chyga 2011 okt. 12. - 17:37:51 Előzmény Ford Mustang
(361/401)
Nem válasz, csak belépés. A filmben történt, ami történt, jött-ment valaki, zajongott... A kamera heteken át ment a fiatalok hálószobájában, akik életerõs, egészséges embereknek látszottak. És szex még jelzésszerûen se! Erre kössetek csomót! Képtelen dolog.
1/10
offtopic
Ford Mustang 2011 okt. 03. - 21:45:20 1/10
(360/401)
Ja értem :D
10/10
SlyCool 2011 okt. 03. - 21:00:52 10/10
(359/401)
A korral kénytelen voltam lejjebb adni az igényeimbõl mert olyan filmeket, mint megboldogult fiatalkorom imádott oldszkúl horrorjai, sajnos ma már nem csinálnak...:(:P
1/10
Ford Mustang 2011 okt. 03. - 16:52:45 1/10
(358/401)
Nem láthattál sok jó filmet akkor.. :)
10/10
SlyCool 2011 okt. 03. - 16:23:38 10/10
(357/401)
Belefért wazz...:)
1/10
Ford Mustang 2011 okt. 03. - 15:46:53 1/10
(356/401)
És ezért tetszett annyira? :D
10/10
SlyCool 2011 okt. 03. - 14:35:18 10/10
(355/401)
Igen, sajnálom, imádtam.:) (annak ellenére, hogy nekem mondjuk a "lábnyomok" fájtak legjobban, olyanok voltak, mintha egy kisgyerek fröccsöntött dinoszaurusz figurájától származtak volna.:D)
3/10
offtopic
_Freddy_ 2011 okt. 03. - 13:33:40 3/10
(354/401)
de azért 10 pontot adtál rá látom :D
10/10
SlyCool 2011 okt. 03. - 12:56:22 10/10 Előzmény _Freddy_
(353/401)
Persze, hogy az.:)
3/10
offtopic
_Freddy_ 2011 okt. 03. - 05:24:15 3/10
(352/401)
jó az oké, de ez így akkor is hülyeség :D
3/10
offtopic
_Freddy_ 2011 okt. 03. - 05:23:38 3/10
(351/401)
elég valószínû :D
10/10
SlyCool 2011 okt. 02. - 22:25:39 10/10 Előzmény _Freddy_
(350/401)
Mert akkor véget ért volna a sztori, ez meg FILM!:D
RDoo 2011 okt. 02. - 22:07:06 Előzmény _Freddy_
(349/401)
a légáramlat húzza le takarót
3/10
offtopic
_Freddy_ 2011 szept. 28. - 14:41:14 3/10
(348/401)
hát ezaz, kitalált, és az egész történet egy nagy baromság
1/10
Ford Mustang 2011 szept. 28. - 13:50:49 1/10 Előzmény _Freddy_
(347/401)
Na akkor én megmagyarázom :)

Azért, mert ez egy hatalmas nagy kamu.
3/10
offtopic
_Freddy_ 2011 szept. 28. - 07:13:06 3/10
(346/401)
igazából ha most interjút készítettek velük akkor csak tudtak róla, és a felvételrõl is, de mért nem intézkedtek a rendõrök?
3/10
offtopic
_Freddy_ 2011 szept. 28. - 07:11:39 3/10
(345/401)
Valaki magyarázza ezt el nekem ha tudja:

-a nõt egy láthatatlan valami lehúzza az ágyról, és kihúzza a szobából, a pali utánafut és visszahozza, az egészet kamera rögzíti ugyebár, akkor ezt miért nem mutatták meg a rendõröknek, és a rendõrök miért nem intázkedtek? és miért feküdtek vissza ugyanabba az ágyba? és miért nem másik házba mentek? és miért hagyták nyitva az ajtót? és egyáltalán miért mertek nyugodtan aludni abban a házban és ágyban a tegnap történtek után?

érdekes...
RDoo 2011 szept. 23. - 19:49:31
(344/401)
Készithetnének egy XXX verziót is,talán nem lenne annyira unalmas..
1/10
Ford Mustang 2011 szept. 16. - 17:57:41 1/10
(343/401)
Így van. :D És az a borzasztó, hogy sokan még el is hiszik, hogy ez egy igaz történet... :S
3/10
offtopic
_Freddy_ 2011 szept. 16. - 16:45:26 3/10 Előzmény Ford Mustang
(342/401)
ha nem kitaláció lenne az egész, akkor azt mondom hogy igen, lehet hogy szétparázom magam tõle xD de így egy nagy nulla az egész...