Téma: Odaát

10/10
true.believer 2010 máj. 26. - 19:16:40 10/10 Előzmény TheOriginalP
(6564/7744)
ott a pont :) (de én most nem fejtem ki a véleményem)
kymara: a régi tagokat meg én sem értem, hova tûntek, vagy ennyire elfoglaltak, vagy megunták ezt a fórumot/fórumozást, egy picit én is, de azért néha felnézek :)
10/10
annana 2010 máj. 26. - 18:41:06 10/10
(6563/7744)
Fhhúúú én imádom ezt a sorit most járok a 2. évad 10. részénél de töltöm ezerrel ahogy csak tudom de egyre jobban csak imádom!
Bevallom eleinte azt hittem hogy valami nagy baromság de egyszerûen megszerettem :D
Fhhúú és Dean az a pasi istenem hát valami álom na jó nem de rohadt jól néz ki :) csak hát kár hogy már van felesége! Nem baj a sori 10/10-et ér :D
TheOriginalP 2010 máj. 25. - 21:01:18
(6562/7744)
Zárásnak, bár nem akarok telhetetlen lenni:
Bobby minden mennyiségben, a Trükkös legalább 1-szeri visszatérése (oldschool humorbugyor formájában), és ha Bela-t is elõhoznák a pokolból, az csak hab lenne a tortán, már ha így mondják... :D
TheOriginalP 2010 máj. 25. - 20:48:54 Előzmény trl007
(6561/7744)
Ez egy jó kérdés. Én (direkt) nem olvasgatok elõzeteseket (több a meglepi), ezért inkább nem is bocsátkoznék nagyon precíz ötletekbe, inkább csak pár általánosabb jellegû "kívánságom" van az új évaddal kapcsolatban. Egész pontosan 3.
1. Elõször is remélem, hogy nem lesz valami bõdületes megalomán fõ sztoriszál, amivel még fokozni akarják majd a korábbi évadokat. Nézzétek el nekem, de számomra már Lucifer kiszabadulása, majd legyõzése is helyenként túlzás volt, fõleg amikor a srácokat nevezték meg hordozóknak. Remélem, ezt nem próbálják tetõzni valami még vadabb hõstettel (pl. Isten gonosz lesz és legyõzik, az összes démont sikerül kiûzni a világból, a srácokból angyal lesz, stb.), inkább visszatérnek a régebbi, lazább "hunt something"-sablonhoz.
2. Remélem, hogy Sam feltûnését nem valami bõdületes extracsavarral magyarázzák meg (pl. második évad végén YED ilyesztgeti Dean-t, hogy biztos-e, hogy az eredeti Samet kapta vissza, és innen visszacsatolnak, hogy 3 évadon keresztül valami Sam-alteregót láttunk, és az õ pokolra kerülésével jön újra vissza a 2. évad végén leszúrt Sam, stb.)
3. Fellélegezhetne kicsit a sorozat, több happy end az egyes epizódok végére (nyilván nem ez a fõ profil, de nem baj, ha több embert sikerül megmenteniük), és a srácok végre újra õszinte, szálkák és gyanakvásmentes testvérségbe jussanak vissza.
Elnézést az agymenésért, ritkán írok, de akkor sokat :D
Remélem, többen is megcáfolják/belekötnek/egyetértenek a kommentel, és akkor a fórum pörögni fog :D
TheOriginalP 2010 máj. 25. - 20:38:23 Előzmény true.believer
(6560/7744)
Nohát, ezek szerint mégsem vagyok annyira hibbant, ha osztják a véleményem ;) (itt persze csak viccelõdöm, nyilván nem vagyok hibbant... remélem...).
Egyébként a 3. évaddal csak egyetlen baj van, hogy pont az írósztrájk idején forgatták, és pont akkor maradt ki 6 rész, amikor szerintem az alkotók a topon voltak.
Az írósztrájkról egyébként az alkotók is elmondják a véleményüket a 3. évadban, úgy emlékszem a Ghostfacers címû részben. :D
MJB 2010 máj. 25. - 19:16:09 Előzmény duckshoot
(6559/7744)
Mennyiért csináltattad? Privátban tudsz küldeni néhány infó róla?
kymara 2010 máj. 25. - 15:16:32
(6558/7744)
Régebben, még az elõ évadoknál szinte forrt a fórum. Mindig beírkáltunk ezt-azt. Hol vannak a régi tagok???
10/10
trl007 2010 máj. 25. - 13:22:43 10/10
(6557/7744)
Ja ezt én is észrevettem :((( Sajnos... Na akkor ki mit remél a 6. évadtól? Mondjuk én már olvasgattam elõzeteseket, úgyhogy olyan nagy sokk már nem fog érni :))
10/10
true.believer 2010 máj. 25. - 13:21:19 10/10
(6556/7744)
:D kösz... amúgy fellendülhetne a fórum, régen nagyobb pörgés volt itt :S
10/10
trl007 2010 máj. 25. - 13:20:36 10/10
(6555/7744)
Igen, én is erre gondoltam Jess-szel kapcsolatban :DD
10/10
true.believer 2010 máj. 25. - 13:19:07 10/10
(6554/7744)
10/10
trl007 2010 máj. 25. - 13:18:48 10/10
(6553/7744)
Hát akkor probléma megoldva :))) Ügyi vagy!
10/10
true.believer 2010 máj. 25. - 13:15:58 10/10
(6551/7744)
nekem úgy rémlik, hogy már elõtte is volt köztük vmi, de nem tudom... ennyivel lehet ruby, lilith és még jessica is, utóbbi: http://www.tvchitchat.net/images/5x03c1.jpg
10/10
trl007 2010 máj. 25. - 13:11:31 10/10
(6550/7744)
De Sam már a barnahajú Rubyval jön csak össze, nem? Nekem nem rémlik a szõkével...
10/10
true.believer 2010 máj. 25. - 13:09:59 10/10
(6549/7744)
10/10
true.believer 2010 máj. 25. - 13:06:31 10/10 Előzmény Karenina
(6548/7744)
de ez sztem tuti ruby, csak tudnám melyik évad, epizód... azt hiszem újra kéne nézni az egész sorozatot, de erre egyelõre nem kerül sor :(
10/10
trl007 2010 máj. 25. - 13:05:17 10/10
(6547/7744)
Igen, Katie Cassidy nekem valahogy kiesett. Nekem az igazi Ruby Genevieve Cortese :))) Talán, mert jelentõsebb szerepet kapott a 4. évadban :))
10/10
trl007 2010 máj. 25. - 13:02:27 10/10
(6546/7744)
Hú, most elbizonytalanítottál :))) Így tulajdonképp mindkét lány lehet :)))
10/10
true.believer 2010 máj. 25. - 13:02:22 10/10
(6545/7744)
lehet, h tényleg lilith, ezzel nem vitatkozom, mert nem emlékszem, de azért ha láttad az összes évadot, tudnod kéne, hogy ruby nem egy testben volt végig, hanem elõször katie cassidy játszotta, és neki szõke haja volt