5/10
stupek2 2015 okt. 18. - 11:42:31 5/10
(88/108)
Elég érdekes magyar fordítás. Semmi köze a filmhez. Egy butyuta lány elsõ randiján szerelmes lesz a férfiba, de bután viselkedik, ezért a férfinak nem kell. De a nõnek igen, és ezért követi mindenhová. Ennyi a történet. Már-már le akartam kapcsolni, mert Sandra Bullock-tól nem ilyen filmet vártam. Aztán egyre több ismerõs szereplõ tûnt fel a filmben, akiktõl szintén nem vártam egy butyuta vígjátékban szereplést. De várd ki 1:22-t. Itt megfordul a film, a gyerekes csajból felnõtt nõ lesz, a ripacs riporterbõl hõs, a hõs tûzoltóból gyámoltalan ember... stb. SZóval itt, 1:22-nél még mondanivalója is van a filmnek, amin el lehet gondolkodni. A film végi csavar +2 pontot jelentett az értékelésnél, enélkül semmit nem ért a film.
mushi 2015 okt. 15. - 23:21:23
(87/108)
nagyon várom már ezt a filmet!!!!!........ hogy végre ne lássam állandóan a reklámját!!

rém gagyi már onnan ítélve is, sandra bullocknak meg nagyon hülyén áll ez a frizura benne...
proklima 2015 ápr. 29. - 13:50:47
(86/108)
"A Times rejtvényrovatának szerkesztõje, Will Shortz szerint ösztönösen kitöltjük az üres helyeket.
Szeretem azt gondolni, hogy ezt nemcsak a rejtvényekre értette.
De a bennünk lévõ ûrre is, ami egy olyan világ velejárója, ahol nem értékelik eléggé az egyedit.
Próbáltam kitölteni az ûrt szavakkal, keresztrejtvényekkel és Steve-el.
De nem ez volt a válasz.
Már tudom.
Találj valakit, aki csak annyira normális, mint Te vagy.
Vagy akár egy csomó mindenkit."
Mary Horowitz féle bölcsesség:
"Ha szeretsz valakit engedd el, ha zaklatnod kellett, valószínûleg nem is volt a Tiéd."
Kétszer láttam, mindkét alkalommal jót szórakoztam.
Függetlenül attól, hogy a film tarolt 2010-s Arany Málnán.
Sandra Bullock-é lett a legrosszabb nõi fõszerep.
Bradley Cooper-rel közösen pedig kiérdemelték a „Legrosszabb páros a mozivásznon” címet.
Viszont ugyanabban az évben kapot Golden Globe, valamint Oscar díjat "A szív bajnokai" c. filmért.
Szerintem nem eszik olyan forrón a Arany Málnát, csak tud valamit ez a színésznõ.
A 10-es skálán 9 pont (ts:9).
MissPoppy_ 2014 dec. 14. - 14:21:35
(85/108)
Kicsit olyan "Quentin vagyok Montargis-ból"...
kasoko koscivaka 2014 aug. 11. - 10:51:41
(84/108)
A film értékét szerintem az apró dolgok adják, pl Sandra Bullock jól kidolgozott karaktere:
- Amikor Mary mindenrõl asszociál valamire, amirõl rengeteget tud és ez olyan örömet okoz neki, hogy két kézzel elkezdi emelgetni az esernyõt.
- Vagy amikor olyan személlyel találkozik, akit nagyon szeret és ettõl olyan mértékben izgalomba jön, hogy egy darabig helyben kell futnia, mielõtt odaszaladna hozzá.

Nekem amúgy az utazás során viselt felsõje jobban tetszett, mint a csizmája : - )

Valamint néhány igen jó beszólás is volt, pl. amikor Mary megköszöni a kamionsofõrnek, hogy nem erõszakolta meg, vagy amikor a riporter (aki zseniális volt) sopánkodik, hogy "ilyen riportokra pazarolják az én Marlboro Man arcomat".

