2/10
LookAtMe 2018 jún. 25. - 00:18:26 2/10 Előzmény eszto_ka
(11/51)
Szerintem ha szép ruhákat meg MET-gálát akarsz nézni, akkor sem tudod elviselni a film maradék 80%-át...intelligensebb embernek egy kínzás ez a film.
Amúgy meg nem azért ülök be egy filmre, hogy James Corden-t meghallgassam, ahogy elmond 10 mondatot... ez is a film gyengéje volt, ilyen szereposztásból ezt a nullát kihozni.
jesusfreak hozzászólása kiváló.
2/10
jesusfreak 2018 jún. 24. - 15:44:54 2/10
(10/51)
Egyenesen küldetésként veszem , hogy mindenkit lebeszéljek erről a filmről! Harmatgyenge koppintása a nagyszerű Ocean's filmeknek. Gyenge, erőltetett poénok és műanyag szerepjáték az egész... Ha azt mondom, hogy az egész filmben a legjobb alakítás James Corden érdeme, akkor mindent elmondtam erről a filmről. 2/10 (Ha valaki nem értene a számok nyelvén, ez azt jelenti: Vigyázz! Gyenge, Rossz film!)
7/10
eszto_ka 2018 jún. 23. - 20:36:35 7/10
(9/51)
Nekem tetszett! A nagy negatívum szerintem a szinkron, szóval tuti amint kijön megnézem felirattal. Szerintem ezt a filmet igazán csak az élvezi, aki jártas a divatban, tudja amúgy is, hogy miről szól a MET Gala/MET ball, ismeri a modelleket, felismeri a Carpool Karaokés James-t stb.. Minden karakter remek volt. Cate Blancett, amúgy is nagy kedvencem, így muszáj őt kiemelnem. És azok a szettek...Imádtam! Amúgy tátott szájjal néztem a "fő akciót", hogy le ne maradjak egy pillanatról sem, mert elvesztem a fonalat :)

Az elején csak szerintem baki, hogy *SPOILER* amikor Debbie kicsempészi a boltból a sminkcuccokat, akkor nem kéne becsipogni a kapuban? Vagy csak nem vettem észre, amikor eltávolította a mágnes csíkot (?).....
2/10
LookAtMe 2018 jún. 23. - 10:20:55 2/10
(8/51)
Aki spórolni szeretne magának 1000-2000 forintot, az semmiképp ne nézze meg.
A szereposztás miatt nagy reményekkel mentünk, különösebben nem is olvastunk utána értékeléseknek, de óriási csalódás volt. Bugyuta nyelvezet, párbeszédek, szinte fájt az embernek hallgatnia.
A film a felénél(!) indul be kicsit jobban, de gyenge a történet. Semmi köze nincs a legendás Ocean's sorozathoz.
Én a moziterem hangulatán is úgy vettem észre, hogy alig nevet valaki, és rengeteg csalódott embert hallottam beszélgetni utána.
Ez nem limonádé, ez fos.
1/10
mck77 2018 jún. 22. - 08:24:31 1/10
(7/51)
Me too mozgalom csúcsra járatva. Afrikából jönnek a vírus betegségek. Amerikából meg ezek az ideológiai begegségek. Már csak egy transzgender film hiányzik a buzulós filmek mellé.
7/10
blood.1 2018 jún. 22. - 00:46:40 7/10
(6/51)
Nekem bejött. Nálam már az alapból felhúzza a filmet, hogy nagy női színészeket sikerült összerakni, akiket külön-külön is nagyon kedvelek. Egyébként a történeten sem unatkoztam, sőt... Fenntartotta a figyelmem, úgyhogy elégedett vagyok. Egy kellemes kis film.

jhezser 2018 jún. 20. - 23:11:59
(5/51)
Ahhoz képest hogy mekkora "sz*r" az összes Ocean- film közül ez a film nyitott a legjobban az USA-ban, úgyhogy lehet hogy Magyarországon bukás lesz, de az USA-ban bizony egyáltalán nem az, az eddigi bevételi adatok alapján...!
cliuin 2018 jún. 16. - 21:12:18
(4/51)
Teátrális sz@r.
meridian74 2018 jún. 16. - 01:42:11
(3/51)
Ja, úgy látom rettenet mennyiségű komment van ehhez a filmhez... na, ebből is látszik, mennyire nagy az érdeklődés :D :D
meridian74 2018 jún. 16. - 01:40:25
(2/51)
Ocean's eleven átvariálva női szerepekre? Hááát... előre borítékolva a NAGY-NAAAGY BUKÁS!

Miért nem eredeti ötlettel, sztorival állnak elő? Ami még nem volt, és passzol női karakterekre?

Pl. Ott volt a Help (Segítség). Vagy ott volt a Számolás joga (ami nem mellesleg true story). Ezek mind-mind jó filmek voltak. Na de eeeeez???
Ez olyan lesz, mint a néger Thor vagy Zeusz. Not working.
A b*zi genderista feministák műve ez, de majd amikor vaskos veszteségek lesznek, majd a fejükhöz kapnak a hollywoodi pénzeszsákok, hogy ez nem _kóser_ így.
jhezser 2018 máj. 04. - 21:14:45
(1/51)
Kedves Port.hu!
Sandra Bullock expasiját nem Damian Lewis játssza a filmben, hanem Richard Armitage (aka Thorin Oakenshield a Hobbit filmekből) ! Egyébként az egyik promó képen is jól látható, ő a pink estélyi ruhás Anna Hathaway mellett álló elegáns (és Damian Lewisra legkevésbé sem hasonlító) úriember. Kérem javítsák a cikket.