offtopic
Meadow 2009 nov. 10. - 01:16:59
(32/112)
Hehe:DDD Arivederci:)))
10/10
offtopic
Endy88 2009 nov. 10. - 01:15:34 10/10
(31/112)
Sziiijaaaa! ;)
offtopic
Meadow 2009 nov. 10. - 01:14:52
(30/112)
sziaaaaaaaaaaaa:)))))
10/10
offtopic
Endy88 2009 nov. 10. - 01:13:57 10/10
(29/112)
Köszi, az majd olyan 3-4 felé lesz :)

Pihenj!

Szia! :)
offtopic
Meadow 2009 nov. 10. - 01:12:24
(28/112)
Köszike ,remélem jobban leszek!szép álmokat majd:))
10/10
offtopic
Endy88 2009 nov. 10. - 01:11:32 10/10
(27/112)
Én is kikapcsolok mára...
Ágyból még nézem az Orange County Choppers-t :)
Szia! :)

Aludj jól! És jobbulást!
offtopic
Meadow 2009 nov. 10. - 01:09:48
(26/112)
:(Neocitran kéne,de majd holnap.megyek asszem.Jó éjt :)
10/10
offtopic
Endy88 2009 nov. 10. - 01:03:35 10/10
(25/112)
:( én kb 1 hete jöttem ki belõle...
offtopic
Meadow 2009 nov. 10. - 01:02:05
(24/112)
hehe:D én mondtam,hogy sokáig.Képzeld annyira megfáztam:(Tökre nagyon.
10/10
offtopic
Endy88 2009 nov. 10. - 01:01:04 10/10
(23/112)
WoW, még te is fent vagy, ma is? :)
offtopic
Meadow 2009 nov. 10. - 00:58:18
(22/112)
kimonószerûség,sztem az japán lehet.
gator 2009 nov. 10. - 00:53:50
(21/112)
Valaki meg tudja mondani, milyen ruha volt a fõszerepelõkön, amikor a kapcsolatépítõknél voltak? Kínai japán ? Vagy mi a neve ennek a fajta ruhának?
3/10
1aniko 2009 nov. 09. - 17:11:36 3/10
(20/112)
A jógás jelenet tényleg jó,de egyébként elég gyenge volt szerintem.
padre13 2009 nov. 09. - 11:38:48
(19/112)
Nem láttam a filmet de valamelyik nap megnézem.
Elolvastam a kritikákat,lehangoló de Vince az egyik kedvencem.Kíváncsi lennék a kritikusoknak milyen filmek tetszenek? Megemlítik rossz film példájaként a Szakíts,ha bírsz címû filmet de nekem az kifejezetten tetszik.Amire meg azt mondták,hogy jó,azon elaludtam. Biztos az én izlésemmel van baj.
maukaar 2009 nov. 09. - 09:57:36
(18/112)
Én is úgy látom, mint a többiek. Az elõzetesben az összes poén benne volt, maradt egy egyszer nézhetõ, viszonylag jó hangulatú film.
2/10
judlo 2009 nov. 09. - 09:09:21 2/10
(17/112)
EZ a film oriási csalódás volt számomra!!!!
Azt hittem életem egyik legjobb vígjátéka lesz,d e ehelyett
kb. kétszer nevettem, a vége felé pedig majdnem elaludtam!

Szörnyû volt!!!!
Nagyon unalmas, lapos, kesze kusza, erõltetett!! :(

Pedig azt hittem jó lesz....
10/2-es!!
Kataca111 2009 nov. 08. - 17:49:40
(16/112)
Tegnap láttam a filmet, és olyan tipikus 'kétszerszernézhetõs'.:-) Végülis voltak benne jó poénok, amiken nagyokat lehet nevetni. A táj valóban gyönyörû, de nem mutatnak olyan sokat belõle. Nem mondom azt, hogyha moziba akarsz menni akkor azt ezt válaszd, de egyszerû kikapcsolódásnak jó.
8/10
orchidea85 2009 nov. 08. - 12:07:21 8/10
(15/112)
Tegnap láttam, elég laposnak indult a film, a jógaoktatásnál sírva röhögtem, de sajnos több poén nem nagyon volt benne. Egyszer azért megnézhetõ. :)
9/10
Nyünyü 2009 nov. 08. - 10:55:56 9/10
(14/112)
a maga mûfajában jó film, akkor is ha figyelembe vesszük, hogy tipikus amerikai filmes klisékkel tûzdelt, engem sokszor megnevettetett, igazi kikapcsolódós
Meadow 2009 nov. 07. - 23:14:24
(13/112)
annnnnnnnyira akart lenniXD