Valamint egyetértek azokkal, akik szerint Mary Horowitz nem volt buta, egyszerûen egy nagyon-nagyon szerethetõ különc, akinek problémát okozott az, hogy más emberekkel megfelelõ módon kommunikáljon. Rengeteg ilyen ember létezik, többnyire megéri energiát fektetni abba, hogy megismerjük õket.
10/10
pandamacko 2014 jún. 29. - 20:07:51 10/10
(83/108)
Hát aki izgalomra vágyik meg sok sok történésre, hatlamas poénokra, na az ne nézze meg! Ez inkább egy kisség "elvont", a szó pozitív értelmében, de nagyon aranyos szerethetõ film. Sandra Bullock ezt a karaktert is hibátlanul játsza, teljesen hiteles! Nekem nagyon tetszik ez a karakter és közel is áll hozzám, lehet azért is tetszett annyira!
MaxwellRobinson 2014 máj. 16. - 23:14:20
(82/108)
Van benne pár jó poén, de a leg(esleg)jobb Katy Mixon...
Lilko03 2014 máj. 16. - 22:16:42
(81/108)
Eddig is kedvenc színésznõm volt Sandra Bullock, de most ismét nagyot nõtt a szememben, ezt a filmet csak õérte érdemes megnézni! Egyébként a karakter, akit játszik, nem buta nem is bugyuta, sõt nagyon okos, talán túl okos is, csak az emberekkel való kapcsolataiban nem szokványosan viselkedik. Szerintem a kamionos viselkedett vele a legnormálisabban, mivel nem nézte hülyének - mint a busz utasai -, hanem úgy viselkedett vele, mint bárki mással. Sokat beszélt, de soha nem mondott butaságokat. Az emberek különbözõek és ez a jó! Hatalmas mondás volt: az erõszakkal elért gyõzelem egyenlõ a vereséggel, mert rövid életû (Gandhi).
7/10
deadscott 2014 jan. 27. - 21:58:58 7/10
(80/108)
Overly attached girlfriend :)
aranyos kis film.
7/10
8/10
Nótárius 2014 jan. 27. - 12:35:49 8/10
(79/108)
Nna ezt már tényleg nem nézem tovább mondogattam magamban a film végéig, s közben jól szórakoztam!
Ez a romantikus vígjáték túlhajtott giccs-paródiája. Ne nézd meg, ha mindig tudni akarod, min nevetsz!
Nekem nincs igazam. Sandra Bullock pedig megbocsájt. Egy málnásat megért. ;-)
filmimádóó 2014 jan. 26. - 22:28:50
(78/108)
Nekem tetszett a film, olyan jókat röhögtem rajta. A bemondó tényleg vicces volt.
spielberg 2014 jan. 26. - 21:53:38
(77/108)
uh,de ritka rossz film volt
robicsek2 2014 jan. 26. - 21:09:15
(76/108)
Én a dinka szót se használnám :) Inkább bogaras :PPP
Bodzaviraglany 2014 jan. 26. - 20:51:14
(75/108)
Utalom ezt a szinkronhangot. Annyira eroszakos es harsany. Sandra csak félig "szõke" a sztoriban, nem nevezném szõkének azt aki egy beszélõ enciklopédia. :) Szal nem bugyuta szerep, epphogy nagyon is intellektualis a csaj, csak dinka :D
_goldie_ 2014 jan. 26. - 19:14:27
(74/108)
kizárólag elvakult Sandra rajongóknak..ilyen karakterben ritkán látni :))

..ha rossz egy film akkor legkésõbb a 20dik percnél el kezdek unatkozni és nézegetem az órámat mennyi lehet még hátra a filmbõl
ha addig nem indult be..akkor már nem is fog
itt se volt másként..vártam..de semmi..
..aztán újra neki rugaszkodtam..nem hiszem el ha Sandra játszik benne annak mégis csak jónak kell lennie
és már a 30dik percnél tartottam és ott is fel akartam adni.........nem bírok ki még 2x30 percet!!! :D

..ez egy Sandra-film..nem lehet ennyire rossz..nem és nem
és folytattam..és egyszer csak elkezdetek jönni a poénok
az elsõ nevetés a harmincvalahanyadik percnél..
..50 perce megy a film és még csak most nevettem másodszor :D
spoiler
mikor Sandra fut a mikrobusz mellett és közben 17 nyelven kér bocsánatot. :))
"Mary miért nem vagy olyan mint a többi lány?
Honnan szeded ezt sok felesleges infót? Miért beszélsz ilyen furán?
Mary miért hordod folyton azt a hülye piros csizmát?
Tudni akarjátok? Hát jó elmondom miért. Azért mert úgy érzik benne magukat a lábujjaim, mint 10 kempingezõ jóbarát."

"Ha szeretsz valakit engedd el. Ha zaklatnod kellett, valószínûleg soha nem is volt a tiéd."
"az élet csak akkor uncsi, ha nincs benned kalandvágy"
"Az erõszakkal elért gyõzelem egyenlõ a vereséggel, mert rövid életû (Na kimondta ezt? Gandhi)"
zimzum1111 2014 jan. 25. - 02:11:29
(73/108)
szipcsiszupcsicukimuki...
de tényleg...
:)
kedves történet szép fogsorokkal, idilli idomokkal...
(fiúknak sandra, lányoknak - és fiúknak ;) - bradley)
mapk 2013 szept. 01. - 00:31:40
(72/108)
Most tekergetek bele újból és a bemondó tényleg rohadt vicces, tudom is miért, olyan mint a Kullancs a mesébõl aminek a címe A Kullancs.
_goldie_ 2013 aug. 31. - 23:59:08
(71/108)
spoiler
"az erõszakkal elért gyõzelem egyenlõ a vereséggel..mert rövid életû
(na kimondta ezt? Gandhi)"
mapk 2013 aug. 31. - 19:30:12
(70/108)
Hartman vicces volt benne és a szinkronja is jó volt.
Sandra se rossz, de nagyon nem passzol hozzá ez a szerep, végül is, még épp elviselhetõ.
Igazi C kategoriás.
10/6
http://hu.wikipedia.org/wiki/30._Arany_Málna-gála
9/10
alan 2013 aug. 21. - 21:05:49 9/10
(69/108)
szerintem egyszer meg lehet nézni a filmet!