Téma: Õrangyal

cat_ross 2014 febr. 11. - 19:58:12 Előzmény jeffero
(366/366)
Leadták az említett részt, emlékszem rá. Biztos, hogy most láttam, mert én csak most fedeztem fel a Viasaton ezt a sorozatot, régebben nem láttam.
jeffero 2014 febr. 04. - 13:13:57
(365/366)
Fura az is, hogy valamiért a mostani vetítésbõl a Viasat3 kihagyta a 2. évad 23. részét.
A napokban meg a 3. évad 4. részét háromszor is leadták. Miféle logika ez?

*SPOILER* Elképzelhetõ, hogy azért nem adta le a csatorna a 2. évad utolsó részét, mert kicsit durva dolgok vannak benne. Ha jól emlékszem ebben van, hogy Burton és Nick a jótékonysági estre igyekezvén, a parkolóban durván megvernek egy embert, mert az elfoglalja a kinézett parkolóhelyüket. Meg ebben van a végén a jogsegély szolgálatnál a Taliek-féle bosszúálló leszámolás. Mondjuk ilyenek simán lehetnek a sok helyszínelõs sorozatban - gondolom, mert nem nézem õket egyébként -, ha emiatt nem adták le, akkor nem értem a döntésüket. *SPOILER vége*

Ahogy nézem a port.hu epizódlista oldalt, szerencsére a 3. évad 17. részét (A vigyázók) leadják kétszer is. Anno ezt a Hallmark az ismétlésekbõl mindig kihagyta, bár ahogy emlékszem, a Viasat3 eddig mindig leadta.
majdnem 2014 febr. 02. - 08:39:36
(364/366)
Köszi!
10/10
zora 2014 febr. 01. - 22:59:03 10/10 Előzmény majdnem
(363/366)
Online is meg lehet nézni, letöltés nélkül:
sorozatbarat.me/video/series/142/Orangyal_online_sorozat
majdnem 2014 jan. 31. - 08:50:24
(362/366)
Vajon mit vétett ez a sorozat,hogy csak éjszaka lehet leadni?!
A sok 'helyszínelõs kolléga' mellé simán beférne normális, nézhetõ idõpontban is... vagy tévedek?
leja1982 2013 jún. 03. - 08:15:22 Előzmény zoldlomb
(361/366)
A jómúltkor az elsõ évad után levették a mûsort a Viasat3-on. Nemrég megint elkezdték vetíteni az elsõ évadot,most a második évad 3.részéig adták le. Ez most,hogy van?
szirgabor 2013 máj. 16. - 09:37:15
(360/366)
Szeretném megérteni, hogy (szerinted) vajon mi köze van a Port.hu moderátorának a Viasat mûsorszerkesztéséhez... Vagy el kéne magyarázni, mi az a moderátor?
9/10
zoldlomb 2013 máj. 15. - 12:53:00 9/10
(359/366)
Szeretném megkérdezni, hogy miért vették le a kora délutáni mûsorról és tették kora reggelre? Remélem a moderátor olvassa a hozzászólást és válaszol! Köszönöm.
fhajnalrita 2013 máj. 03. - 23:17:55
(358/366)
Nekem nagyon tetszett ez a sorozat, amikor nem is tudom, melyik csatornán volt, és jó lenne, ha lenne folytatása, de nem minden nap egy idõben, hogy aki dolgozik, az is láthassa... Vagy ismétléssel, de az ne éjjel legyen..
10/10
Barby007 2012 júl. 19. - 16:23:17 10/10
(357/366)
viasat3 levette az elsõ évad után?!!:O
Trafoo 2012 jún. 22. - 22:26:46 Előzmény ms0304
(356/366)
A sorozat mostani (Viasat3-as) szinkronja nagyon jó, az elõzõ borzalmas volt.
10/10
ms0304 2012 jún. 15. - 16:05:04 10/10
(355/366)
A sorozat elõzõ magyar szinkronja nagyon jó volt. A mostani borzalmas!!!
böbe12 2011 nov. 18. - 17:10:47
(354/366)
Most sikerült megnéznem a sori végét és nekem csalódás volt. Spoiler..Egyrészt nem tetszett a Nick-Lulu
kapcsolat, pl. hogy nem engedte Lulu Nicknek, hogy az õ nevén legyen a gyerek?? Ez baromira nem szimpatikus, miért lett volna baj, ha az õ nevét kapja? De abban is megegyezhettek volna, hogy mindkét szülõ nevét viseli, nem? Nekem ez nem szép dolog, Nickkel szemben (de azért az angyagi támogatást+lakás az elfogadva).
A másik dolog, hogy csak úgy ott marad Burton cége, ez abszolút hihetetlen lenne, õ alapította és nem hiszem, hogy
így le tudna mondani róla, fõleg, hogy Jake-é lett.
Jake nagyon megváltozott egy-két rész alatt, ezt sem értettem, szegény nõjét jól átveri.
Sztem jó lett volna ha folytatódik, lett volna még benne lehetõség...
duranduran 2011 nov. 18. - 14:46:14 Előzmény jeffero
(353/366)
Szomorú filmsorozat ez :((( neeeeem?
Szerintem majd vmikor folytatni fogják nálunk is.
v.moni 2011 nov. 18. - 14:17:39
(352/366)
Jó film sorozat volt. Kár hogy itt véget ért.
jeffero 2011 nov. 16. - 20:28:42
(351/366)
--Spoiler--
Ezt illetõen eléggé misztikus, ill. titokzatos a sorozat vége, az az Antarktisz-os utazás terv fura, és nem is mutatnak semmit, de következtetni lehet, hogy valószínûleg. A 3. évad 18. részében kerül elõ az ALS betegség dolog, ami talán utalhat arra, hogy egy esetleges 4. évadban már nem szerepelt volna Alvin, de az is lehet, hogy így készítették elõ sorozat lezárását, azt ami az utolsó részben történt. Mondjuk nem is tudom mi lehetett volna a történetben még egy évad erejéig, lett-e volna elég érdekes, de nem is fontos, mert így is kerek egész lett.
duranduran 2011 nov. 16. - 14:28:44
(350/366)
Alvin tényleg meghal????? :(
sziriat 2011 nov. 11. - 13:30:50 Előzmény jeffero
(349/366)
szerintem a leírásod alapján ez benne volt, bár nem láttam minden részletét,
Spoiler

