7/10
surviver 2014 nov. 11. - 22:21:05 7/10 Előzmény Staminah
(7/7)
Az, hogy Broadway-siker lenne a darab,nem értem, viszont kellemes kikapcsolódást kínál egy estére,köszönhetõen Pásztor Ádámnak és Ábel Anitának.
2/10
fanyar123 2014 aug. 17. - 19:51:19 2/10
(6/7)
Én ezzel nem értek egyet. Az elõadást gyermeklelkû, de gusztustalankodástól nem idegenkedõeknek ajánlható. Szerintem pocsék volt. A szünetben sokan elmentek. A sztori lapos, az elõadás 90 százalékában a bonyodalom elõkészítése folyik. Mire kibontakozna, vége. Az én fülembe nem mászott be semmi. Tény viszont. hogy a végén sokan tapsoltak (csodálkoztam is)
9/10
Staminah 2014 aug. 15. - 10:20:19 9/10
(5/7)
Nem értek egyet.
Tény, hogy a leírás alapján nem egészen erre számítottunk mi sem. A korhatár megszabása indokolt lenne. Gyermekeknek, gyermeklelkûeknek, konzervatívoknak én sem ajánlanám.
Fontos azonban tudni, hogy ez egy nagyon-nagyon modern darab, a szexnek, szexualitásnak fõszerepe van benne, olykor bizony már a jó ízlés határát súrolva. Ha valaki el tudja ezt fogadni, és morális aggályait az ajtóban leteszi, jól fog szórakozni. A dalok fülbemászóak, a színészek kitettek magukért. Ábel Anitában határozottan kellemeset csalódtam, nem tudtam, hogy így tud énekelni. Nádasi Veronika pedig fantasztikus volt.
Boglárka Vásárhelyi 2014 aug. 14. - 20:38:51
(4/7)
Teljesen egyetértek, számomra is eléggé értéktelen és értékelhetetlen egy darab, amirõl persze nem a színészek tehetnek...
1/10
galaxie67 2014 aug. 14. - 00:08:35 1/10
(3/7)
ez valami rettenetesen szánalmas elõadás. méltatlan a színészeknek, simlis kitolás a nézõkkel. ma láttam a Városmajorban, szünetben elmentek vagy ötvenen, s a második felvonás alatt folyamatosan szivárogtak az okosabb nézõk. arcpirító dalbetétek, unalmas, súlyosan hosszú másodperceken keresztüli csend, beteg karakterek. a nézõtéren rengeteg idõs ember és sok gyerek, akik szemlesütve nézték, hogy ennyire beteg egy magát írónak nevezõ emberszabású.
8/10
feeco 2013 dec. 04. - 13:19:20 8/10
(2/7)
vérbõ zenés komédia; a színészek láthatóan lubickolnak szerepükben, élvezik az elõadást, ahogy a közönség is..
Nádasi Veronika énekhangja különösen kiváló!
doktormacko1 2013 okt. 31. - 23:27:14
(1/7)
8 / 10 Érdemes megnézni. A beharangozó szerintem egy kicsit tulzás , de fõleg a második felvonás jó volt. Csak a nagyon meleget tudnám felejteni.