Téma: Odaát

10/10
trl007 2010 szept. 28. - 13:54:23 10/10
(6784/7744)
Az a helyzet, hogy elõfordul, amikor be kell áldozni a civileket is. Apukát pedig azért nem lõtték le, mert már kiment belõle a démon. Tehát csak úgy embereket nem lövöldöznek le azért, mert egyszer volt benne valami. Viszont ha benne van, akkor kénytelenek. A 4. évadtól (asszem...) pedig Samnek lesz egy olyan képessége, hogy a megszállt test megölése nélkül is ki tudja ûzni a démont.

Azért egy jó tanácsot engedj meg: ha csak ezért nem kezdenéd el nézni a sorit, akkor amúgy sem tetszene. Persze, fontos, hogy megmentsék az embereket, de elsõsorban a gonosz elpusztítására törekednek. A legtöbbször azonban megtalálják a módját, hogy mindenki jól járjon :)

Én csak ajánlani tudom, eszméletlenül jó sorozat!! :D
10/10
bundi123 2010 szept. 28. - 13:37:12 10/10
(6783/7744)
Még nem láttam a sorit csak most akarom bepróbálni és egy rész amit láttam jó volt de ha ártatlan gyilkolós fõhõs által azt nem nézném
10/10
bundi123 2010 szept. 28. - 13:36:01 10/10
(6782/7744)
Én egy vmit kérdeznék :
Olyasmit hallottam hogy a lényeg az hogy ilyen démonok megszállják az embereket és a testvérek megölik a démonokat.
És mi van az emberekkel.Akkor az is meghal?Merthogy lelkiismeretesen gyilkolták a civileket abban a részben amit láttam.De azért az apjából már kiment õt már nem lõtték agyon....
Csak azért mert nem szeretnék egy olyan filmet elkezdeni ahol a fõszereplõt ártatlanokat ölnek és jónak mutatják
(Nem mondom hogy ilyen film csak kérdezem hogy ilyen-e?)
island 2010 szept. 27. - 21:23:50
(6781/7744)
Én (is) vegyes érzelmekkel vártam az új évadot (húzzák-nyúzzák...). De persze néztem az elsõ részt. Néztem, néztem, és egyszer csak vége... Mi a szösz, csak 20 perces részek lesznek?!?!? Aztán látom, hogy neeeem ,már eltelt a 40 :D Úgyhogy nem volt ez rossz. Megy ám a sunyítás a vadászok részérõl :D jó lesz, jó lesz
és a kezdõkép, sztem is baromi klassz.
rooneygirl 2010 szept. 26. - 21:54:06
(6780/7744)
Megnéztem. Nem is tudom. Eléggé vegyes érzések kavarognak most bennem. Nagyon vártam, hogy végre folytatódjon a sorozat, de féltem is tõle egy kicsit, hogy mit tudnak még kihozni a sztoriból. Jó volt újra látni a fiúkat, de nekem kicsit csalódás volt ez a rész. Mindig Dean-párti voltam, az elsõ résztõl kezdve, de ez a Dean már nem az a Dean. Fura volt ez az epizód. Egyenlõre nem tudom hova tenni magamban. Remélem beindul majd a dolog. Nagyon bízom benne.
Mindentõl függetlenül örök és abszolút kedvenc marad a sorozat!:)
kymara 2010 szept. 26. - 17:34:12
(6779/7744)
Seth befejezte a feliratozást.
Kedves Supernatural-rajongók!

Sajnálattal közlöm Veletek, hogy ezúton "bedobom a törölközõt".
Köszönöm Nektek a figyelmet, a véleményeket, kritikákat, jót-rosszat, mindent, amit kaptam.

A feliratot mostantól Cat fogja fordítani, õ az Entourage, és az elsõ évados Glee feliratok fordítója. Fogadjátok az õ munkáját is szeretettel!

Köszönöm a megértést, és köszi Catnek is!

seth_greven
10/10
offtopic
jen 2010 szept. 26. - 14:13:37 10/10
(6778/7744)
http://www.opensubtitles.org/hu/subtitles/3849129/supernatural-hu
nem Seth Greven, de egész jó a felirat:)
kymara 2010 szept. 25. - 17:32:16
(6777/7744)
Felirat holnap várható.
TheOriginalP 2010 szept. 24. - 22:55:21 Előzmény Vinogradov
(6776/7744)
Szívembõl beszélsz. Bár én egy megrögzött Bela fan vagyok, szóval nekem sehogy se tudták volna "finoman" kiírni a sorozatból. Bár mint tudjuk, a SupNat nem az a sorozat, ahol ha valaki meghal, onnan 100% hogy nem látjuk viszont :D.
10/10
trl007 2010 szept. 24. - 13:41:07 10/10
(6775/7744)
OMGOMGOMG!!! Ma este Supnat!!!!!!!!! Legyen holnap délutánra felirat!!! Légyszilégyszilégyszi!!!!!!!!!!!!!!!!! XD
10/10
duckshoot 2010 szept. 23. - 16:50:15 10/10 Előzmény Vinogradov
(6774/7744)
Igen, Katie jól játszotta Ruby-t. Jobban is tetszett a szõke verzió ami az én esetemben elég furcsa :D
A Bela ügy lezárása valóban durva volt.
Karenina 2010 szept. 22. - 22:22:39 Előzmény kymara
(6773/7744)
De késõn van. Egyre késõbb kezdik minden szeptemberben.
kymara 2010 szept. 20. - 19:58:28
(6772/7744)
Szeptember 24. a kezdés.
Karenina 2010 szept. 20. - 18:43:56
(6770/7744)
Mikor kezdik el a 6. évadot adni? Azt hittem már megy, de nem találom sehol.
Vinogradov 2010 szept. 20. - 00:30:36 Előzmény duckshoot
(6769/7744)
SPOILER

OMG, mennyire hiányzik Katie Cassidy as Ruby...

Nem tudom, csak nekem tûnt fel, vagy csak én gondolom úgy, hogy a legszebb hölgyek a harmadik évadban voltak?

Bele karakterét is komoly mértékben megkedveltem, aztán a fináléra elég csúnyán végeztek vele.

Az nem volt szép az íróktól - egyébként...
10/10
Pickwick 2010 szept. 18. - 19:12:12 10/10 Előzmény island
(6768/7744)
Köszi.
10/10
duckshoot 2010 szept. 17. - 16:26:13 10/10
(6767/7744)
Ilyenkor már majdnem könnyezek milyen szépen látszanak az apró részletek, a szempillák, a hajszálak, a szemek, a bõr felülete. Blu-ray
10/10
duckshoot 2010 szept. 17. - 16:20:40 10/10
(6766/7744)
.
10/10
duckshoot 2010 szept. 17. - 16:19:38 10/10
(6765/7744)
.