Téma: Nyomtalanul

10/10
Sphinx 2010 júl. 07. - 15:10:30 10/10
(5674/6114)
Hopp, látom Zsuscy visszatért és máris tele van írva a topic. :))))
Na majd késõbb elolvasom és reagálok. :)
Nighty 2010 júl. 07. - 14:16:00
(5673/6114)
Hopp!!! mit találtam!


http://csajokespasik.blog.hu/2010/07/07/munkatarssal_soha_nem_jarnek


Nah, most már tényleg repülök, mert így is elkéstem :D
Nighty 2010 júl. 07. - 13:46:58
(5672/6114)
:D ... nálunk is mindenki sportol/sportolt, sõt, én egyenesen sportgimnáziumban töltöttem 5 csodálatos(an szar) évet sivár életembõl. Hozzáteszem, nyelvi elõkészítõ volt az a +1 év, nem megbuktam - bár reáltárgyaknál mindig rezget a léc köszönhetõen nagy érdeklõdésemnek :D

Egyébként tökéletesen egyet értek veled. Mi 35-en voltunk egy osztályban, szerinted hányunkból (de fura szó) lett profi sportoló? Lett egy Megyeri Balázsunk ( ha már lúd, legyen kövér),aki eddig a fradinál volt, most pedig kiment Görögo-ba (amúgy VB 3, bár Gulácsi mellett nem kapott lehetõséget), van egy Varga Rolandunk (VB 3.)valamint két kézilabdásunk. Ebbõl az egyik sérült. Elég elkeserítõ az arány :)

Tehát: tanulni-tanulni-tanulni - :D
Persze, át lehet esni a ló másik oldalára, ahogy teszik ezt mos sokan, s kb. két kézzel szórják a diplomákat. De minek? Asztalosokra, virágkötõkre és tetõfedõ bádogosokra is szükség van, vagy tán tévedek?
Az más kérdés, hogy most már minden szerencsétlen félkegyelmû könnyedén rendelkezhet diplomával. Jó, itt most nem az ELTE- szabadbölcsi/régészet/fizika/matematika facoltására kell gondolni, hanem mondjuk valami huszadrangú egyetem valamelyik büfészakára. :D A kérdés: valóban ezt akarjuk?

Sorozat: Bocsi, ha megbántottunk az oszladozó répákkal. :) De nekem személy szerint tényleg nem igazán tetszik, és ha úgy néznék ki,mint Sam (egyébként,most jobban :D:D:D ) elég nagy a valószínûsége, hogy nem igazán bújnék vele egy ágyba... pláne nem 28-29 évesen. Fõleg, ha van jobb alternatívám is :D

Amúgy én láttam egy részt Youtube-on, ahol épp DÖNTÉS volt. Jack Samet. Azaz azt hiszem, hogy láttam, és nem csak álmodtam - mostanában elég nagy baromságokat álmodok, szóval bármi megtörténhet. Azóta már kerestem, de nem találtam, tehát tényleg nem tudom, hogy ez valóban megtörtént-e, vagy csak megint hallucináltam.

Kapcsolatok: Jahm, Jack valóban Dannybe tudott a legkevésbé belekötni :D
Szóval úgy értem, kora és jelleme miatt nem jelent számára konkurenciát a szakmában, nem úgy mint Viv, aki már pár éve húzza az igáz, s igenis szeretnék, hogy honorálják a hõstetteit, Martinban nyilván csalódott, miután rájött, hogy nemcsak nézegeti a volt nõjét, hanem húzogatja is, és a legrosszabb, hogy egy szava nem lehet, hosszú távon nem ellenõrizgethette volna õket, nem választhatta volna szét õket a munkájuk során, mivel Martin a nagyfõnök kicsi fiacskája, és ha Sam nem picsogott volna mindenért, sanszos, hogy elõbb-utóbb, amolyan potenciális unokagyárként (van valakinek szebb szava erre?) tekintett volna rá a Fitzgerald família. Nah, ez még szép lett volna XD

Nah, most kicsit go kutatgatni meg szocializálódni :)
10/10
Zsuscy 2010 júl. 07. - 12:58:49 10/10 Előzmény Sphinx
(5671/6114)
Mióta vagytok ilyen angyalok Niqhty-vel, hogy nem szóltok,hogy mellé lõtem, csak Jack Malone porhadt répájával tudtok hergelni??:-)))

A zene helyesen a 2.évad l.epizódjában a Túszjárat epizódban volt.