Shannont keresve egy névtelen telefonáló értesíti egy motelszerû házból a rendõrséget, természetesen már nem találnak ott senkit.
Burton végig kérdezi a szomszédokat, ki telefonált.. végre egy csaj bejelenti, hogy õ volt, 1000 dollárért elviszi Nicket az újságból a kódok alapján megfejtett telefonszám megadott címére, miközben végig retteg..
Ez a csaj egy prosti, aki a szekrénybe bújtatja a kb 5 éves lányát, mikor kuncsaftot fogad, és nem akarja, hogy a rendõrség tudjon róla..elég feszült és izgalmas, amikor Nick bemegy abba a nagy házba, és a csaj tanácsára szõke stb csajt szeretne nézegetni, nagyon sok dollárért.. nem Shannon volt az akit látott...
Kicsit agyonmosottan jön ki.. stb stb. közben Burton nincs jól, minden összejön, na itt nem tudom, csak azt, hogy elmennek megint a prosti lakására, aztán Shannon elõkerül, kihallgatják, aludt épp, amikor a rendõrség megtalálja, és nem akar emlékezni semmire..
Burtonnak felajánlják az összes rehab segítséget a lánnyal kapcsolatban, aztán mikor otthon vannak, akkor Roy mikor megjelenik, Shannon a karjába rohan.. ennyit tudok.. így aztán letesz az örökbefogadástól a Burton.. bár Nick végig nem igazán érti apja nagy szeretetét, mégis, sokat segít.. szóval ez kékektanilag kemény volt.. nem is kéne kivágni, hadd lássák, aki oda bekerül/ prosti világ / ott nagyon keményen nem engedik ki a pénzforrást a kezükbõl.
Úgyhogy sajna a kis unokám miatt néha nem folytonos a kép, kimarad nálam egy két akár 10 perc is..így csak következtetni tudtam, hogy Roy intézhette el Malcolmot..Na
Spoiler vége
jeffero 2011 nov. 10. - 16:31:43 Előzmény böbe12
(348/366)
November 18-án, pénteken a 7:25-ös ismétléssel véget ér az Õrangyal sorozat a Viasat3-on. A helyére aznap délutántól a Monk sorozat kerül.

A vigyázók c. részbe ma csak belenéztem, aki esetleg látta, megírhatja, hogy kivágtak-e valamit. Habár pont láttam amikor Malcolmot mutatták a vége fele a fotóstúdióban amikor ott feküdt kiterülve, az ilyet a Hallmarkon biztosan kívágták volna.

--Spoiler--
Az epizód tartalma röviden: Shannon a fotóstúdiós Malcolm befolyása alá kerül, aki hamarosan beszervezi egy szexuális szolgáltatásos hálózatba, ahol a tini lányokat árucikként kezelik, és drogos befolyásolás alatt kényszerítik, hogy megtegyenek ezt-azt az ezért fizetõ férfiaknak. Az egész azzal kezdõdik /még az elõzõ epizódban/, hogy Shannon modellképeket készíttet magáról Malcolm stúdiójában, Burton véletlenül megtalálja, kérdõre és vonja a lányt.
Burton és Nick elõször magánúton próbál nyomozgatni, késõbb a rendõrséget is bevonják, akik lefülelik az elkövetõket. Elõkerül Shannon is, aki eleinte nem emlékszik semmire, majd miután Roy elintézi Malcolmot, végül vallomást tesz. Burtont megrendíti az eset, de ennek ellenére reménykedik, hogy a megfelelõ terápia után helyrejönnek a dolgok, és lehet esély arra, hogy örökbefogadhassa a lányt, ám Shannon ezt másképp gondolja.
Ebben az epizódban szerepel utoljára Shannon, bár késõbb még hivatkoznak rá az egyik részben.
--Spoiler--
böbe12 2011 nov. 02. - 13:05:54 Előzmény jeffero
(347/366)
Én többször észrevettem a viasatnál, hogy kivág a filmekbõl, sorozatokból, ami nagyon dühitõ.
Ez a rész amit említettél, annyira durva lesz? Irsz egy kis spoilert?