Téma: Odaát

Karenina 2010 márc. 12. - 23:47:19
(6444/7744)
.
Karenina 2010 márc. 12. - 23:46:56
(6443/7744)
.
Karenina 2010 márc. 12. - 23:07:36
(6442/7744)
Jason Momoa fogja játszani Conant. Nem vagyok Jared ellen, de szerintem erre a szerepre Jason a legjobb.
island 2010 márc. 09. - 16:38:16
(6441/7744)
Már vagy 1 hónapja nem néztem a supnatot (már nem is érdekelt), de most h utolértem magam, tudom, miért nézem :) Mert szuperjóóó :) (Imádom Jensen mimikáját, ahogy Dean-né válik.)
10/10
trl007 2010 márc. 06. - 13:33:43 10/10 Előzmény true.believer
(6440/7744)
Nem semmi, mi?
10/10
true.believer 2010 márc. 06. - 13:24:01 10/10
(6439/7744)
lol :D
10/10
trl007 2010 márc. 06. - 12:59:24 10/10
(6438/7744)
Ez mekkora! Szétröhögtem az agyam!!!

http://www.youtube.com/watch?v=XSZLrVNBveM
Karenina 2010 márc. 05. - 22:38:58
(6437/7744)
Valaki nem tud valamivel több infót az esküvõrõl? Kymara miért mondtad, hogy ha vége lesz biztos nem Jared miatt? Szóval mit tudsz? :) Egyébként én is így gondolom. A nõt nem ismerem, Jared szerinem hûséges típus, de végül is ezt sem tudhatjuk.
10/10
trl007 2010 márc. 04. - 21:05:55 10/10
(6436/7744)
10/10
offtopic
Zsebibaba2008 2010 márc. 04. - 21:00:24 10/10 Előzmény kymara
(6435/7744)
Ezt hol olvastad?:))
10/10
duckshoot 2010 márc. 03. - 16:22:28 10/10
(6434/7744)
Vagy pont azért még inkább! :)
TheOriginalP 2010 márc. 03. - 16:13:03
(6433/7744)
Szerintem Jarednek azért sikerült a szerepektõl elvonatkoztatnia :D Fura is lenne: nem veszlek el, mert a rajongók nem szeretnek, annyira komisz voltál XD
10/10
trl007 2010 márc. 02. - 17:45:44 10/10
(6432/7744)
XDDDD
kymara 2010 márc. 02. - 17:31:33 Előzmény trl007
(6431/7744)
Csak annyit a csajról, hogy a legtöbb rajongó szívesebben látná a pokol legalsó bugyrában, mint Jared mellett.
10/10
trl007 2010 márc. 01. - 14:50:03 10/10
(6430/7744)
Na így már más :)))) Nem sokat tudok a csajról, így nem is tudok ítélkezni :))) Reméljük, azért sokáig boldogok lesznek :DDD
kymara 2010 márc. 01. - 14:47:39 Előzmény trl007
(6429/7744)
Én nem Jared-re értettem, hanem a nõre. Ha valaha is szakítanak, biztos, hogy nem Jared miatt lesz.
10/10
trl007 2010 febr. 28. - 14:29:58 10/10
(6428/7744)
De gonosz vagy! Mi az, hogy meddig bírja? Biztos azért vette el, mert szereti.
kymara 2010 febr. 28. - 11:57:17 Előzmény trl007
(6427/7744)
Jared mostantól házas ember. Gratulálok nekik, de kérdés, hogy meddig bírja.
10/10
kroos89 2010 febr. 26. - 15:47:54 10/10 Előzmény Taxa80
(6426/7744)
lol most vettem észre h adják!de mikor jó az idõpont és már kb. harmadjára kezdik el az 1. évadot :( pedig jól indult 1. évadot péntek esténként adták aztán semmi!mind1 én letöltöm hétrõl hétre+felirat!ez a kedvencem:)
Taxa80 2010 febr. 24. - 00:14:24
(6425/7744)
A yourvideon (www.yv.hu) fent van az elsö 3 évad magyarul a 4. és 5. évad magyar felirattal.
Jo mozizäst!!!