Téma: Outcast

9/10
DRoy 2017 ápr. 20. - 16:16:57 9/10 Előzmény DrAgy
(6/6)
A "marhaság" valójában nagyszerû filmkritika.
9/10
DRoy 2017 ápr. 20. - 16:14:36 9/10
(5/6)
Nem igazán értem, mit írsz...
Szépen végiment az 1. évad a FOX-on. Ahogy most a 2. is végig fog.
macska78 2016 okt. 03. - 21:26:34
(4/6)
Bár abszolút távol állnak tõlem az ördögûzéses filmek erre azért kiváncsi voltam és nem bántam meg.Van egy sajátos hangulata mint a The walking deadnek vagy a Fear the walking deadnek.Mindenképp vevõ leszek a folytatásra is.Simán veri azokat a horrorokat amik mostanában kerülnek moziba.De azt nem értem egyesek miért nem a filmrõl írnak a helyett,hogy mások bejegyzéseit fikáznák.
menorca 2016 aug. 22. - 19:44:50
(3/6)
Vége? Az utolsó részt kétszer vettem fel, de mindkétszer késõbb kezdõdõtt, így lemaradt az utolsó pár perc kétszer is.. több mint bosszantó,ismétlés sincs több... nesze neked sorozatfelvétel.
1/10
DrAgy 2016 aug. 08. - 23:43:26 1/10 Előzmény Attila Gajdán
(2/6)
Nagyon ráérhetsz,ha ezt a rakás marhaságot
volt idõd bepötyögni:)))
10/10
Attila Gajdán 2016 aug. 06. - 16:19:34 10/10
(1/6)
Most az egyszer hatott a reklám! A 4-es, 6-os villamos oldalán láttam a sorozat plakátját, és az 5. résznél kapcsolódtam be a történetbe, ami az ördögûzõs sztorik legújabb szériája. Lehetne unalmas is, de az alkotóknak sikerült egy jól felépített - a zseniális castingnak köszönhetõen remek színészek által játszott - ijesztgetés helyett az emberi kapcsolatok lélektanából és legsötétebb félelmeinkbõl táplálkozó történetet filmre vinni. Nagyon tetszik a helyszín választás is; örömmel tapasztalom, hogy az amerikai filmkészítõk végre felfedezik a déli államokat! [Lásd: True Detective (Season 1), Angel Heart (1987), Mud (2011) - csak néhány példát említve.] A sajátságos atmoszférát hatásosan adja át már a fõcím is - Attius Ross zenéjével! Személyes kedvencem a mainstream produkcióban elõször szerepet kapott Kate Lyn Sheil, akirõl korábban még csak nem is hallottam - valószínüleg abszolút "Off-Hollywood"-i karrierjének köszönhetõen! Rendkívül erõs karakter, különös attitûddel, ami igen távol áll a hollywoodi dívák stílusától, viszont olyannyira szuggesztív, hogy aki a hatása alá kerül az nem tud - és nem akar - szabadulni tõle! (Remek a szinkronhangja is!) Kapcsolata férjével és kislányával olyan emocionális mélységû, ami a kizárólag LA-ben, vagy NY-ban játszódó szex-orientált hypster romkomokban nyomokban sem fedezhetõ fel. Imádom a sorozat "földhöz-ragadt" vagy még inkább emberközeli stílusát, ahol a történet nem a pénz, a karrier, a hedonista életvitel, hanem a kisvárosi, "vidéki" emberek babonás félelmei, a valóban átélt hit, illetve az abban való kételkedés, a felszínre kerülõ hazugságok és árulások realista drámája körül bonyolódik, megfûszerezve az obskúrus és félelmetes misztikummal, ami jobban borzongat, mint a véres darbolás. Most már várom az évad végét, mert nagyon remélem, hogy kiadják majd DVD-n is, mert én biztosan vevõ leszek rá!