ibax 2016 okt. 18. - 22:07:40
(6/6)
1101825 2014 ápr. 09. - 20:05:42
(5/6)
Március 30-án láttam a darabot (Kerényi, Dancs, Kocsis és Janza) és sokkal jobban tetszett mint a korábban TV-n keresztül leadott elõadás (amit elég unalmasnak találtam). Az elõadók közül kiemelném a mindig színvonalas teljesítményt nyújtó Matuzsát játszó/éneklõ Janza Katát. Szerintem õ a mai magyar zenés színház nagyasszonya és ezt nem a korára hanem a tudására és nem utolsó sorban a szerénységére értettem. Õ a nõi Dolhai. Minden rendben van körülötte (nincsenek magánéleti botrányai) és napról-napra kiválóan énekel. ZENÉL, ami bizony elég ritka manapság. Mindig tudja hol a helye (zeneileg is) a csapatban. Tud beilleszkedni és kitûnni ha kell. Ráadásul nagyon jó néz ki, azaz illúziókeltõ. Imádom! Mondanám, hogy szerencsém volt a szereposztással, mert majdem azt kaptam amire jegyet vettem. Az Operettszínház internetoldala szerint ugyanis Bakszén szerepét Mászáros Árpád Zsoltnak kellett volna énekelnie (többek között ezért jöttem haza külföldrõl…), de hát õ nem énekelt. Pedig elõzõ nap remekelt a Menyasszonytáncban… Korábban már írtam az Operett furcsa jegypolitikájáról (miszerint nem lehet tudni, hogy melyik szereposztásra vesz a nézõ jegyet), ezért most nem ismétlem önmagam. Elég az hozzá, hogy nem túlságosan nézõbarát politika. No sebaj, talán az ilyen és hasonló kritika elõsegíti a szolgáltatás fejlesztését. Kerényi jó a szerepben, bár azt nem mondanám, hogy a hang szép. Bántóan éles. MIndennek ellenére ajánlom a darabot, mert színpadraállítás igazán színvonalas. A zene is kellemes (nem egy Mozart) de elég jó. Ráadásul magyar. Jók a táncjenetek is. Humoros, gyereknek és felnöttnek egyaránt élvezetes.
badrian0 2013 dec. 04. - 08:51:09
(4/6)
Eladó a Budapesti Operettszínház december 6-i 19 órás Ördögölõ Józsiás elõadására 2 db jegy.
A jegyek a földszint bal 3. sorának 1-2. székére szólnak. A jegyek ára: 2500 Ft/db.

Fõbb szerepekben: Kerényi Miklós Máté, Mészáros Árpád Zsolt, Janza Kata stb.

Érdeklõdni: benkea91@gmail.com
badrian0 2013 nov. 10. - 20:51:38
(3/6)
Eladó a Budapesti Operettszínházban a november 16-i Ördögölõ Józsiás címû rockoperett 19 órás elõadására szóló 2 db jegy.
A jegyek az erkély oldalülés jobb 1. sor 1-2. székére szólnak. A jegyek ára: 1300 Ft/db.

Érdeklõdni: benkea91@gmail.com
badrian0 2013 nov. 10. - 12:01:24
(2/6)
Eladó a Budapesti Operettszínházban az Ördögölõ Józsiás címû rockoperett 19 órás elõadására szóló 2 db jegy.
A jegyek az erkély oldalülés jobb 1. sor 1-2. székére szólnak. A jegyek ára: 1300 Ft/db.

Érdeklõdni: benkea91@gmail.com
nagykritikus 2013 ápr. 14. - 18:26:04
(1/6)
Elég ijesztõ ez a plakát ahhoz képest, hogy mesejáték..