Téma: Odaát

relationships forever 2011 márc. 27. - 15:36:18
(6964/7744)
http://www.youtube.com/watch?v=Y6Dpev-r5UQ&feature=mfu_in_order&list=UL

nem tudja valaki hogy amit dean mond az honnan van?
én nem tok rájönni mert egyik elsõ évados részben sem találtam :(
10/10
duckshoot 2011 márc. 19. - 18:59:19 10/10
(6963/7744)
Akkor arra sincs semmi szükség, hogy szerepeljenek.
relationships forever 2011 márc. 19. - 16:39:53 Előzmény GinnyWinchester
(6962/7744)
én már tényleg nem tom mert az egyik oldalon ezt olvastam hogy elõször úgy volt hogy a vadnyugatos a 18. rész lesz de utána csréltekk és megiscsak a 17. rész Frontierland címmel lesz
máshol meg még mindig a 18. rlsznek van feltüntetve
én szerintem mondjuk a 17. rész lesz mert akkor miért adtak volna videórészletet a paleyfesten, ha meg téll a 18. lesz én megõrülök huznak itt minket mi meg már így is szétizguljuk magunkat
10/10
duckshoot 2011 márc. 19. - 08:38:55 10/10
(6961/7744)
Mire vége lesz a sorozatnak nem marad egy rokon sem. Ez kezd fárasztó lenni.
10/10
GinnyWinchester 2011 márc. 18. - 01:31:26 10/10 Előzmény relationships forever
(6960/7744)
áh én is imádom a Mystery Spot-ot, mindig elbõgöm magam a vége felé ^^"
a con-os videók meg az interjúk mindig nagyon jók, fõleg ha mindhárman ott vannak és hülyülnek :D én is leszedtem egy csomó képet, mind nagyon szépek voltak, a csajok és a srácok is :) :D
köszi a linket, én is körülnéztem, bár igaz h újdonságot nem tudtam meg, de nagyon jó az oldal, elmentettem a linket, majd visszajárok megnézni idõnként :)
hát igen, volt néhány spoiler, az biztos... nekem is kellett egy kis idõ mire megnyugodtam... a kétórás évadzáró meg... húha... konkrétan a gondolatába is beleremegek o.O *-* :D
a köv rész még nem a vadnyugatos lesz, a 17. rész a My Heart Will Go On (fogggggalmam sincs h mirõl fog szólni, még hivatalos leírást se láttam sehol), és a 18. a Frontierland, az lesz a western rész :) kicsit én is összezavarodtam a promo után de az két rész együttes elõzetese, a 17-18.-nak :)
relationships forever 2011 márc. 16. - 20:55:19
(6959/7744)
köszi
igen mondjuk addig tényleg bezsongott egy kicsit sam, de jó kis rész volt azis:)
jaja imádom az ilyen vidiket mindig rögtön megnézem mikor van ilyen paleyfestes vagy interjús vagy con-os videó imádom a srácokat és most mikor megláttam hogy ott voltak a "feleségek" is rögtön képmentegetõ üemmódba léptem :9
az angol tudásom még nem az igazi így volt jó pár dolog amit nem értettem de amikor elolvastam itt: http://super-natural.hu/ az interjúkat hát mit ne mondjak tátva maradt a szám :)

SPOILER
az hogy sam fala le fog dõlni hát 5 percig csak annyot tudtam kinyögni hogy uramatyám :)
SPOILER

elég lesz kibírni a kövi részig fõleg hogy az a vadnyugatos
de vigasztal egy kicsit a kétórás évadzáró :)
10/10
GinnyWinchester 2011 márc. 16. - 20:21:22 10/10 Előzmény Anonym
(6958/7744)
nem tudom pontosan h hogy mûködnek az amerikai tv-s dolgok de minden félévben van egy ilyen egy-másfél hónapos szünet, pl múlt félévben is dec. elején volt a 6. évad 11. rész és csak febr. 4-én jött a 12., sajnos mindig van ilyen szünet :( tényleg csak ápr. 15-én lesz a köv rész... :(
10/10
GinnyWinchester 2011 márc. 16. - 20:17:42 10/10
(6957/7744)
nagyon jó a tumblr-öd, meglestem :D én nem vagyok fent de majd visszajárok csekkolni :P :D
és tényleg, a Mystery Spot-ban volt az a jelenet, sose jöttem volna rá, de tényleg, bár igaz h nem olyan igazi ölelés mert Sam addigra kicsit zizi lett de tényleg abból van, grat h megtaláltad!! :) :D
ja és még vmi... a Paley Fest-es videó... asszem életem végéig hálás leszek amiért belinkelted ide... :D utána megnéztem a panelt is, arról is van egy 7 perces vidi, és nagyon-nagyon aranyosak a srácok!! itt a link: http://www.youtube.com/watch?v=_MlyXumu1Rw&feature=related de a hangerõt tekerd fel, legalábbis sztem elég halk volt, de azért lehet érteni :)
relationships forever 2011 márc. 16. - 17:25:30
(6956/7744)
egyébként van tumblr-om ha van kedvetek lessétek meg van jó sok spn-es dolog is :)
http://bestcouples.tumblr.com/
relationships forever 2011 márc. 16. - 17:21:06 Előzmény GinnyWinchester
(6955/7744)
ah képzeld megleltem a sam bobby öelkeznek epizódot a 3. évadban van a 11.rész :)

ah jó ég imádom a paley festet: (a gag reel valami eszméletlen)
http://www.youtube.com/watch?v=CCZBxHQKAug
és hát a kövi részbõl mikor lesz már április 15 én nem fogm kibírni és még amilyen spoilerek ellõttek most akarom a kövi részt azonnal :)
Ancsee1991 2011 márc. 15. - 21:13:46 Előzmény Galiredhel
(6954/7744)
küldhetnél egy vidit pont mire gondolsz ?
Galiredhel 2011 márc. 15. - 13:32:05
(6953/7744)
Sziasztok!
Nem tudjátok véletlenül annak a számnak a címét, illetve elõadóját ami az elsõ évad alatt megy, pontosan mikor az elõzmények mennek, amikor leég a ház...
Örökre hálás lennék annak aki segít nekem! :D
10/10
Gréger Norbert 2011 márc. 15. - 13:31:20 10/10
(6952/7744)
Egyébként ez a kép az 1. évadból való
10/10
west coast 2011 márc. 15. - 01:21:06 10/10
(6951/7744)
imádom ezt a sorozatot!
4/10
sawyerx 2011 márc. 13. - 16:54:16 4/10 Előzmény relationships forever
(6950/7744)
hát, ennyi képbõl nem igazán, de ez 4. vagy 5. évados anyag.
10/10
Anonym 2011 márc. 12. - 15:57:11 10/10
(6949/7744)
Sziasztok!

Nem tudjátok, hogy legközelebb miért csak áprilisban lesz Odaát? Legalábbis az IMDb szerint április 15-én lesz a következõ rész...
Othin 2011 márc. 07. - 18:24:54
(6948/7744)
meeegvan The Animals - House of the Rising Sun hatalmas szám :D
Othin 2011 márc. 07. - 18:18:45
(6947/7744)
thx. de ez a szám a 2. évad 16. részében van asszem
twillight 2011 márc. 07. - 00:04:35
(6946/7744)
A 3. évad 4. részében elhangzott számok:
http://www.imdb.com/title/tt0713617/soundtrack

Keresd ki melyikre gondolsz.
Othin 2011 márc. 06. - 21:59:15
(6945/7744)
plíz segítsetek. amikor az úton mennek és megszólal egy szám a rádióból nem tudja valaki h annak mi a címe v bármi infó róla?:S