Téma: Nurse 3-D

1/10
The Cortez 2023 ápr. 08. - 02:08:10 1/10 Előzmény Dozer
(12/12)
Mintha te nem aggattál volna rám és másokra burkoltan jelzőket.

”Úgy látom, ha nőket eroszakolnak, ölnek, az rendben van nálad egy filmben”

És hol látod ezt, suttyókám?

”Amugy, a filmeket minositsd, ne engem, szakadj mar le rólam.”

A filmeket minősítettem, de aztán jöttél a sunyi kommenteddel.

”Gondolom más felületen is ezt a primitív, macho dumát nyomod. Szanalmas.”

Macho? Lehet. De hogy primitív? Az az, amit lejjebb produkáltál.

1/10
Keresztapa42 2023 ápr. 07. - 21:10:04 1/10
(11/12)
életem legrosszabb horrofilmjét tekintettem meg.
8/10
offtopic
Dozer 2022 dec. 02. - 19:57:05 8/10 Előzmény Dozer
(10/12)
***nem a való életben ***
8/10
offtopic
Dozer 2022 dec. 02. - 19:55:27 8/10 Előzmény The Cortez
(9/12)
Látom, nem bírod, ha nekem más a véleményem, egyből narcisztikus módon, jelzőket aggatsz rám. Sajnálom, hogy itt akarsz sztár lenni, a való életben.
Úgy látom, ha nőket eroszakolnak, ölnek, az rendben van nálad egy filmben. Ha ferfiakkal teszik ezt, akkor fuuuuj.
Amugy, a filmeket minositsd, ne engem, szakadj mar le rólam. A való életben fenyesitsd magad, ne itt. Gondolom más felületen is ezt a primitív, macho dumát nyomod. Szanalmas.
1/10
The Cortez 2022 dec. 02. - 18:23:53 1/10 Előzmény Dozer
(8/12)
Nincs itt semmi hiszti.
Tehát ha valakit alaptalanul megvádolnak gyilkossággal, és ezen felhördül, az érintett a témában? Megint egy ritka primitív érvelést olvashattunk.
8/10
Dozer 2022 nov. 29. - 11:00:42 8/10 Előzmény The Cortez
(7/12)
... ment volna a hiszti... Igen, valószínű igazad van, de most itt a ferfiak hisztiznek, egy, amúgy komolytalan filmen. Általában azok hördülnek fel valamin, akik érintettek valahol...
1/10
The Cortez 2022 nov. 18. - 22:27:47 1/10 Előzmény Dozer
(6/12)
„Én sehol nem látom bele a filmbe a feminizmust. Pffff....
Csupán egy tükröt tart, a farkuknal fogva vezethető ferfiakrol. Mert, persze kisarkitva, de sok ferfi így mukodik. Akinek nem inge...”

Ez csodás, de ha a nők elé tartana tükröt ugyanez a film, akkor 1000-el ment volna a hiszti.
8/10
Dozer 2022 nov. 18. - 12:15:47 8/10
(5/12)
SPOILER következik, de szerintem e film előtt jobb kicsit tajekozodni, ez nem olyan film, hogy a "kertész a gyilkos"
Mű a filmben minden, ezért nem lehet es nem is kell benne semmit komolyan venni.
A nő mesterkélt hangja is passzol ebbe a mű, álomvilagba.
Én sehol nem látom bele a filmbe a feminizmust. Pffff....
Csupán egy tükröt tart, a farkuknal fogva vezethető ferfiakrol. Mert, persze kisarkitva, de sok ferfi így mukodik. Akinek nem inge...
A főszereplő nő érzelemvezerelt kéjgyilkos. Vagyis, azon elegül ki, ha aldozatait különleges módokon megöli.
Felfedezhető még egyéb perverzio is, ugymint a női dominancia.
A nő, gyerekkori traumat szenvedett, amikor az anyja és ő, szex közben rajta kapták az kislány apjat egy másik nővel. A kislány elvagta az apja torkát.
Így lett belőle ferfigyűlölő kéjgyilkos.
A leszbikus szálat kár volt beletenni, gondolom csak a férfi nézőknek akartak ezzel kedvezni, nem kellett volna.
Kicsit kevesebb véres jelenet is lehetett volna, mert igy komolyabban lehetne venni a filmet. Én sokszor csak mosolyogtam magamban.
A pszicho szál miatt jó a film. A körítést
túltolták, ez igaz, de rengeteg filmben ezt teszik, és mégis ujjonganak rajta.
A vége furcsa a filmnek, a nő simán eltűnik. Talán azert, ha egyszer folytatást kapna a film.

