Téma: Patrick

agi2244 2022 márc. 16. - 12:25:51 Előzmény itsme1
(4/4)
Hát kidobta az összes kalapácsot, mert már nem az volt a fontos, hanem a szerelem.. bár nem láttam az elejét :)
9/10
kesztió 2021 márc. 01. - 23:59:56 9/10 Előzmény itsme1
(3/4)
Feladta, nem?
5/10
sexykex 2020 nov. 22. - 16:09:31 5/10
(2/4)
„Gyerekek, ha látnátok... / Ó, az a tegnap esti nő, ó, gyerekek...” – énekelte egykoron a Fonográf. Végre egyszer életemben belülről láthattam egy nudista telepet. Huszonéves álmomat azonnal kihúztam a bakancslistámról – jó vastagon kisatírozva, nehogy olvasható maradjon. Az a tegnap esti nő ugyanis nem volt a legfiatalabb. Az egész telepen alig akadt fiatal nő, de ők nem lógatták bágyadtan a kukacot csaliként, mint a pocakos öregurak. (Egyrészt a fiatal nőknek nincs bágyadt kukacuk, másrészt mást sem nagyon szoktak lógatni.)
Ennyit a múltról. Titkos, titokzatos, rejtélyes, érthetetlen, homályos. Többek között ezeket jelenti a misztikus szó. Ha abból indulok ki, hogy a film túlnyomó részében egy kalapács titokzatos eltűnésének útját követjük, akkor ez a mű bizony rendkívül misztikus. Ha eltekintünk attól, hogy apró emberi érzelmek: vágyak, gyötrelmek, kudarcok és győzelmek is színesítik a műsort, akkor különösen az. Jobban örültem volna, ha kevesebb a dráma és több a komédia.
5/10
itsme1 2020 nov. 13. - 08:52:53 5/10
(1/4)
Ha valakinek kétségei lettek volna, hogy néz ki egy valódi "Freie KörperKultur" kemping látogatóközönsége, nahát ilyen.
Ha valaki értette a vödrös záró jelenetet, írja meg nekem, mert még most is azon agyalok.