Téma: Orbán Viktor

1/10
Warthog82 2019 márc. 20. - 09:41:11 1/10
(41/61)
Tiszta szívvel remélem remélen hogy kizárják magukat a Néppártból.Önnök nem europaiak,nem odavalók.Jelenleg egyre több az ellenzéki összefogás (Szombathely,Komló). 2022 -ben nem lesz tovább.Csak mire zombiland (magyarország) magához tér,már rég szétrabolták.
offtopic
Picasso™ 2019 márc. 20. - 09:38:40
(40/61)
Pumba (warthog82)!

Zombielandben, menő nem helyesen firkálni, bukott katonaként tengődni, és a szánkat tépni, mégis egy helyben, vesztesen toporogni. Tetszik érteni? :)
Legnagyobb gond a plakát. Nem az, hogy nincs élet, se munka. Ennél nagyobb örömöd... :(
1/10
Warthog82 2019 márc. 20. - 09:27:25 1/10
(39/61)
Nagy csalódás ért.Miért vetette le a Brüszel ellenes plakátokat? Talán a fejére koppintottak? Vagy belátta hogy az unió pénzéből él? Akkora harcos hogy letakartatta a plakátokat? Szánalmas szélkakas maga semmi több.Sajna zombilandban itthon nagyon menő.Egy szónak is 100 a vége:Junker térjen vissza a magyar vidékre plakát formájában..Nincs elég bajunk..
1/10
Warthog82 2019 márc. 16. - 19:04:29 1/10
(38/61)
Na mi lesz? A végén még kidobják a tévedhetetlen nagyvezér pártját a Néppártból.
csengõzolivagyok:) 2019 jan. 11. - 22:39:09
(37/61)
Fogalmazzunk úgy,hogy egyelőre Viktatúra :)
Persze igény vóna a diktatúrára,csak ugye az a fránya unió,amiből élünk, nagyon nem díjazná, meg hát az emberek sem.
Észak koreát se diktatúrának hívják,hanem népi demokratikus köztársaságnak.
Az emberek valahogy nem szeretik a diktatúra kifejezést.
Úgyhogy a látszat fontos. Viktatúra, első Viktátor eftárs, a felcsúti kondás kis szemétdombja.
filoszemitabéluska 2019 jan. 11. - 22:29:24
(36/61)
Ezek a szerencsétlenek addig mantrázzák, hogy a Zorbán diktátor, amíg maguk is elhiszik. Az különösen kedves, amikor egy hírhedt, szadista, körömletépő ávós fiacskája raccsol nekünk Orbán szörnyű diktatúrájáról. Ahelyett, hogy meglapulna, még mentegeti az apját (aki, míg élt, egy másik nagy "demokrata" társa volt a közös ügyvédi irodájukban) hogy öreg korára megtanult angolul. Mintha a vén szadista gazember angol nyelvtudása enyhítené azok kínjait, akiknek letépte a körmeit. Az elvtársi pofátlanság egyszerűen határtalan! Lehet és kell is bírálni Orbán Viktort de diktatúráról hablatyolni, nácizni és rettegni tömény idiotizmus!
filoszemitabéluska 2019 jan. 09. - 14:52:33 Előzmény Warthog82
(35/61)
Mihez kívánsz jó étvágyat? Nem hinném, hogy meg akarná enni őket, ha már kihűltek.
1/10
Warthog82 2019 jan. 09. - 13:44:55 1/10
(34/61)
Örülök hogy 300 forintént eszi a csülkös babot.Egyébkênt szeptember óta 59 -en haltak meg kihülés miatt.Jó étvágyat!!!!!
vino-et-veritas 2018 aug. 28. - 17:45:11
(33/61)
OFF
Valamennyire az agrártámogatásokra látok rá. Ott a mostani állás szerint -3-5 % csökkenés várható. Persze még messze van a végső számok meghatározása.
Az szinte biztos, hogy a támogatások nem volnának pótolhatók más forrásból, úgyhogy akkor nagy gáz lenne. Viszont - tetszik, nem tetszik - nagyon rá kellene menni az euró-bevezetésre, mert a forint így nem húzza sokáig (főleg, hogy minden a zsebünkre megy)....
vino-et-veritas 2018 aug. 19. - 19:41:38
(32/61)
OFF