Majd még jövök, éhes a kisbaba:-)))DDD
10/10
Zsuscy 2010 júl. 07. - 12:45:09 10/10
(5670/6114)
Azt nem tudom, hogy mit értesz, hogy Jack nem olyan, mint Horatio vagy Mac Taylor, de nagymértékben függ szerintem a sorozat témájától hiszen mind a három vezetõ beosztásban van, a bevallom õszintén, hogy a CSI: sorozatokból még mindig sok epizódot nem láttam, és ezért sem tudom még kivesézni a három karakter közötti különbséget, majd egyszer ígérem megteszem. Ezért csak külsõleg, nõi szemmel, hiába is jó az alakjuk, azért nekem elsõsorban a porhadt répával rendelkezõ maci lacis Jack Malone jön be, színészészi alakítása Nyomtalanulban akármilyen szerepkörben, (kemény csávó, szerelmes, szigorú fõnök) szóval maga a tökéj, amit az arcmimikájával képes végrehajtani, nem is kellene szöveg, akkor is látni lehet , hogy milyen jelenetet ad le nekünk, hát futni cegény nem tud, mivel a sorozatban is utalt rá,talán az elsõ vagy második évadban, hogy fáj a térde, lecsapni a gerincteleneket azt megmutatta, igaz az csak egy jó jelenet felvétele és kész. Sam-el való kapcsolatáról õ nem tehet, amikor függetlenek voltak mind a ketten, már gerincre vágta volna Samet.(fõleg a való életben) ( De ezt szerintem, te mint férfi jobban tudhatod, Én mind nõ már elkaptam volna nekije:-))))
Horatio vagy Mac Taylor, kettõ közül az elsõ nagyon bejön, hiába ronda , de a stílusa, valamint monoton szinkronhangja is nagyon jó szerintem. Az utóbbi egyáltalán nem, nem tudom miért, nagyon nem jön be, és az biztos, hogy New Yorki helyszínelõket nézem utoljára meg és vesézem ki.
Jack Malone, hogy összetûz mindenkivel szerintem jogos!!!!! Danny-vel kapcsoltban teljes mértékig, több alkalom is volt rá, ha akarod részletezni fogom.( De mégis vele jött ki a legjobban, sõt a legtöbbet hülyéskedett vele)
Vivien az más tészta, szerintem akkor is Jack Malon-nak volt igaza.
Egy esetben nem adok igazat neki, pont most a 7.évadban történt Martin esetében, de lehet azt még nem láttad, de lehet azzal is magyarázni Jack õrjöngõ viselkedését, hogy Sam-el megromlott a kapcsolata.
10/10
Zsuscy 2010 júl. 07. - 12:41:09 10/10
(5669/6114)
Nagyon finoman írtad le Sam és Jack viszonyát, gondolom, Te nem akartál megbántani, mint topicon lévõ virgonc csajszik, akik nem bírnak magukkal:-))))D A sorozat nagy hibája azonban, hogy nem hozták össze minimum egyszer õket, hiszen több évadon keresztül nem képzelhetõ el, amikor együtt dolgoznak nap mint nap, és egymásért odavannak, és nem történik meg velük még egyszer sem egy „gerincre vágás” amikor függetlenek, hiába mondják azt a rajongók érdeklõdését csak így tudják fent tartani, ez egy nagy tévedés.
Martinnal kapcsolatban viszont nem értek egyet, hiszen nem hagyta cserbe, hanem tisztába volt azzal, hogy semmi esélye Jack-kel szemben, volt is rá utalás az elõtte lévõ epizódokban.
Danny és Elana kapcsolatával egyetértek, jól kijönnek és összeillenek , aranyosak.
Valóban elsõsorban krimi, sõt az elsõ két évadban nagyon is az, a többi évadokban pedig több a keveredett szerelmi szálak.