2/10
Atis88 2020 jan. 22. - 09:37:01 2/10
(4/12)
Ez nem horrorr, csak egy feminista, férfiakat teljesen leegyszerűsítő/sértő logikátlan és következetlen hentelés, amit megpróbáltak horrorként eladni. Az elején a film megpróbál nekünk ésszerű indokot találni a férfiak hentelésére, mely eleinte még valamilyen szinten működik is. Viszont azzal, hogy főszereplők kétségtelenül elmeroggyant és a végén ez abban teljesedik ki, hogy már bárkit lehentel, aki az útjába kerül, teljesen elrontják az egészet. Ráadásul az, hogy a csaj gyakorlatilag pillanatok alatt teleportálgat ide oda, végképp idegesítővé is teszi a filmet. CSak az erotikus jelenetek miatt kap 2 pontot. 3-at akartam elsőre, de aztán eszembe jutott, hogy bugyiban fürdés? na ne már. Így marad a 2 pont. Na meg a főszereplő feje borzalmas, választhattak volna szebbet is egy ilyen filmhez...
olahmiki1959 2019 máj. 10. - 07:00:02
(3/12)
Borzasztóan affektáló, mesterkélt a főszereplő csaj szinkronja, a segge viszont jó.
"B" kategóriás film, de az utolsó félóra jó, izgalmas, látványos.
Egy mellékes kérdés: a hölgyek bugyiban szoktak zuhanyozni??? Ne már...!
JOHN48 2019 máj. 09. - 16:24:52
(2/12)
Nurse 3-D
(2013)

Abby Russell nappal az a nővér, akire minden különösebb hezitálás nélkül bárki rábízná az életét. Éjjel azonban más, a szexuális kisugárzását felhasználva feleségükhöz hűtlen férfiakat csal lépre és brutálisan kivégzi őket. Amikor Danninek, a fiatal nővérkének gyanússá válik Abby viselkedése, a nőnek valamit tennie kell.

Nemzet: amerikai
Stílus: thriller
1/10
The Cortez 2019 febr. 08. - 17:15:56 1/10
(1/12)
Ez egyértelműen a Maniac/Elmebeteg pofátlan koppintása. Vagy inkább primitív, feminista változata. Szinte ugyanaz a sztori, séma, indíték, csak kiforgatva és lebutítva. A főszereplőnk itt ezúttal egy kurva, aki férfiakat provokál, gyilkol, ráadásul még biszex is, de inkább a csajokat preferálja (femik ugrálhatnak örömükben!) A film legszánalmasabb része az eleje, amikor a pszichopata elmondja: „ribancnak látszom...ez pusztán egy álca”. Rohadtul nem álca, mivel a munkahelyén, és a magánéletében is kurvaként viselkedik. A palikat szándékosan hergeli, hogy azok rámenjenek, majd ezért kicsinálhassa őket (szóval hajaz a Knock Knockra is). Tehát a kezdő monológgal még hülyének is nézik a nézőket. A kiszemeltjével is tipikus pszichoként bánik: átveri, manipulálja, csúnyán kihasználja, háta mögött kavarja a szart, később durván zaklatja. Eredetibb és ésszerűbb ötlet lett volna, ha a gyilkos nem cserkészi be áldozatait, és ha valóban hűtlen tagokra vadászik, vagyis nőkre is. Enélkül a film csak egy hazug, ócska koppintás.