/hervadt) nõvel még õ se...
agnyieszka 2014 máj. 17. - 01:42:35
(62/75)
Javítás : Candice Bergen .
agnyieszka 2014 máj. 17. - 01:39:04
(61/75)
Engem leginkább ez az abszolút szélsõséges megítélés lepett meg, amit más filmeknél nem nagyon tapasztaltam még.Végigolvastam a hozzászólásokat, 1-10 ig mindenféle van.Vessetek meg , én a 10/10-es tábort erõsítem , igenis rengeteg szellemes beszólás van benne , amin több ízben szétröhögtem magam./ Candis Bergen : plasztikai mûtétje kapcsán: " én vagyok az utolsó hatvan éves nõ " / vagy valami ilyesmi/.
Britt 2014 máj. 16. - 20:55:40
(60/75)
Ok, hogy szar a film, de nem azért szar mert rosszul lett "kitalálva", hanem azért a mert a tipikus hülye nõkrõl szól.
Ez a film egy görbe tükör. Parodizálja a nõket úgy általánosságban és pont ez a baj vele hogy általánosít.Meg az hogy sajnos igenis léteznek ilyen nõk. :)
Rókatündér 2014 jan. 20. - 11:17:53 Előzmény Estudante
(59/75)
Nekem épp a szülési jelenet volt vicces. Az elsõ olyan filmbeli szülés volt, amit végig bírtam nézni és nem kapcsoltam el. :)) Persze, eltúlzott - de épp ettõl nem bírja már ki az ember röhögés nélkül. Nem kell várni a filmtõl semmit és akkor tényleg felnevetsz párszor. Azért hívják vígjátéknak, mert máshova nem sorolható. Mi legyen a kasztja? Szatíra?
Amúgy a plasztikai sebészet lábadozóinak jelenete is jó, fõleg az anya szövegével.. :)
Estudante 2014 jan. 19. - 18:56:03 Előzmény Cinderella23
(58/75)
Nálam ott kiesik egy film legtöbbször, ha azt olvasom, hogy vígjáték, mert ezek többnyire a viccesnek szánt erõlködés kategóriáját merítik ki, ez a film mégis tetszett. Persze, kiszámítható, néhol eltúlzott jelenetekkel (ebben pl. a szülés), de képes nevettetni 1-1 jókor beszúrt szóval, mondattal vagy képpel és ennél nem is kell több.
1/10
papageno 2014 jan. 19. - 18:28:57 1/10
(57/75)
Sokáig gondolkodtam a megfelelõ jelzõn, sajnos a nyomdafesték ill. az oldal etikája nem engedi azok használatát: ez a film sz..r, f..s vagy valami erõsebb. Senkinek nem javaslom megnézni (pedig Meg Ryan a kedvenceim közé tartozik).
P@nni 2012 ápr. 17. - 17:51:39
(56/75)
Azért ez érdekes. Port.hu illetve IMDB.com szerint
szereplõ(k)
Meg Ryan (Mary Haines)
Annette Bening (Sylvia Fowler)
Eva Mendes (Crystal Allen)
Debra Messing (Edith Potter) Edie Cohen
Jada Pinkett Smith (Miriam Aarons) Alex Fisher
Candice Bergen (Catherine Frazier)
Natasha Alam (Natasha)
Carrie Fisher (Nancy Blake) Bailey Smith
Debi Mazar (Olga) Tanya
Bette Midler (Flora DeLave) Leh Miller