Szerintem a 7.évad neked nem fog tetszeni, ott azért több a magánélet, mint az elõzõ évadok epizódjaiban, de szerintem az sem sok, nekem nem tûnik szappanoperának, hiszen a 7.évad 7.epizódjában nem volt semmi izgató jelenet az ügynökök között, utána 8,11 epizód, valamint Martin és Kim. Szerintem Sam és Brian Elena és Danny között sem volt eltúlozva eddig, és a múlt heti epizódban pedig egyáltalán nem volt. Már csak két epizód van, ahogy olvasom a hsz.-ket, bummm a képeket is megláttam és az õrületbe kergetnek egyesek vele:-)))) akkor megint lesz egy-két jelenet. Az az érzésem még, hogy a 7.évadban mindegyik ügynökkel történt valami, ebbe az évadba sûrítettek annyit, mint az elõzõ összes évadba, lehet azért mert tudhatták, hogy befejezik a sorozatot.
A történetek a 7.évadban nekem csalódás, pedig azok is érdekeltek volna, hiszen a sorozatot így kezdtem el nézni, hogy egy krimi, ahol eltûnt személy keresnek, és annak életkörülményeinek megismerésével, és fordulatokban gazdag eseményekkel találják meg, de nem tudom miért meg sem közelíti a 1-6 évadot, a magánéleti jelenetek tetszenek, ha még lassan a sorozat befejezéséig egyre fájdalmasak lesznek számomra.
Szeretem a romantikus filmeket, ha jó a mondanivalója jöhet, és a felsoroltak pont nem régen voltak, de úgyis ismételni fogják õket, majd belekukkantok, lehet hogy láttam már, de most így nem ugrik be, igazából az igaz történeketek szeretem a legjobban, de ezenkívül sok mindent nézek nem csak a romantikus filmeket, és a sportot és Viaston a reality sorozatokat, mivel a két fõ csatornán ezek gagyik, de kivétel a vámpíros, pedig egy-kettõt mostanában abból is megnéztem, valamint a bumbum filmeket, amikor egy pasi egy „hadsereg rosszfiúval elbánik”, ja és a szappanoperákat is utálom.
10/10
Zsuscy 2010 júl. 07. - 12:36:20 10/10
(5668/6114)
Okéj.-))))
Figyu……Én sem úgy akarom, hogy feldobjanak a magasba….jújjjj el se bírnának:-)))
Komolyra fordítva, nem is az a lényeg, hogy ünnepeljenek, hanem a család összejöjjön, és elbeszélgessenek, mert a mai világban ez is nehezen megy, mivel egy nagy rohanás és olykor keserves az élet.
Emlékszem apámra, amikor a 75.születésnapja volt, összejött a kis család, lányai, vejei, unokái, és olyan boldognak tûnt, és amikor most nézem a kis masinán sorba mennek a képek olyan jó visszanézni, hogy ilyen is volt. ( Hozzáteszem Én sem így csináltam sok-sok évvel ezelõtt, de az ember mindig változik az élet során.) Ua. volt nálam is az egyik kerek születésnapomon, boldog voltam, igaz még sajna nincsen unokám:-))))
És látod a sorozatban is Jack Malone , amikor az apja haldoklott, milyen sokat volt vele, pedig Õk sem jöttek ki soha egymással.:-)))
Ennyi:-)))))
10/10
Zsuscy 2010 júl. 07. - 12:31:32 10/10
(5667/6114)
:-)))))
Figyu…..azért mertem a fociról beszélni, mivel Cattani is szereti, és sajna a foci topicján nem lehet, mert ott belekötnek az emberbe. Sajna nem fogják fel, hogy nem mindenki szurkolhat ugyanannak a csapatnak, és ezt sajnos nem tudják elviselni sokan, és természetesen a meccset is mindenki másképpen látja, és véleményezi, akárcsak egy sorozatot vagy filmet. Tudomásul kéne venni az embereknek ízlések és pofonok különbözõek, de ezt kulturáltan is meg lehetne tenni.
Másik az ALP is focizott, abbahagyta, és a színészi pályát választotta, és van is valami részesedése valamelyik Ausztrál focicsapatnál, most hirtelen ntom.
A lányom kézilabda kapus volt, de hála istennek jó eszû gyerekként tanult is, így neki sem volt, csak eleinte, hogy egy jó munkahelyet kifogjon, és vezetõ állásba került, és nagyon szereti a munkáját.
