Téma: Pánik

daka25 2012 máj. 04. - 11:26:10
(5/5)
Nagyon jó darab, rég láttam ilyen szórakoztató elõadást!
Megnézném még egyszer, kár, hogy már nem lehet...
8/10
Bellavita 2010 febr. 04. - 10:19:02 8/10
(4/5)
Eleinte kicsit lassan indult, de szépen kiteljesedett a darab. Kiváló jellemrajzokat épít fel, nagyszerû színészi játékkal megspékelve, mindezt komikus-szatirikus megközelítésben. Valahol magára, a környezetére ismer az ember, és nagyon vicces, jókat lehet rajta nevetni. A cselekmény csupán a 21. századi belsõ vívódások és a világgal, önmagunkkal való küzdelemrõl szól.Ajánlom mindenkinek!
sagkrisz 2010 jan. 30. - 19:42:52
(3/5)
Fergeteges volt ez a darab! Rég láttam már ilyen jót! és a színészi játék... semmi intellektuális nyafogást nem éreztem benne, olyan élõ és mai volt az egész és fõleg vicces is...
2/10
ienysiv 2010 jan. 30. - 18:51:29 2/10
(2/5)
Nincs cselekmény,nincs dráma,nincs színdarab,nincs semmi,csak a parttalan nagy intellektuális fecsegés.Az a fajta amit már Woody Allennél egyszer meguntunk.Bosszantó,hogy a Nemzeti Színház ilyen nagy nulla valamit tûz mûsorra!A fiatal színészeket csak sajnálni tudom, hogy igazi színdarab helyett, maximum helyzetgyakorlatok sorozatának nevezhetõ izében kell résztvenniük.Pedig amúgy tehetségesek,fõleg Szabó-Kimmel.Szánalmas az egész.
10/10
Gabriella54 2009 okt. 13. - 23:05:42 10/10
(1/5)
Remek elõadás volt! Miklós Marcell helyett a rendezõként is kiválót alkotó Rába Rolandot láthattuk - sokszor elállt a szavunk! Arról nem beszélve, hogy volt, amikor azért nevettünk, mert legszívesebben üvöltöttünk volna (remélem, érthetõ vagyok!)