joctee 2010 jan. 29. - 20:48:35 Előzmény zool1981
(181/401)
-SENKINEK SEM AJÁNLOM!!!
-ÉLETEMBEN NEM LÁTTAM MÉG ILYEN SZAR FILMET,PEDIG GYÛJTÕ VAGYOK(5000 FILMEM VAN)
-UNALMAS,2 SZEREPLÕJE VAN 1 HÁZBAN JÁTSZÓDIK ILLETVE SZINTE CSAK 1 SZOBÁBAN
-A 74. PERCBEN VAN EGY ENYHE ILYEDSÉG ADDIG NEM TÖRTÉNIK SEMMI,ÉS 83 PERC UTÁN HOPP VÉGE VAN!
-PÉNZ,ÉS IDÕ PAZARLÁS
-REMÉLEM AKI ELOVASTA AMIT ÍRTAM-AZ KOMOLYAN VESZI
1/10
zs9302 2010 jan. 28. - 15:22:11 1/10
(180/401)
Ez nem zárja ki.
Nem kerül minden film rögtön moziba.
7/10
Titok01 2010 jan. 28. - 15:14:50 7/10
(179/401)
Mi az h 2007-es a film?
Most volt még a mozikban..:S
offtopic
Mpaul 2010 jan. 28. - 11:43:19 Előzmény Semprini
(178/401)
Hááát... bocsánat a 10/10-esektõl, de szerintem nagy kaki volt a film... enyhén szólva :)
Nem hiszek a szellemekben, vagy legalábbis nem úgy, ahogy az egyház elültette a köztudatban, és az ilyen filmek még segítik is ezt a tévhitet...
Ezen kívül dramaturgiailag, színészileg, vágásban... hagy kívánnivalót maga után. :(((((
5/10
Semprini 2010 jan. 27. - 09:37:22 5/10
(177/401)
Igen, valóban sokkal jobb, mint az Ideglelés, bár ez nem annyira ezt a filmet minõsíti pozitíve, mint inkább az Ideglelést negatíve. De hogy jobb, az kétségtelen.
9/10
zool1981 2010 jan. 27. - 09:32:17 9/10
(176/401)
Mi hárman néztük végig és bizony eléggé érdekesen éreztük magunkat.Rázott a hideg,összeszorult a gyomrunk...Szerintem sokkal jobb mint az Ideglelés,lehet hogy azért,mert az ember tényleg elhiszi,hogy vele,az õ szobájában is megtörténhet.Mindenkinek ajánlom!!
10/10
harmony89 2010 jan. 24. - 23:30:29 10/10
(175/401)
Szerintem ehhez a filmhez az kell, hogy higgy benne. Aki szerint nem léteznek szellemek, nem igazán fog parázni sem.
Én pl. éltem át hasonlókat, ha nem is ennyire durvákat (hála az égnek), és ezzel végig is izgultam az egészet, mert tudom milyen érzés a tehetetlenség. Úgy veszem észre, a szellemeket a tõlük való félelem táplálja. Mindig apró dolgokkal kezdõdik... Egyre jobban félsz, egyre erõsebbek. Aki éjszakai zajnak titulálja, hogy valaki kaparja a falat a szomszéd szobában, ami tök üres, az nem is fog soha ajtócsapkodást tapasztalni.
A film nagyon jó volt. 10/10
benedek13 2010 jan. 22. - 14:24:10
(174/401)
Igne lehet, hogy nálam is az volt a gond amit te mondtál. Én azért néztem meg mert szerettem volna egy kicsit rettegni, de azvolt a pechem hogy reggel néztem meg és én speciel majdnem elaludtam rajta. Jó mondjuk a vége nem volt rossz.
Zsücc 2010 jan. 21. - 21:28:26 Előzmény Edn
(173/401)
Egy horrort, ha valaki a hatása miatt akar megnézni, akkor tényleg lehetõleg minél késõbb, minél kevesebb ember társaságában tegye, ha át is akarja élni. Ha bulizni akar rajta, akkor haverokkal, de akkor tényleg nem lehet betojni semmin.
Ez a film éjszaka valami nagyon durva hatással van az emberre, az 100%. Délben, ebéd közben a családdal megnézni, hát nem hinném, hogy besz.ratós élmény... Én inkább nem is pontozom. Nekem tetszett azzal a véggel, amit láttam (SPOILER Katie kinyírja Micaht, aztán jönnek a zsaruk és kinyírják Katiet, közben hátul felkapcsolódik a lámpa, szerintem ez azért még mindig elég hátborzongató volt SPOILER VÉGE). De az a kamerának hajítom és megeszem a kamerát - dolog tényleg kicsit gagyi.