A sportolok élet is ismerem, hiszen Én is voltam benne, de nem annyira sajnos,(tinédzser kor DDD) mint a lányom, és ha valami folytán abba kell hagyniuk , nem tanultak mellette és nem szedtek össze annyi pénzt, hogy a továbbiakban kamatoztassák, akkor nagyon nehéz életük lesz. A rokonságban is akadnak focisták, nem annyira menõk, de szeretik.
A kisebbik lányom is elkezdte megkérdezésem nélkül, õ is kapus volt, de az ált.isk. felvételi miatt inkább abbahagyta, mivel egyetemre vagy fõiskolára szeretne tovább menni, mivel megértette, hogy 100 sportolóból 1 emberke fut be (különbözõ okok miatt) és a mai világban egyre nehezebb bejutni a menõ sulikba, mivel a kettõjük között van „némi korkülönbség” ( szerintem ALP is ezt gondolta, hogy a színészi pályán többre viheti)
Azt is hallottam, hogy egyre kevesebb fiatal sportol komolyabban, inkább a sulit teszi elõtérbe, hiszen tisztában vagyunk hazánk gazdasági életével, és sajnos nem a fiatalokat tehetségeket segíti, hanem a felnõtt futballistáknak szórják a rengeteg pénzt és persze a vezetõiknek:-)))
Nighty 2010 júl. 06. - 22:16:09
(5666/6114)
Azért ez már félelmetes, hogy itt is fociról kell, hogy informálódjak :D
Zsuzscy, ez az én személyes kálváriám, hogy az egész családi életem a foci körül forog, tehát magadra ne vedd! :)
Milyen kapus volt a lányod?
10/10
Zsuscy 2010 júl. 06. - 20:27:33 10/10
(5665/6114)
Szerintem abban biztosan egyetértünk, hogy a minden sorozatnál vannak gyengébb évadok, de abban is vannak kiemelkedõ epizódok. Ha neked az elsõ két évad tetszett akkor mondd meg, miért nem futott itt be a sorozat, hiszen a tv2 az elsõ két évad után elpasszolta, az USA-ban pedig siker volt, akárcsak a Férjem védelmében és az Esküdt ellenségek meggy.áldozatok, vagy sorolhatnám tovább, de egyenlõre ezekbõl láttam több epizódot.
A nyomtalanulból már Én az egyik hsz-ben felsoroltam a kedvenc évadjaim sorrendjét, igaz a gyengébbekbõl is van kiemelkedõ, így nehéz is sorrendet állítani, de nem reagált rá senki, így hagytam az egészet, igaz Én sem válaszoltam Patrik egyik hsz.-re, melyik volt a legjobb évadzáró, de remélem még bele-bele kukkant és a válaszomat is elolvassa talán, ha megírom.
Sõt még csak a történetek között is van nagyon sok kedvenc epizódom, na itt nincs semmi szerelmi szál közben, de a maga a történet nagyon ütött. Szóval nehéz sorrendet állítani, de nekem az elsõ 2 évad is tetszett, a többi jobban, de a kísérõ zene az idegesített, amit késõbb hála istennek elhagytak.
Húúúú….bocsi a foci vb. gyõztesre egy kicsit meg vagyok késve, azóta kiesett egy-két csapat.
Az angolok csalódás megint, hiszen a Premier Liegben egészen másképpen fociznak, jó sok az idegenlégiós, de azért a bírói tévedés nem mentség, mert emlékezzünk vissza a Bajnokok Ligája mérkõzéseire, ott is sok a tévedés, de ott végig küzdöttek , igaz a pénz is több, valamint az egyesületük elhajtaná õket.
Holland foci stílusát imádom, és jól is játszottak, de a Brazilok elleni meccsük csalódás, ha Brazilok nem bízták volna el magukat, akkor simán megverhették volna, szerintem a döntõbe kellett volna jutniuk, igaz náluk is volt egy alibi meccs ami nem jött be. (ua. mint a Milán – Liverpool fél.idõ 3:0)
