10/10
Orsós Dzsézöntetem 2025 márc. 25. - 11:26:10 10/10
(14/14)
Én szeretem ezt a sorozatot, mert szórakoztat. A hibái ellenére is. Sűrűen szoktam nézni a részeit, akárcsak az Autókereskedőknek is. 1000x jobb, mint az occ féle üvöltőzés, káromkodás, veszekedés. És jobban tudok azonosulni velük.
Annyi, hogy néha nehezen tudom elképzelni, hogy az adott autót azokkal a hibáikkal ketten 5 nap alatt rendbe vágnak. Meg aztán ezekben a realitikben a rendelt cuccok mindig pillanatok alatt megérkeznek. Vagy csak nekem fura ez Magyarországon? :)

Ide írd a spoileres tartalmat


Az Alfánál nem értettem, hogy minek zúzták be, mikor ott voltak rajta a felújított felni, a jó motor, stb. abból simán ki lehetett volna árulni jópár 100 fontot, vagy el lehetett volna adni pár százért valakinek, aki kiáruéja. Legalább szedték volna le a felniket, meg az olyan dolgokat, amiket simán el lehetett volna adni és akkor nem 800 font buktával szálltak volna ki belőle. Szóval ez nekem érthetetlen volt.
De ettől eltekintve nálam 10/10, mert leköt és szórakoztat és nem utolsó sorban szimpatikus a két fószer.
10/10
Orsós Dzsézöntetem 2024 júl. 24. - 22:26:59 10/10
(13/14)
Engem az esetlegességei ellenére szórakoztat és legalább nincs benne veszekedés, acsarkodás, mint pl ami az occ-ben volt.
9/10
Tiberio 2023 aug. 23. - 00:20:24 9/10
(12/14)
"A piac legalját célozzuk meg"... Imádni való ez az ambíció! Fasza kis műsor volt ez.
9/10
Tiberio 2022 nov. 10. - 21:25:37 9/10 Előzmény 5i
(11/14)
Will: "A módszerem az, hogy el sem olvasom az útmutatót". Király! D :)
10/10
5i 2022 nov. 10. - 17:38:28 10/10 Előzmény Tiberio
(10/14)
Nekem is ez a véleményem! Nagyon jó kis sorozat, bírom a két fazont és a kocsik is érdekesek, szinkron is jó! A csatorna legjobb műsora véleményem szerint...
9/10
Tiberio 2022 nov. 10. - 14:46:05 9/10
(9/14)
Szerethető ez a két garázsmuki: nem játsszák meg magukat, tényleg imádják ezt csinálni.
Mikul 2022 ápr. 12. - 10:34:23
(8/14)
Kokany bt 🤣
vino-et-veritas 2020 febr. 28. - 17:45:30
(7/14)
Megint az a fránya fordítás! Perceken keresztül beszél Gus a "szegecsek" kiszedésének nehézségéről, miközben valójában csavarokról van szó...
Eléggé jópofák, nem "színészkednek" sokat, de még laikusként is erősen hihetetlen, hogy 5 nap alatt tudnak végezni (szerelés, fényezés, alkatrész-beszerzés, eladás...).
Nem ismerem a brit autóspiac olcsó szegmensét (sem), de biztos működik valahogy, mert nálunk ezt végigcsinálni eléggé lehetetlen lenne....
Gbá 2019 dec. 13. - 00:33:44
(6/14)
Hát ez ... "Kis pénz, nagy szerencse!" - is lehetne a címe... realy-t műsornak legalább keveset beszélnek egy széken ülve a kamerába, valami elszigetelt helyen. Ilyen műsort akár mi is tudnánk csinálni komámmal, csak viseljen el a stáb minket. :D
10/10
Kara_kán 2019 szept. 25. - 09:00:31 10/10
(5/14)
Egyike a legjobb műsoroknak. Ennek legalább van értelme.
5/10
petyka72 2019 szept. 17. - 09:39:55 5/10
(4/14)
Röhejes ez a két balfék...
Pierre Kardán 2019 jún. 11. - 21:18:53 Előzmény gadus
(3/14)
Egyetértek. Pl. amikor úgy fújnak le egy kasztnit, hogy a logo rajtamarad. Hagyjuk...
10/10
stamaska 2019 ápr. 13. - 17:10:21 10/10
(2/14)
Érdekes sorozat,jól feljavították a kocsikat,és nyomták a humort.
gadus 2019 márc. 20. - 08:09:02
(1/14)
Hogy ezek micsoda kóklerek.