Az volt benne igazából a jó még az elején is, amit kicsit untam azért, hogy nem tudtam, mire számítsak, és vártam a nagy megijedést. :D A vége meg nagyon bedurvult az elejéhez képest.
Szerintem jó film, egyszer meg lehet nézni azért, hogy féljünk. Pláne éjjel három körül, amikor minden csendes és sötét! :D (Meg amikor a cuccos járkál xD)
5/10
Semprini 2010 jan. 17. - 13:20:56 5/10
(172/401)
***SPOILER lehetséges!***
Hát nem gondoltam volna, hogy meg lehet ismételni az Ideglelés sikerét, és mégis megcsinálták. Ez is kasszasiker lett, túllépte a százmillió dollásros álomhatárt, pedig az Idegleléshez hasonló hihetetlen gagyi módon megcsinált, és abszolút semmit sem mutató "horror"filmrõl van szó, és mégis mûködik a dolog. Tényleg nem értem. Jó, az Ideglelésnél azért néhány klasszissal azért jobb lett ez a film, hála a sokkal profibb nyersanyagnak és képminõségnek, és bár a film elsõ hármnegyede rendkívül unalmas, az utolsó negyedóra valóban tartalmaz egy-két hatásosabb ijesztést, de látni persze akkor se látunk semmit. És a film mégis nagy siker. Tõlem is kap egy gyenge közepest, bár nyilvánvalóan nem ér annyit.
10/4,5
monnci 2010 jan. 16. - 19:56:42
(171/401)
énis este néztem meg otthon, mikor már mindenki aludt, és miután megnéztem, minden kis zajt tök hangosnak hallottam. nemszoktam félni a horroroktól, sok horrort nézek, és egy idõ után már ellaposodik ez a mûfaj, de ettõl tudtam félni rendesen.:D
pedig ahogy visszaolvastam a hozzászólásokat, a gagyibb befejezést láttam.
monnci 2010 jan. 16. - 19:52:03 Előzmény csincsilla72
(170/401)
akkor szerintem mi két különbözõ filmet néztünk meg..
Edn 2010 jan. 16. - 19:21:36
(169/401)
Ezt a filmet este, otthon full sötétbe, senkitõl nem zavartatva kell megnézni és akkor beszarsz. Én olyan típus vagyok aki beleéli magát a filmbe, hát fostam utána kimenni wc re:) idegörlõ film horror filmek között nekem topok között 9/10
szandii18 2010 jan. 15. - 22:06:03
(168/401)
csak azt szeretném megkérdezni, hogy én is láttam az egyik változatát de kíváncsi lennék a másikra is mert az is érdekel és hogy azt honnan tudnám megszerezni?
csincsilla72 2010 jan. 12. - 01:04:48
(167/401)
Rossz, vontatott, unalmas, teljesen kiszámítható véggel.
10/10
SlyCool 2010 jan. 11. - 22:59:51 10/10
(166/401)
En azt lattam, amikor csaj kessel megy a rendorok felé es azok lelovik. Amit Te elmondtal sokkal utosebb befejezesnek tunik...kar, hogy nem azt a valtozatot lattam...mindegy, igy is imadtam,.
10/10
SlyCool 2010 jan. 11. - 22:57:19 10/10
(165/401)
En azt lattam, amikor csaj kessel megy a rendorok felé es azok lelovik. Amit Te elmondtal sokkal utosebb befejezesnek tunik...kar, hogy nem azt a valtozatot lattam...mindegy, igy is imadtam,.
Bunny16 2010 jan. 11. - 20:30:59
(164/401)
Hát a rendõrök azért lötték le a csajt, mert a késsel a kezében ment a rendõrök felé, és amikor mondták, hogy dobja el, a csaj nem dobta, csak ment feléjük.
A film nagyon jó volt, pláne az éjszaka közepén, egyedül, és úgy, hogy az ilyen paranormális dolgokban hiszel.
dremphex 2010 jan. 10. - 11:22:11
(163/401)
agicus11 és retrobaba.. ***SPOILER***-rõl hallottatok már? :)
Felnéztem ide, hogy lássam mi a véleményetek, erre egybõl megtudom, hogy mi a vége a filmnek.. remek.
agicus11 2010 jan. 09. - 14:10:19 Előzmény retrobaba
(162/401)
hát nem rossz film,de a vége nem tetszett.most akkor mért lõtték le a csajt a rendõrök?megnéztem volna hogy mi történt a csávóval