A spanyol válogatott úgy szintén csalódás a legutóbbi meccsükön, nem lehetett ráismerni, ennyi rossz passzot az életben nem láttam tõlük, de remélem csak rossz napjuk volt, mert így a németek ellen nem jutnak tovább, addig pedig jó támadó focit láthattunk tõlük, sajnos ellenük mindenki csak védekezik. Sajnálom , hogy velük kerültek szembe, mivel a német csapat nekem mindig szimpi volt, de csak a küzdeni tudásuk miatt, most pedig be kell vallani szép focit is játszanak.
Uruguay egy sunyi csapat, legtöbbször csak védekeznek és egy-két támadás és kész, szóval õk nekem semmiképpen sem, de elképzelhetõ sajna , hogy a hollandokat megverik. Legunszimpatikusabb Svájc.
Szerintem ez a VB, ha jól emlékszem az egyik legrosszabb volt, csak egy-két kiemelkedõ mérkõzés láthattunk.
A kapusokat pedig sajnálom, Én azokat is figyelem, mivel egy kis sportcsaládból származok, sõt kapusok voltunk minden hajdanán, és nagyobbik lányom válogatott kapus is volt 14.évesen, csak kétszer is súlyosan lesérült és 19.évesen abba kellett hagynia.
Itt van a nagy különbség, ha egy kapus hibázik, mint az angoloké, juuuujjjjj de sajnáltam, ezerszer megismétlik, ha pedig egy csatár nem rúgja be a helyzeteit, azt is megjegyzik, de nem csinálnak csodát belõle, szóval nem a kapusok vb-je, mindegyik hibázik, kíváncsi vagyok a tudósok véleményére a vb.labdáról.
Ausztrália, persze csak vicc volt, csakis ALP. miatt mondtam, de azt nem értettem meg náluk amikor a németek ellen játszottak, sõt emberhátránnyal, miért kellett még 3-0 után is támadniuk, vagyis támadgatni, hiszen a képességeik annyira nem voltak adottak, és akkor már ünnepelték a németeket mint lehetséges Vb. gyõztest, de azóta azért bizonyítottak , hogy nagyon jók.
Spanyol – Holland döntõt várok, de azért elõbb a spanyoloknál elég gáz lesz a német csapat, a városban fogom nézni nagy kivetítõn, biztosan sokan lesznek.
Szóval nehéz megjósolni, jó lett volna Spanyol –Német döntõ, de sajna nem lehet.
Gyõzzön a támadó futball….:-)))
Boldog szülinapot:-)))) Remélem még nem késtem el:-))))
A többi hsz-re bocsi késõbb, megyek mert nemsokára kezdõdik….:-))))
10/10
Sphinx 2010 júl. 06. - 10:47:04 10/10
(5664/6114)
Meglátom, mit tehetek. :)
10/10
Sphinx 2010 júl. 05. - 23:01:36 10/10
(5663/6114)
Oks, majd értekezünk. :D Én, ha leszek is, tuti, hogy csak este.
Nighty 2010 júl. 05. - 22:57:08
(5662/6114)
kk. bár a holnapot én sem tudom XD
10/10
Sphinx 2010 júl. 05. - 22:43:23 10/10 Előzmény Nighty
(5661/6114)
Na ja ez igaz. :)
Msn..ma már biztos nem, sztem holnap, de nem ígérek semmit, megint prog lesz. :)
Nighty 2010 júl. 05. - 22:43:07
(5660/6114)
Sphinx lost... :D
Nighty 2010 júl. 05. - 19:02:42
(5659/6114)
de-de... :) mintha... mondjuk elég felkapott ahhoz, hogy majdnem minden filmben legalább egyszer fe2lcsendüljön XD :D Msn vmikor?
10/10
Zsuscy 2010 júl. 05. - 15:48:11 10/10
(5658/6114)
:-))))

Basszus....azért volt olyan ismerõs, tényleg jó:-))))
Puska nélkül a bentlakásos iskola pedofil igazgatós epizódban volt az I.évadban és a II.évad folytatásos epizódjában de elõfordul, hogy tévedek.
Nemsokára jönni fogok, türelem:-))))
10/10
Sphinx 2010 júl. 05. - 15:31:12 10/10 Előzmény Nighty
(5657/6114)
Ez benne volt az egyik részben is, nem? Mármint ez a szám..
10/10
Sphinx 2010 júl. 05. - 15:28:57 10/10
(5656/6114)
A képet én csináltam, láttam imdb-n, hogy ebben is szerepelt, megszereztem, megcsináltam. :D
Nighty 2010 júl. 04. - 07:59:22
(5655/6114)
Szép szám :) Donnie Darko, ha jól tudom - Gary Jules (L)