Azért az is benne van, hogy a külföldi cégek jelenléte kb. a másik lába a gazdaságnak. Ha kivonjuk ezt is, akkor nem sok "hazai" teljesítmény marad.
Szóval egyszerre "harcolni" a globalizáció ellen és közben "élvezni" az előnyeit, ez az igazi "magyar csoda"...
A világgazdaság ciklikussága pedig eleve magával hozza a válság utáni konjunktúrát. Persze, hogy ez mennyire adott kormányok "érdeme", az más dolog...
csengõzolivagyok:) 2018 aug. 19. - 14:51:22
(31/61)
"Vérkomcsi" :D :D :D
offtopic
csengõzolivagyok:) 2018 aug. 19. - 13:29:40
(30/61)
Jó veled beszélgetni, ami nem tetszik az liberális rikács :D
Fogsz te még orvoshoz menni, majd ott szembesülsz a valósággal.
csengõzolivagyok:) 2018 aug. 19. - 13:06:02
(29/61)
Degogynem,elnézed,sőt felmented őket.
Az EÜ sem mai probléma,csak 8 éve immáron a fidesznek van kétharmada,ha jól tudom és bátorkodtam felvetni,hogy bizony esetleg értelmesebb dolog lenne egészségügyre költeni,mint falusi stadionokra.
Egyébként korábban közel sem kaptunk ennyi EU támogatást.
Pénztáros Lőrinchez hasonló figurák sem voltak és ilyen autoriter folyamatok sem.
Ott tartok,hogy el kell ismernem korábbi időszakban sokkal nagyobb demokrácia volt.
Ős fideszesként ide jutottam :D
csengõzolivagyok:) 2018 aug. 19. - 12:35:28
(28/61)
Tehát mégiscsak minden igaz,amit felsoroltam, csak szerinted régen sem volt demokrácia.
Ez így mindjárt más megközelítés.
Örülök,hogy te is így látod.
Te elnézed nekik, ez a te értékrended, az enyém más.
Én nem néztem el a régieknek sem -állítólag emlékszel a hozzászólásaimra, úgyhogy pontosan tudhatod,hogy oldalakt írtam a baloldal dolgairól- és nem nézem el ezeknek sem.
Ez meg az én értékrendem.
Mert én nem pártokhoz ragaszkodom, hanem értékekhez, elvekhez, tehát senkit sem ment fel az,hogy korábban is voltak aljasságok...
csengõzolivagyok:) 2018 aug. 19. - 11:50:58
(27/61)
Ja aha...
Hát nézd, végülis örülök,ha te boldog vagy a kis álomvilágodban , nem akarom én ezt tönkretenni a valósággal.
csengõzolivagyok:) 2018 aug. 19. - 11:37:50
(26/61)
Nem a tapasztalatait?
Kitaláció a katasztrófális egészségügy? A lerohadt kórházak , az orvoshiány?
Kitaláció a gyenge oktatás?
Kitaláció,hogy a romák felzárkóztatásáért felelős Farkas Flóriánt milliárdos sikkasztások után is boldogan ölelgetik és valahol titokban bújkál egy miniszter? :)
Az uram-bátyám rendszer, hogy minden EU pályázatot egy gázszerelő nyer? :)
Miközben küzdünk az EU-val :D és nyaljuk a hozzánk mindig oly kegyes ruszkik seggét?
Vagy mi kitaláció?
A stadionépítések?
Kisvárdának két és fél milliárdét, a felcsútnak 3,5 milliárdért és a tegnapi meccsen nem voltak százan...
Ezekre neked az a válaszod,hogy ez betanult szöveg és kitaláció?
Zárójelben jegyzem meg,hogy konzervatív liberális vagyok, sosem támogattam sem MSZP-t, sem DK-t.
Ezeket a pártokat is a fidesz pénzeli, pont azért,hogy azt lehessen mondani ők az ellenzék.
csengõzolivagyok:) 2018 aug. 19. - 11:01:06
(25/61)
Azért az is elég jellemző,ahogy te reagálsz. Tipikus fideszbirka mentalitás.
Warthog csak sorolja és sorolja a konkrétumokat, te meg annyit válaszolsz,hogy hlye,gyáva, stb.
Nem véletlenül néznek titeket teljesen hlyének, még tapsoltok is hozzá.
1/10
Warthog82 2018 aug. 19. - 09:58:40 1/10
(24/61)
Igazad van.Megérdemeljük.Sötét,megvezethető,ostoba nép.Persze most nyilván Soros bérenc leszek pár ember szemében.Meg mindenféle hazaáruló mert màsképp gondolkodok mint ők.
1/10
Warthog82 2018 aug. 19. - 09:51:39 1/10
(23/61)
Köszönöm Miniszterelnök Úr! A kiemelkedő nyugdíjakat,az európai(etiopiai) egészségügyi ellátást,a nívós oktatást,a cigányság integráltságát,azt hogy csak 10 ből 9 frissenvégzett fiatal megy külföldre,a hajléktalanok üldözését,az Eu értékeinek semmibevételét(elég csak a pénzük)az uram-bàtyàm modszer végettvetését,azt hogy màr lassan az Nb-2 -ben is fűtött pályán szurkolhatunk mind a 16-an,a csodálatos(2 hét alatt megteremtett közbiztonságot).Külön köszönet hogy hagyja élni az egyébként is impotens ellenzéket.Dögöljenek meg: aki nem fideszes,aki eu párti,aki migránspárti,aki kommunista-populista-nácista-alkoholista-buzi-leszbi-gender.Vagy ha nem Lőrincnek hívják.Narancsvidék ez.Ez tény.Abszurdisztán-Orbanisztán.Éljen Mo.örökös miniszterelnöke.Megyek Tadzsikisztánba az erős és büszke nemzet.2 rule mezben,csak majd én érzem magam Szarul.
1/10
Balta21 2017 aug. 20. - 15:31:43 1/10
(22/61)
Derék ember a miniszter!